Archiv

Kdo potřebuje hromadné garáže v Brandlově ulici?

Se záměry na výstavbu hromadných garáží se „roztrhl pytel“ - po záměru vystavět garážový dům v ulici Plickova, se objevil i záměr na výstavbu garážového domu v ul. Brandlova.

Postoj hnutí pro Prahu 11 k modelu privatizace obecních bytů - reakce na dotazy a připomínky občanů

Proč Hnutí pro Prahu 11 nepodporuje stávající model privatizace, resp. stávající způsob prodeje posledních obecních bytů, převedených bezúplatně na obec, nyní v majetku hl. m. Prahy, svěřeného MČ Praha 11?

Výhledové odhady průjezdu osobních aut v okolí navržené dálniční křižovatky na D1, tzv. Exit 4

Dokument ke stažení zde.

 

Pozvánka na autorské čtení spisovatele Michaela Viewegha

Místo konání: Opatov Praha 11 ¤ Akce proběhne ve čtvrtek 13. září od 17:30 do 19:00, vstupné zdarma, info > zde

Zlepší modré zóny na Jižním Městě situaci s parkováním nebo jen vytáhnou od obyvatel peníze?

Na území Městské části Praha 11 budou zavedeny zóny placeného stání. Již v březnu o tom rozhodla Rada městské části Praha 11. Hlavním argumentem radnice je naděje, že zóny zlepší dnešní neutěšenou situaci v oblasti parkování. Dle starosty Mlejnského obyvatelé zavedení zón placeného stání podporují.

Investiční záměry v lokalitách Háje, Milíčov, Opatov a Litochleby počítají se zástavbou téměř všech dosud nezastavěných pozemků

Webové stránky MČ Praha 11 prezentují jen část investičních aktivit na Jižním Městě. Celkový pohled na plánované záměry v konkrétních lokalitách tak neposkytují.

Vypořádání připomínek k zadání Studie revitalizace lokality Háje

Ve dnech 26. a  31. března  se v sále Komunitního centra Matky Terezy uskutečnila veřejná projednání návrhu zadání pro zpracování Studie revitalizace lokality Háje.

Copyright © 2019 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist