Články

• Kandidát do Senátu Petr Sýkora z JM-ND je uveden v insolvenčním rejstříku jako dlužník

sykora.bb.th• Kandidát do Senátu Petr Sýkora z JM-ND je uveden v insolvenčním rejstříku jako dlužník

Z billboardů se na nás na každém rohu na fotografii z mladších let usmívá Petr Sýkora, kandidát do Senátu za Mlejnského uskupení Jižní Město - náš domov. Málokdo tuší, že tento sympaťák zároveň figuruje jako dlužník v insolvenčním rejstříku...

Do insolvenčního řízení se přihlásilo devět věřitelů s pohledávkami za více než 1,5 mil. Kč! Mezi věřiteli je i Česká správa sociálního zabezpečení (190 801,- Kč) a VZP (26 502,- Kč). Zdroj: www.justice.cz > zde)

Soud povolil oddlužení plněním splátkového kalendáře do roku 2020 s předpokladem uhrazení 32% dlužné částky. Ke dni 15.9.2016 je splaceno pouze 122 tisíc Kč! Ptáme se:

• Kdo financuje Petru Sýkorovi nákladnou senátní kampaň?

• Má Petr Sýkora morální právo kandidovat do Senátu?

• Kupčík s městským majetkem: zastupitel Petr Sýkora (JM-ND) a jeho Time 4 Sport z.s.

2015.09.22.Sportoviste.Mikulovka.thObčanské sdružení Time 4 Sport jsme již před lety odhalili jako klientelistické netrasparentní uskupení, které obchoduje s veřejným majetkem. Time 4 Sport je spravovaný Petrem Sýkorou z FK Dukla Jižní Město a živí se přepronajímáním městských hřišť na ZŠ Mikulova dalším subjektům.

V roce 2015 Rada MČ Praha 11 zapsanému spolku Time 4 Sport vypověděla smlouvu odporující dobrým mravům a řádnému hospodaření s městským majetkem, kdy stotisícové částky končí každý měsíc mimo účty městské části. Výpovědi se od té doby brání nejenom obchodující občanské sdružení (soudně), ale nově, vzhledem k bližším vztahům s opozicí, i samotní členové Rady MČ za ANO a TOP 09, kteří výpověď v loňském roce schvalovali.

• Jak se dostaly sportovní areály do správy Time 4 Sport?

V roce 2010 za starostování Dalibora Mlejnského došlo k uzavření trojstranné nájemní smlouvy mezi MČ Praha 11, Jihoměstskou majetkovou a. s. (správcem sportoviště) a T4S (zájemcem o pronájem). Za T4S se funkce organizátora obsazení sportovišť ochotně ujímá Petr Sýkora, "u kterého si  lze objednat kterékoliv sportoviště a dozvědět se všechny podrobnosti související s provozem areálu..." - tak psal Klíč 18/2010. Stejný pan Sýkora později obsazuje víceúčelový sportovní areál Mikulovka (při ZŠ Mikulova poblíž stanice metra Opatov) svým klubem FK Dukla Jižní Město a kupčením z pozice správce v T4S přeprodává volné hodiny dalším zájemcům o sport za sumy tržní, tj. výrazně vyšší, než jsou paběrky smluvně domluvené s MČ Praha 11, vlastníkem areálu Mikulovka. A od těch dob si obyvatelé přilehlého domu Bachova stěžují na nadávky a na vlugární výrazivo, kterého se sportovci-fotbalisté pana Sýkory denně do 22h nesvedou vyvarovat.

Radnice starosty Štylera dodnes (!) není seznámena s nájemní smlouvou mezi FK Dukla Jižní Město a Time 4 Sport, pan Sýkora odmítá smlouvu předložit.

Ale po spatření níže uvedených cen, za které si lze u pana Sýkory na městských (!) hřištích zasportovat, je jasné, že peníze se tu točí nemalé...

• Za kolik Petr Sýkora a Time 4 Sport hřiště pronajímá?

Všední den - míčové sporty - krátkodobé pronájmy (60 minut): 8 - 15h za 500,- | 15 - 16h za 600,- | 18 - 22h za 800,- Kč

Beach volejbal - krátkodobé pronájmy (90 minut): 8 - 15h za 250,- | 15 - 18h za 350,- | 18 - 22h za 450,- | víkend za  500,- Kč

Fotbalové hřiště (90 minut): 1400,- - 2500,- | víkend: 3000,- - 3500,- Kč (s osvětlením)

MČ Praha 11 z podnikání pana Sýkory paběrkuje 5,- za m2! (tj. cca 50 tisíc Kč za rok)

Pokud má radnice starosty Štylera vykonávat funkci dobrého hospodáře, nemůže majetek MČ nechat v rukách překupníků, opírajících se o smlouvy klientelistického charakteru, v případě JM svázaných s odejitou garniturou ODS-ČSSD-KSČM. I volební program HPP 11 se nese na stejném principu: zastavíme rozkrádání městského rozpočtu současnými klientelisticko-politickými skupinami.

Působení Time 4 Sport z.s. podporovaného politiky ze strany Jižní Město - náš domov je ukázkou ryzího klientelismu na Praze 11.

• Co je Time 4 Sport zač?

Kolem vykutáleného zapsaného spolku je nejasno delší čas. Na dotaz ohledně podikatelské činnosti, zaslaný dne 10.7.2012 zastupitelem HPP 11, Mlejnského radnice odpovídá: Time 4 Sport je právnickou osobou - občanským sdružením založeným dle zákona Č. 83/1990 Sb., o sdružování občanů, tj. jedná se o sdružení občanů za určitým cílem vyjádřeným v jeho stanovách. Občanská sdružení mohou vykonávat také podnikatelskou činnost (jako svou vedlejší činnost), ovšem v případě Time 4 sport, z veřejně přístupných zdrojů (ARES, Živnostenský rejstřík, Obchodní rejstřík) nebylo zjištěno provozování podnikatelské činnosti.

Jednání Zastupitelstva MČ Praha 11 ze dne 23.9.2015

• 23.Prezentace: Co je Time 4 Sport zač?

25.Radní Lukeš o tom, co je T4S zač a kterak vydělává na obecním majetku > VIDEO

• Podjatý pan zastupitel s obecním bytem z veřejného zájmu

Možná vás napadne, proč pan Sýkora při hlasování v zastupitelstvu nenahlašuje podjatost, když figuruje v Dukle JM a zároveň i v T4S? Stejná věc zajímala zastupitele HPP11, odpověď si poslechněte sami:

12.Ing. Krautwurm (HPP 11) o podjatosti: Koho vlastně pan Sýkora zastupuje? > VIDEO

• 16.RNDr. Kvítek (HPP 11) žádá pana Sýkoru, aby vyjádřil svou podjatost > VIDEO

Je zřejné, proč se zastupitelé z JMND tolik děsí výpovědi T4S. Majitel areálu (MČ Praha 11) dostane pod kontrolu přísun peněz za pronájem Mikulovky a FK Dukla JM v něm přestane trénovat zadarmo, protože je přestanou dotovat peníze třetí strany, nasmlouvané skrz T4S přímo správcem Sýkorou. Pro rodiče se nic nezmění, budou za své děti platit stejné příspěvky, ale již méně jich zacinká do kapsy panu Sýkorovi a to je hlavní důvod, proč tento správce z JMND ve výpovědi T4S spatřuje útok sám na sebe, na své dosud nerušené podnikání, v roce 2010 zahájené exstarostou Mlejnským, volebním lídrem z ODS za JMND.

Kromě mimořádně štědrého pronájmu sportovního areálu byl panu Sýkorovi radnicí za starostování pana Mlejnského přidělen byt z veřejného zájmu.

• 34.Ing. Kos: T4S je účelová skupina, Sýkora je podjatý a nejedná za občany P11:

• Volební slovo závěrem...

Pokud dnes, v času senátní kampaně, uslyšíte o HPP 11 negativní informace a ne zřídka i lži, uvědomte si odkud pochází: z Mlejnského uskupení Jižní Město - náš domov, jehož členem je pan Sýkora a též zastupitel Korbel, tehdejší ředitel Jihoměstské Majetkové a.s. (JMM), akciovky MČ P11. Tito tři stáli u zrodu nápadu, uvedeného v praxi: dlouhodobě panu Sýkorovi zasmluvnit obecní sportoviště. Podobné případy klientelismu pod zástěrkou ODS nejsou na JM ojedinělé.

Až vy, voliči a občané z JM, spatříte na ulici billboard či lavičku s panem Sýkorou z JM-ND (od kterého se v kampani raději distancuje), vzpoměnte si na tento článek. Víte kdo je Sýkora, víte na koho je napojen, kým je živen, řízen, financován. Místo aby napřed deset let pracoval pro obyvatele P11, předvedl a dokázal, že je pracovitým, užitečným člověkem a splatil veškeré dluhy, míří rovnou do Senátu, tlačen primadonou z ODS! Pracovité a čestné z nás to pobuřuje.

My pana Sýkoru volit nebudeme!

Zastupitelé za HPP 11

Komentáře  

+3 # Holub 2016-09-28 17:31
Sýkora v insolvenci, obviněný Mlejnský, to je nechutný hnojník.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Anna 2016-09-28 19:19
Co k tomu dodat? Jaké si zvolíme kandidáty, takový budeme mít zákonodárný sbor.

V roce 2012 se stalo:

Roman Pekárek (ODS), bývalý místostarosta Kolína, kterého krajský soud nepravomocně odsoudil k šesti letům vězení kvůli korupci, složil spolu s dalšími dvěma muži poslanecký slib.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Milan Lisý 2016-09-28 19:50
Je vidět , že se senátní volby blíží.A proto je potřeba každého pomluvit , řádně dehonestovat .Hlavně je potřeba vlastní neschopnost házet na všechny okolo. A žádná nechutnost z dílny hpp11 není dost velká.Pan Farmačka je mistr demagogie.Nejví ce mě ovšem pobavila věta na konci." Pracovité a čestné z nás to pobuřuje" O jaké čestnosti to prosím mluvíte ? Máte zajisté na mysli účetní uzávěrku a následně finanční zprávu pro parlament , kde jste záměrně neuvedli finanční sponzorský dar za rok 2014? Podepsal to pan Kos a pan Štyler.Anebo myslíte 80 milionu o které MČ přišla díky totální neschopnosti odborníka na finance pana Kosa? Nebo snad čestné zneužití hlavičkového papíru MČ panem starostou Štylerem do Bruselu? A co nechat si za veřejné peníze vytesat do kamene své jméno a funkci? A tajemná obživa pana Kosa ta se řadí mezi pracovité anebo čestné.Nemáte totiž žádnou sebereflexi a celý váš program je založen pouze na absolutní negaci všeho.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Varlam 2016-09-28 20:16
To že Sýkora dluží je pomluva nebo fakt? Kterou neschopnost hází HPP11 na druhé? Neschopnost krást jako Mlejnský? Já jsem rád, že jsou neschopní krást, takovou neschopnost já chci.

A chci takovou "neschopnost", která způsobí, že na JM zbydou zelené plochy, klid a výhled. Takovou neschopnost já chci, za takovou neschopnost jsem vděčný. Jestli je toto neschopnost jednat s developery, tak takovou neschopnost já budu volit i nadále.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Varlam 2016-09-28 20:22
Důkazy dodáte?: "Anebo myslíte 80 milionu o které MČ přišla díky totální neschopnosti odborníka na finance pana Kosa?"

???

Starejte se raději o trestně stíhaného Mlejnského za jeho krádeže, HPP11 můžete v klidu nechat na pokoji...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Ladislav Kos 2016-09-28 22:21
Pane Lisý, važte prosím slova. Váš výrok "80 milionů o které přišla MČ díky totální neschopnosti odborníka na finance pana Kosa" je, jak dobře víte, nepravdivý.

Chápu, že jsou pro Vás informace o insolvenci kandidáta JMND Petra Sýkory nekomfortní, nicméně to neomlouvá Vaše výroky. Nevím, jestli jste se podílel na jeho výběru, či nikoli, ale nebyla to dobrá volba, že?

Rovněž mne mrzí, že jste si dosud nenastudoval náš program. Je k dispozici na www.hpp11.cz. A opět nemáte pravdu. Negace je v něm jen málo, malinko.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Jan Dobeš 2016-09-29 00:45
Ale Milane Lisý, žádné "dehonestovat, protože se blíží volby". Vám se musí pořádně "nas*at na hlavu, protože si to zasloužíte", nejlépe ještě předtím než vás všechny pozavírají. Více se tu rozepisovat nemusíte, stačí stručně uvést, že jste od Mlejnského tlupy a každý má jasno, co jste za zlodějskou čeládku a jak uvažujete. Vysíláte do voleb zadluženého lumpa, co saje obecní rozpočet! Hanba celému JMND!

To věřím, že se zajímáte, jak se za pár korun vyhrávají volby. Měli jste se HPP 11 slušně zeptat, ne na ně útočit a navádět k tomu Prokopa z ANO a Stárka z TOpky. Pohoříte vy, jste grázlové a lidi to už vědí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Jiří Štyler 2016-09-29 08:47
Pane Lisý,
zapomněl jste ještě na 300 m dlouhý chodník podél Kunratického lesa, který MČ P11 zřizovala od r. 1997, vč. let 2006 - 2014 kdy vládl váš guru. Který MČ nestál ani korunu a vozíčkáři z Petýrkovy a Hornomlýnské mají možnost jezdit v pohodě? A je velmi užíván obyvateli Prahy 11. Zase jen překrucujete a píšete nepravdu. To je váš standard, nic lepšího neumíte. Jiří Štyler
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Milan Lisý 2016-09-29 18:09
Pane Štylere,
chci se zeptat, vy máte dovolenou , anebo píšete v pracovní době.Jste placen z peněz daňových poplatníků a ono to vypadá , že se nudíte.Jinak mi vysvětlete , jak jsem překroutil vaší účetní uzávěrku a následně finanční zprávu pro parlament za rok 2014.Jste tam podepsaný vy a pan Kos.Myslíte , že já jsem tam úmyslně zatajil tajemné sponzory? Anebo mi prosím odpovězte čím se živí v současné době pan Kos? Vy by jste to mohl vědět jako jeho nadřízený. Poukazuje na všechny okolo a sám transparentně mlží.Reaguji na vás , poněvadž píšete pod vlastním jménem.To oceňuji. Na ostatní nemá cenu reagovat , neboť dělat frajera pod pseudonymem můžou pouze nuly.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Holub 2016-09-29 19:53
A čím se živíte konkrétně Vy pane Lisý? Web a fb HPP11 dalo by se říci denodenně vícekrát navštěvujete a plkáte.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Libor 2016-09-29 20:59
Lisyohlávka je Mlejnského řiťočistič, má na to firmu :-D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Úředník z Ocelíkové 2016-09-29 20:20
Pan starosta byl dnes v práci :-). Píše v pracovní době na web HPP11 místo toho, aby řešil naše problémy, které neustále za jeho starostování narůstají :-(((.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # Libor 2016-09-29 21:05
Milý úředníčku z Ocelíkové, říká vám něco pružná pracovní doba? Nebo snad starosta ihned po osmi hodinách zavírá kancl a utíká domů?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # Roman Vacek 2016-09-29 21:15
A byl pan Starosta v 8:47 v práci? To jistý Tibor Kováč tu psal neustále, v 9:44 i celé dopoledne a pak i na Facebook. Byl tu neustále, mnoho dní po sobě, mnoho týdnů, mnoho měsíců.

A to je rozdíl, ne? :(
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # Martin Farmačka 2016-09-29 21:43
Lisy + Úředník z Ocelíkové > Od malych deti byste se mohli ucit slusnemu chovani. Z principu svinit a nenavidet, to je smysl vasi aktivity pro obyvatele P11, nebo se jen nudite? "Urednik" je chudak anonym, ale pane Lisy VY existujete, vam tohle neni trapne? Pred kym se tu predvadite? Chcete, aby si ty vase zatuchle mrzke komentare nekdo cetl, aby uveril vam ci jinemu z JMND jedine slovo?

Nebo se spolehate, ze vas nesmazeme? Zkousite nasi trpelivost. Co byste uz musel udelat, abychom vas smazli, zacnete urazet nase rodiny? Ja bych vas zabanoval okamzite a odsunul na vami placeny prostor, ale mame mezi sebou i slunickare, kteri souciti s kdejakym chudackem a davaji mu moznost "demokratickeho projevu" - tj. nenavistnych slintu. Zatim nepochopili, ze vam podobni poskozuji tento web.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # Libor 2016-09-29 21:54
Chudáka Lisyho bych nevinil, on za to nemůže, on se takto narodil. On prostě jen věří ve svého vůdce. To se tak stává i v jiných ideologiích, ne jen v těch sýkorových mlejnech ;-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Milan Lisý 2016-09-29 23:59
Pane Farmačka já se opravdu nehodlám snížit na vaší úroveň.Na rozdíl od některých členů hpp jsem se nikdy nesnažil zatahovat do těchto diskuzí členy rodiny. A díky vašemu vyjadřování by se váš spolek měl přejmenovat na HPP11 = Hulváti Poškozující Prahu 11.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # Michal H 2016-09-30 05:46
Svoboda projevu je nástroj demokracie, ne anarchie pane Lisý. Vy podepíšete Mlejnskýmu Sýkorovi i to, že je sluníčko zelené.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # Holub 2016-09-29 13:14
Citace z fb HPP11 se mi moc líbí: Váš kámoš Sýkora nemá žádný transparentní účet a při jeho přiznaném platu cca 20.000 Kč/měs (dočetl jsem se na www.justice.cz - insolventní řízení s P.S.) a povinnosti splácet dluh, si tak mohl pořídit na svou kampaň ze svého platu tak akorát pár balonků a tužek.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Jiří Krautwurm 2016-09-29 21:04
Na konto p. Sýkory a jeho kandidatury do senátu je potřeba doplnit několik informací.

Výše připomínané video se Sýkorovou odpovědí na otázku, zda ve věci sportovních dotací je či není ve střetu zájmů a jaké subjekty vlastně repreznetuje, dobře ilustruje jeho vyhýbavé až lživé odpovědi.
V únoru roku 2016 byl odbor školství a kultury (OŠK) dotázán na složení subjektu TIME 4 Sport.
Odpověd uváděla, že OŠK zasílá informace, které má k dispozici z volby dne 1.10.2010 a že aktuální informace subjekt TIME 4 Sport odmítá poskytnout.

Tedy z volby 1.10.2010 byl předsedou TIME 4 Sport pan Martin Lafek, druhým místopředsedou Petr Sýkora.
Zmiňovaný pan Lafek figuruje jako hlavní postava korupčnické aféry, kdy vyšetřovatelé policie rozkryli organizovanou skupinu, která vytahovala peníze ze zdravotní pojišťovny fingováním propagačních akcí. (lidovky.cz/.../...)
Pro nás je k zaznamenání, že v jedné z citovaných zakázek figuruje areál Mikulovka, k jehož správcovství se Sýkora stále hlásí. Sýkora byl (nebo stále je ?) s p. Lafkem propojen činností ve výboru TIME 4 Sport a také dlouholetou známostí, kdy minimálně od r. 1999 společně trénovali žákovské kategorie za FC Háje Jižní Město.
Zmiňovaný pan Lafek rozjel podnikání ve velkém, mimo TIME 4 Sport byl nebo stále figuruje jako společník či člen statutárního orgánu nejméně 15 dalších subjektů s.r.o. či a.s. Kromě jiného FK DUKLA Praha a.s., která stále za nezájmu o řešení situace radním pro sport J. Lepšem spravuje areál Schulhoffova. Ekonomicky o poznání méně úspěšný Sýkora řeší aktuálně svoje oddlužení.

Je proto velmi pozoruhodné, jak současný režim dokáže vygenerovat tyto závislé neosobnosti a postavit je do čela mediálně dobře podporované volební kampaně.
Zákonodárcem zkrátka nemůže být každý.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # Libor 2016-09-29 21:10
Máte nejspíš na mysl dehonestaci v rámci bulváru novin z dílny jmnd, že ano? :DDD Pane Lisy vy jste vážně typicky bulvární fanda.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # jihomestan 2016-09-28 20:23
Pane Lisý, neunavujte, co je prosím vás za pomluvu a dehonestaci insolvence p. Sýkory ? Pouze info pro voliče co je p.Sýkora zač !!! Radši si dejte dobrou večeři, skleničku vína se Sýkorou a Součkem a hajdy na kutě;zítra bude další dlouhý den kampaně, tak ať máte dost sil vychvalovat morální a charakterové vlastnosti vašeho kandidáta !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # Anna 2016-09-28 21:43
Pánové Lisý, Souček - stále stejné lži, stále stejné výmysly, stále stejná snaha dehonestovat pana Kosa a HPP11.
Insolvence je fakt, žádná pomluva,je to Sýkorova vizitka. Ať si lidé o něm udělají své mínění, já už si ho udělala.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Michal H 2016-09-29 06:26
Pikantní je, že Sýkora na svých billboardech a webových stránkách zapomněl napsat, že kandiduje za Mlejnského JMND.
To aby se neznalý volič nedozvěděl, jaká partaj ho do voleb vysílá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Konečná 2016-09-29 07:37
Držím palce HPP11 v boji s minulými i současnými dinosaury.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Roman Vacek 2016-09-29 16:28
Napsal jsem Lepšovi na FB, jestli chce ještě pořád Kalousek vládnout s komunisty jako dřív nebo jestli se jim líbí možnost spoluvlády s komunisty tady na Praze 11, až se na ně HPP11 vykašle. A taky, jestli se jim líbí spolupráce s hnutím ANO.

Jsem zvědavý, jestli to tam vydrží nebo to smaže, "demokrat" co rád cenzuruje Klíč - u něj člověk nikdy neví. Ovšem jedno je jasné, neodpoví věcně...

Skutečně nelze s čistým svědomím volit nikoho jiného než pana Kosa, to je prostě fakt.


Hezký den.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Konečná 2016-09-30 10:57
Tak jsem objevila ve schránce volební noviny pana Sykory. Celý Mirek Dušín. Proč asi neuvedl jaká strana ho do voleb nominuje? Asi ve své skromnosti zapomněl napsat, že to je strana obviněného bývalého starosty Mlejnského.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Jiří Menšík 2016-10-02 15:43
A to jste ještě neviděla speciální vydání novin JMND: jmnd.cz/noviny/
To chce mít už opravdu "silný" žaludek.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Roman Vacek 2016-09-30 12:47
Á, sýkorovci už zase mínusují jak o život :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Martin Farmačka 2016-10-11 13:49
Kandidát do Senátu v Praze zbankrotoval a dluží 1,8 milionu. Kde vzal na kampaň? > blesk.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Bumerang 2016-10-11 14:54
LZE POUŽÍT VAŠE SLOVA - uz je po volbach uz nemusite nikoho hanit !!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Martin Farmačka 2016-10-11 22:45
Pani Bumerangova, obdrzela jste TESNE PRED VOLBAMI do schranky prolhany zasmradly pofiderne financovany opozicni casopis mrzke bulvarni urovne z pekelne dilny JMND, jenz ocernoval a zpochybnoval viteznou kampan HPP 11 v roce 2014, a kteremu aktualne pritakavaji panove Starek z TOP 09 a Prokop z ANO - staci si otevrit Klic nebo web dotycneho... takze po HPP 11 se PREVENTIVNE slapalo ze vsech stran. Pritom slo o domnenky a organizovany postup znicit HPP 11 / pana Kosa pred volbami - jak byste nazvala tuto zakernost?

Oproti tomu server www.justice.cz hovori zcela jasne. Jedna se o uredni fakta, pravdive udaje... tomu, ze nekdo dluzi a presto leze do voleb, rikate "spina"? Spina koho? Veritele pana Sykory cekaji na splatky a pan senator si dela kampan?! Vysvetlete veritelum a jeho insolvencnimu spravci, ze chovani pan Sykory z JMND je v poradku, ne mne. A hlavne se pod to podepiste svym jmenem!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Copyright © 2018 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist