Archiv

• Konání mimořádného zastupitelstva MČ Praha 11 kvůli kauze ABL

• Dne 7. února 2011 se bude od 15 hodin konat v Kulturním centru Zahrada, Praha 4, Malenická ul. mimořádné zasedání zastupitelstva MČ Praha 11. Zastupitelstvo je svoláno z podnětu zastupitelů Hnutí pro Prahu 11 a TOP 09 a měloby projednat působení agentury bezpečnostní ABL na Praze 11. Všichni jste srdečně zváni zasedání je ze zákona veřejné. (...)

• Rozprodej obecního majetku na Praze 11

• Vážení spoluobčané na Jižním Městě. Asi jste většinou zaznamenali, že ať již u nás na Jižním Městě, tak i jinde v Praze, proběhl a dále probíhá díky magistrátu a vedení městských částí rozprodej většiny městského majetku - movitého i nemovitého. Co se prodeje pozemků týče, město přichází o možnost podstatně ovlivňovat novou výstavbu na těchto prodaných pozemcích. (...)

• Odklad prvního jednání výboru pro územní rozvoj

• První jednání Výboru pro územní rozvoj se uskuteční pravděpodobně až 3.2.2011. Předseda Výboru pro územní rozvoj J. Janeček oznámil, že z důvodů uveřejnění pozvánky v časopise Klíč, se 1. jednání výboru uskuteční až ve čtvrtek 3. 2. 2011. Dnešní avizované jednání se tedy nekoná. Až bude termín oficiálně potvrzen, zveřejníme nejen termín, ale i plánovaný program jednání. (...)

Ústní jednání k vypořádání připomínek v procesu územního řízení na kontroverzní výškový dům na Litochlebském náměstí bylo odročeno

Dne 11.1.2011se konalo nastavebním úřadu ÚMČ, Praha 11,veřejné ústní jednání ve věci územního řízení o umístění stavebního záměru „Litochlebský park“, který představuje kontroverzní výškovou stavbu na Litochlebskémnáměstí.

• P11 opět v pořadu Nedej se

• V neděli 16. ledna byl na ČT2 odvysílán pořad "Nedej se" na téma Rozprodávání životního prostředí na Jižním Městě.

Pořad navazuje na již zveřejněná fakta dění na Jižním Městě. Místní občané a jejich občanská sdružení v minulých pořadech vyjádřili svou nespokojenost s počínáním jejich radnice, která podle jejich názoru rozprodává místní životní prostředí ve spolupráci s developerskými firmami. Po komunálních volbách se s názory občanů ztotožňuje i současná opozice. (...)

• Praha 11 v hledáčku pořadu Reportéři ČT

• Vysílání pořadu Řeportéři ČT, v pondělí 17. ledna od 21.20 na programu ČT 1, se bude věnovat praktikám prodeje pozemků a developerské výstavbě na Praze 11. Pokud nestihnete odvysílání pořadu v televizi, je možné ho shlédnout i z archivu ČT.

Levnější pozemky pro mrakodrapy (17.1.2011) > https://www.ceskatelevize.cz/porady/1142743803-reporteri-ct/211452801240003/

• Proč by měl v husté zástavbě na Hájích stát další výškový BD Jurkovičova?

• Uprostřed husté zástavby na Milíčově mezi ulicemi Stříbrského a Novomeského vlastnila MČ Praha 11 dva opuštěné TESKO domy - přízemní budovy, které v minulosti sloužily pro stavbaře Jižního Města. Domy byly několik let opuštěné a chátraly, avšak jejich demolici se MČ Praha 11 jako vlastník bránila s tím, že odstranění je spojeno s ekologickou likvidací azbestu, jehož zvýšené množství obsahovala střešní krytina. (...)

Copyright © 2019 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist