2017.01.19.ZMC.25.CPM.3• V pondělí 18.12.2017 od 9h můžete sledovat přímý přenos ze 34. jednání zastupitelstva MČ P11 konaného v KCMT na Hájích > ZDE

...nebo se jednání i osobně zúčastnit - židlí pro diváky bude dostatek. A jelikož jsou zastupitelům HPP 11 vypínány mikrofony radními ANO / TOP, je zážitek v sále zcela unikátní, neboť my hovoříme dál… | • Program a body jednání ZMČ > zde | • Událost můžete komentovat na facebooku > zde | • Živý přenos bude vysílán > zde

oddelicka.1210

• 2x Nedej se+ na téma Silniční okruh kolem Prahy (SOKP)

• Kudy, kudy, kudy cestička (3.12.2017 na ČT2) | • Kudy, kudy cestička II nebo kamiony z Prahy do Prahy? (10.12.2017 na ČT2)

oddelicka.1210

• 33. ZMČ | 7.12.2017 | D. Mlejnský (JMND) osočuje L. Kosa (HPP 11), že porušuje jednací řád

Občané, diváci, než bude v pondělí 18.12.2017 další ZMČ, zavzpomínejme na to poslední, na kterém nebyl dostatek koaličních zastupitelů ke schválení programu. Nebudeme se nyní zabývat ležérností ANO / TOP (radních Jiravy, Urbánka, Lepše, Říčaře, Balíka, Lukeše a Freye), s jakou vládnou Praze 11, ale upozorníme na privilegia policií násobně vyšetřovaného D. Mlejnského (JMND), který spolu s komunisty povýšil po zvolení Jiravy starostou se stal pro ANO / TOP nepostradatelným. Ten senátora Kosa během projevu kritizoval mimo záznam tak hloupě, že starosta Jirava prostě nemohl dopustit, aby se o Mlejnského výroku hlasovalo…

• 33. ZMČ | 7.12.2017 | Vypnuté mikrofony HPP 11

Vážení voliči, o volbách 2014 jste nám svěřili mandát vás zastupovat. Pokud sledujete jednání zastupitelstva, víte, že tak činíme. Starosta Jirava (ANO), píšící o sobě v Klíči, kterak kdysi dávno na Václavském náměstí "cinkal klíči" na podporu nově se rodící demokracie, a jindy radní “superdemokrat” Lepš (TOP), loňský neúspěšný kandidát do senátu, naše výstupy ukončují vypínáním mikrofonů. Tak vypadá současný dialog radnice ANO / TOP se zástupci občanů: “Mlčte a hlasujte jak MY potřebujeme, jinak z vás uděláme nepřátele Jižního Města!” Sledujte video, ať lépe pochopíte, jakým “bahnem se za vás brodíme”, a že věci bez vaší pomoci změníme jen velmi těžko. Děkujeme za vaše názory!

oddelicka.1210

• Hnůj pana Jiravy (ANO), starosty Prahy 11

fb.hnuj• „HNŮJ“ starosty Jiravy (ANO)

Přečetl jsem si úvodní slovo starosty Jiravy v Klíči 3/17. Cituji jeho slova:

"Ale smutno je mně z příspěvků některých členů zastupitelstva v Klíči. Všichni jsou z jednoho klubu a jejich příspěvky se vyznačují nejen nepěkným slovníkem, ale také tím, že jsou plné nepravdivých informací. Mnoho lidí se mě ptá, proč tenhle „hnůj“ uveřejňujeme".

V Klíči č. 3 nebylo v příspěvcích zastupitelů z Hnutí pro Prahu 11 (HPP 11) jediné „nepěkné slovo“, jediná nepravda, natož pak „hnůj“. Pane Jiravo, možná jste útlocitný, ale spíše nesnesete sebemenší kritiku. V r. 2016 Vám HNŮJ v Klíči nevadil? HNŮJ, který ve svých příspěvcích kydali na mě, mojí rodinu i HPP11 zastupitelé z většiny stran Zastupitelstva? To byl skutečný HNŮJ, plný lží a nepravd. Tenhle HNŮJ Vám nesmrděl? Asi ne, naopak jste měl nejspíš potutelnou radost, že Vám tenhle HNŮJ pomůže zdůvodnit Váš hlas pro odvolání radních z HPP 11 a zajistí mou dehonestaci před volbami do Senátu. Možná mi namítnete, že si na to nepamatujete, stejně jako si účelově nepamatujete na dobu vládnutí starosty Mlejnského... Toho Mlejnského, jehož hlasy jste se nechal zvolit do starostenského křesla. A právě tenhle HNŮJ, p. Jiravo, páchne nejvíc.

Ing. Ladislav Kos (HPP 11), zastupitel, senátor

• Celý text pana Jiravy, použitý v úvodníku Klíče 03/2017

“Práce se nám na radnici začíná dařit, ale smutno mně je z příspěvků některých členů zastupitelstva v Klíči. Všichni jsou z jednoho klubu a jejich příspěvky se vyznačují nejen nepěkným slovníkem, ale také tím, že jsou plné nepravdivých informací. Mnoho lidí se mě ptá, proč tenhle „hnůj“ uveřejňujeme. Bohužel s tím nemůžeme mnoho dělat, jelikož zastupitelé mají ze zákona právo na zveřejnění svých názorů v radničním zpravodaji. Zda musejí být pravdivé, už ale zákon neříká. Tak jsme alespoň zkrátili délku článku na 1250 znaků.”

oddelicka

• Reálná demokracie (komentář Ing. Krautwurma, HPP 11)

"Nesouhlasím s Vaším názorem, ale budu do smrti bránit Vaše právo jej říkat." prohlašoval prý moudrý muž François Marie Arouet, známý pod jménem Voltaire. Rubriku "Názory zastupitelů" radničního časopisu Klíč jistý Jirava běžně nazýval "žumpou", nověji v článku též "hnojem". Kdo tu má být arbitrem pravdivosti, přiměřenosti či příslušnosti témat ve zmiňované rubrice popsaných? Má to být nějaký monarcha? Má to být nějaký stranický aparátčík? Má to být vybraná rada chytrých? Nebo si čtenáři udělají sami vlastní názor, kde je hnůj a co jsou články pravdivé a přiléhavé? Problém vidím v tom, že systém je zadřený a na demokracii si jenom hrajeme.

oddelicka

2016.04.21.ZMC.16.LK• Není hnůj jako hnůj (komentář Martina Farmačky, HPP 11)

Postoj pana Jiravy k otiskování “hnoje” v Klíči má svou genezi, dokládající, že není hnůj jako hnůj. Některý panu Jiravovi voní, ačkoliv je velmi smradlavý - je to ten, který dopadá na jeho politické rivaly, ideálně na ty z bývalé koalice. V Klíči 05/2016 došlo k otištění hanopisů z pera JMND a ČSSD, snažících se očernit osobu Ing. Kosa v roli kandidáta do Senátu a útočících na členy jeho rodiny.

Tehdy Rada ANO / TOP (a v jedné osobě zároveň cenzor periodika Klíč) ignorovala výzvu pana Kosa ke stažení tendenčních článku a ústy pana Lepše (TOP) sdělila, že politik s těmito praktikami musí počítat a být schopen tlak ustát > video. Otištění zjevných lží bylo označeno za prvek demokracie, příznačný pro Prahu 11, ovšem pod vedením stran ANO / TOP, které své konkurenty nepřekonávají prací, nýbrž urážkami a pomluvami, a nemají s jejich zveřejňování problém. A jindy škodolibě přihlížejícími urážení zastupitelů HPP 11 osobami obviněnými či vyšetřovanými, sdruženými kolem Dalibora Mlejnského - nyní skutečného šéfa Jihoměstského Palerma na Praze 11.

• Ing. Kos se ohrazuje proti zveřejnění nepravdivých a hanlivých textů v Klíči vůči sobě a své rodině (21.4.2016 na 16. ZMČ P11) > video

oddelicka

• Příspěvek zastupitele zkrácen na 1250 znaků kvůli HPP 11? (komentář RNDr. Kvítka, HPP 11)

Jsem rád za doznání pana Jiravy, jak velký prostor měla opozice v Klíči pro své příspěvky za spoluvlády HPP 11 v Radě. Jen přiznal své diktátorské sklony, když zkrátil nepohodlné články zastupitelů na 1250 znaků. Žije ve světě Klíče jako hlásné trouby jeho vlastních mouder, ale občany zajímají názory těch, které volili a kteří je zastupují v Zastupitelstvu Prahy 11.

Hnuj.PJ

 

Komentáře  

+21 # Zděnek Kvítek 2017-03-04 22:46
Jsem rád za doznání pana Jíravy, jak velký prostor měla opozice v Klíči pro své příspěvky za spoluvlády HPP 11 v Radě.
Jen se přihlásil ke svým diktátorským sklonům, když zkrátil nepohodlné články zastupitelů na 1250 znaků.
Žije ve světě časopisu Klíč jen jako hlásné trouby jeho vlastních nedotknutelných mouder, ale občany zajímají i názory těch zastupitelů, které volili v komunálních volbách a kteří je zastupují v Zastupitelstvu Prahy 11.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Svoboda 2017-03-05 13:40
Nepříjemnou vlastností demokracie je, že nesmírně svazuje ruce těm, kteří to s ní myslí vážně a naopak umožňuje téměř vše těm, co to s ní vážně nemyslí. Myslím, že se to sem hodí přesně.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Roman V. 2017-03-04 22:57
"Mnoho lidí se mě ptá, proč tenhle „hnůj“ uveřejňujeme"

To budou asi Jiravovi příbuzní. Tak já jim odpovím: Uveřejňují to proto, že musí, že máme zatím ještě svobodu slova a "žvanírnu" jménem Parlament. Proto se to uveřejňuje. Klíč nepatří jen Radě, ale Praze 11. Dobrou noc.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Jiří Krautwurm 2017-03-05 15:11
Reálná demokracie:

"Nesouhlasím s Vaším názorem, ale budu do smrti bránit Vaše právo jej říkat." prohlašoval prý moudrý muž François Marie Arouet, známý pod jménem Voltaire.

Rubriku "Názory zastupitelů" radničního časopisu Klíč jistý Jirava běžně nazýval "žumpou", nověji v článku též "hnojem".

Kdo tu má být arbitrem pravdivosti, přiměřenosti či příslušnosti témat ve zmiňované rubrice popsaných?
Má to být nějaký monarcha? Má to být nějaký stranický aparátčík? Má to být vybraná rada chytrých?
Nebo si čtenáři udělají sami vlastní názor, kde je hnůj a co jsou články pravdivé a přiléhavé?

Problém vidím v tom, že systém je zadřený a na demokracii si jenom hrajeme.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Jiří Krautwurm 2017-03-06 16:36
Jako perlička na dně: jeden z výkladů vzniku pseudonymu Voltaire vychází z francouzských "vouloir" - chtít, přát si, žádat, vyžadovat "taire" umlčet, umlknout. Ve výslovnosti "vuloár tér". "Vol-tér"

Voltaire
:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Honza 2017-03-06 09:13
ANO a HPP11 měli obdobný volební program. ANO mělo ve volebním programu:"Chcet e zabránit megalomanským záměrům developerů?Uděl áme to!".To ANO přestalo plnit a začalo developerům pomáhat aby zhoršovali pohodu bydlení obyvatel JM. To, že chce HPP11 plnit svůj volební program je přece HNŮJ. Takovým jednáním poškozují zastupitelé ANO nejen sebe ale i celé ANO.Pro mně a řadu mých známých je nyní ANO nevolitelné!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Jiří Dohnal 2017-03-08 12:27
Podle mého názoru je hnojem, pokud někteří členové a zástupci politických stran (nyní zastupitelé, radní apod.) veřejně hlásí něco, co následně svými kroky v rámci "povolebního vládnutí" zcela jistě ignorují a porušují.

Prakticky mám na mysli skutečnost, že zástupci ANO 2011 a TOP09 ve volebním roce 2014 veřejně vystupovali proti praktikám D. Mlejnského a nyní s ním objektivně spolupracují.

Co k tomu dodat ? Toto je hnůj politické reperezentace na Jižním Městě :-(
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Obcane.ovlivni.stavebni.zamery.na.JM

stavebni.zamery.na.jm.sl

fb.ucet

Copyright © 2017 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist