Archiv

Jaká je primátorova vize Prahy?

Cyklus setkání s tímto názvem probíhá v Centru současného umění DOX  již několik měsíců. Ve středu 15.2.2012 však přišlo nečekaně mnoho návštěvníků. Hlavním „tahákem“ včera byl totiž primátor hlavního města Prahy B. Svoboda. Veřejná diskuse byla připravena ve spolupráci Institutu aktivního občanství a Pražského fóra.

Změna v zastupitelském klubu HPP 11

Odpověď Klubu zastupitelů Hnutí pro Prahu 11 na dopis starosty MČ Praha 11 ve věci dalšího postupu v rozvoji Jižního Města

Na výzvu ke zprůhlednění rozvojových záměrů (viz text Jihoměstských novinách č. 7) zareagoval starosta obsáhlým textem, který však odpovědí na výzvu ve skutečnosti nebyl.

Vzpomínka na Petra Kopala

V úterý 24. ledna 2012 dobrovolně odešel z toho světa Mg. Petr Kopal, člen Zastupitelstva Městské části Praha 11 v letech 1988 až 2006.

Stanovisko HPP 11 k návrhu Zásad prodeje posledních obecních bytů, převedených bezúplatně na obec,nyní v majetku hl. m. Prahy, svěřeného MČ P11

Vedení Městské části Praha 11 navrhuje privatizovat i poslední byty, které MČ vlastní. Místo nich chce na Jižním Městě stavět byty tzv. sociální. S tímto postupem Hnutí pro Prahu 11 nesouhlasí.

Potřebujeme na Jižním Městě sociální byty?

Politika sociální bydlení je založena na levicovém konceptu solidarity. Příjmově slabším či jinak handicapovaným osobám by měla obec pomáhat. Bydlení, které dnes patří pro určité cílové skupiny k málo dostupným, může obec zpřístupnit. Je k tomu ale potřeba stavět domy plné sociálních bytů? - Není.

Mapa zástavby sociálních bytů na Praze 11 prosazovaná koalicí

Mapa plánované kontroverzní výstavby sociálních bytů MČ Praha 11 na stávajících parkovištích a zelených plochách dle následujícího seznamu > ZDE | ul. Dunovského, ul. Květ. vítězství x Valentova – penzion, ul. Filipova, ul. Bohúňova - kotelna, ul. Bachova - kotelna, ul. Donovalská x Ke Stáčírně..,

Copyright © 2019 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist