Archiv

• Tisková zpráva: Rozsudek Krajského soudu o zrušení Vestecké spojky

• Tisková zpráva starosty Křeslic Antonína Zápotockého a místostarosty Tomáš Nováka

Vážení občané, v příloze Vám posíláme tiskovou zprávu s informací o rozsudku Krajského soudu o zrušení Vestecké spojky v tzv. trase JVK. Je to velký dílčí úspěch v dvacetiletém boji proti zástupcům na magistrátě, Středočeském kraji a většině volených zástupců v ohrožených obcích. (...)

Hromadné garáže v lokaci Nešporova / Plickova opět projednávala Rada MČ

V říjnu 2012 Rada MČ Prahy 11 zastavila realizaci HG Nešporova. Nyní zádá o změnu územního plánu pro tyto garáže. Občané se ptají: proč?

• Koaliční členové Výboru pro územní rozvoj nemají o práci zájem, zastupitelé za Hnutí pro Prahu 11 a veřejnost byli z výboru vypovězeni

• Jak probíhal první výbor po podvolání členů HPP z pozic členů komisí? Informaci o tom, že zastupitelé za Hnutí pro Prahu 11 byli odvoláni ze všech výborů zastupitelstva, se objevila téměř ve všech celostátních denících. Formální vyloučení by však nemělo bránit zastupitelům účastnit se práce výborů, byť bez možnosti hlasovat a finančního ohodnocení. Opak je však pravdou! (...)

Video z jednání zastupitelstva MČ P11

Videozáznam z jednání zastupitelstva Prahy 11, hlavní bod programu: schvalování rozpočtu MČP 11

Aktuálně: Napsali o nás...

 

Opravdu potřebujeme nové obecní byty na JM?

Na Jižním Městě bylo ještě v r. 2009 asi 4.000 obecních nájemních bytů. Ponechat si toto množství doporučila MČ P11 odborná studie z r. 2006, která uvedla, že toto množství obecních bytů postačí obci k plnění bytové politiky, tzn. k naplnění funkcí sociálních i nájemních bytů pro mladé rodiny a seniory.

Rozpočet MČ Praha 11 na rok 2013

V rámci projednávání návrhu rozpočtu zastupitelstvem Prahy 11 byly ze strany Hnutí pro Prahu 11 podány pozměňovací návrhy, jejichž cílem bylo uspořit nadhodnocené plánované výdaje

Copyright © 2019 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist