• Čistky ve Výborech MČ Praha 11, obviněný Mlejnský je zpět

tiskova.zpravaTISKOVÁ ZPRÁVA | 23.3.2017 | 21:00

• Obviněný Mlejnský je na Praze 11 zpět

Koalice Prahy 11 dnes porušila proporcionalitu ve Výborech MČ Praha 11 odvoláním zástupců Hnutí pro Prahu 11 z Výborů MČ - kontrolního, finančního i územního rozvoje. Koalice se upevňuje, TOP a ANO pokračuje v politických obchodech s ex-starostou Mlejnským. D. Mlejnský, dvojnásobně obviněný, byl zvolen členem Výboru pro územní rozvoj a životní prostředí, přestože je policií obviněn za machinace s městskými pozemky. Výbor dopnil i J. Belaník (ČSSD), také policií obviněný, nahradil v zastupitelstvu včera pravomocně odsouzeného kolegu P. Hrabala.

Ing. Jirava při vedení Zastupitelstva dnes soustavně porušoval jednací řád, situace vyvrcholila znemožněním zařazování bodů do programu v rozporu se zákonem o hl. městě Praze, preferenční slovo uděluje ex-starostovi Mlejnskému a neodůvodněně vypíná zastupitelům mikrofony. Hnutí pro Prahu 11 podává z těchto důvodů stížnost na porušení zákona o hl. m. Praze.

Hnutí pro Prahu 11

• Celý videozáznam je > ZDE

Komentáře  

+15 # Jan Čeněk 2017-03-23 23:42
Je hezké, když někdo, kdo sám spolupracuje celé roky s stbáky jako Zavadil nebo Semel ostatní kádruje jako "neomarxisty", pane Mlejnský.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Jan Majer 2017-03-24 08:00
Sledoval jsem valnou část včerejšího zasedání zastupitelstva. Bylo to výživné. Těším se na sestřih.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Jiří Krautwurm 2017-03-25 12:43
Pro mne toto zastupitelstvo složené z podivných politických stran vyjádřilo dostatečně svůj vztah k výborům zastupitelstva, a to včetně těch výborů, jejichž zřízení ukládá zákon, svojí neochotou předřadit bod "Informace o činnosti výborů" před body odvolávání členů těchto výborů.
Vnímám takové jednání jako pohrdání, neslušnost a ukázku nezájmu.

A které že strany mám hlavně na mysli?
JM-ND
ODS
TOP 09
ČSSD
ANO 2011

(KSČM ve výčtu neuvádím záměrně, byl jsem nazván neomarxistou, tak aby bylo o čem přemýšlet :-) )

Nemám rád nálepkování, je totiž využíváno pro dehonestaci tam, kde scházejí jakékoliv argumenty. Využívají jej lidé bezskrupulózní, kteří rádi manipulují svým okolím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Aleš Kulhánek 2017-03-28 10:22
Nezapomínejme na přeběhlíky (bohužel z HPP11) Lukeše a Freye - nyní uvolněné (rozmněj dobře placené) radní, kteří svými hlasy celou mašinerii drží na nohou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Kratochvíl 2017-03-27 12:55
To se dalo asi čekat, proporcionakita v tomhle těžko někdy bude, každý si čistí dobyté území... :(
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Roman V. 2017-03-28 22:53
Proč už nepíše pan Hrabal? On si balí kufry? Ať nezapomene na kartáček na zuby, jinak to od něj není hezké, takhle si odejít a ani se nerozloučit. Docela jsem si na jeho provokace zvykl. :(

Vsadím se, že kdyby ho ještě neodsoudili, místo Belanika ve výboru by dostal Hrabal, to by pak byla ostuda, což bude stejně, protože někteří z výborů možná budou následovat pana Hrabala...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # Marek Dostál 2017-03-29 12:03
Vážený pane Romane V,
pročítám si občas reakce zde na HPP.
Některé jsou mě blízké,jiné nikoli.
Pořád jsem si říkal, že z větší části bojujete za dobrou věc.
Nikdy jsem sem nepsal, ale Váš příspěvek mě zvedl ze židle!!
Chápu politický boj a i jeho špínu,ale to co zde teď předvádíte, z toho je mě na zvracení.
Nechápu,jak můžete kopat do "politické mrtvoly"!!! Jaký máte důvod??
A ještě pokud je pravda, že nastoupil výkon trestu a nemůže se bránit??? Meli by jste dodržovat alespoň minimální slušnost. Váš příspěvek o Vás a Vašich kolegách dost vypovídá-ve velmi negativním smyslu
Tímto jste Vy a celé Hnutí absolutně skončili!!! Jste opravdu ubozí, trapní....
Teď si rýpnu do Vás- co říkáte na hlasování senátora Kose??? Bylo to jasně vidět. O tom nic nenapíšete?!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Roman V. 2017-03-29 14:49
Dobrý den neznámý pane z ČSSD/ODS/JMND/K SČM/TOP09/ANO či z jejich okolí:

1)Politická mrtvola to možná je, ale škodil zde na Praze 11 dlouhé roky, ukradl miliony a jeden vtípek není tedy rozhodně dostatečným trestem, ani 2 roky vězení nejsou dostatečným trestem, např. soud nejdříve navrhoval 3 roky. Takže nějaký můj vtípek X celé roky krádeží, zlovůle, špíny a mafianizace politiky. Nehrajte si na morální autoritu.

2) Myslím, že pokud se to hlasování takto stalo, byla to chyba 20.kategorie, nic významného, je to zase jako s tím křížem od pana ex-starosty Štylera. Pseudokauza ve srovnávní s tím dobrým, co HPP11 dělá, pseudokauza ve srovnání s tím, co jsme popsal v bodě jedna: s krádežemi a mafiánským chováním Jihoměstského Palerma.

Hezký den.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Jiří 2017-03-29 23:28
Vážený pane Dostále,
prosím, podívejte se na listopadové ZMČ? když mne nechával ten kriminálník odvolávat. Poslechněte si jeho a nejen jeho výroky na naše hlavy. Pak se nedivte našim reakcím. Co se týče hlasování Ládi, já jsem teda nic neviděl, jen jeho pohyb rukou, nikoliv zmáčknutí. A to sedím vedle něho a kamera je tak 8m od nás a před ní ještě děda Zlámal. Zřejmě vidíte daleko vím než já. Zdraví JŠ
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Zděnek Kvítek 2017-03-29 17:36
Dobrý den,
pravomocné odsouzení pana Hrabala má dvě roviny:
a) lidskou . Je mi pana Hrabala lidsky líto jako člověka, ale je dospělý a zodpovědný za své činy. Na druhou stranu mi ho líto není, protože jsem od něj neslyšel vyjádření lítosti či omluvy vůči poškozenému
b) stranickou ČSSD - pan Hrabal byl předsedou zastupitelského klubu ČSSD. Očekával bych, že se ČSSD omluví na Praze 11 občanům, ale i poškozenému. Nic takového se nestalo.

Takže když to shrnu, tak jsem asi naivní, že je mi líto pana Hrabala , protože on svého činu evidentně nelituje. Za této situace mi musí být líto oběti pana Hrabala a ne pravomocně odsouzeného pana Hrabala.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # Marek Dostal 2017-03-30 00:16
Važený pane Kvítku, velmi si cením Vašeho lidského přístupu.
Dle mého, by se do "politických mrtvol" střílet nemělo, a hlavně , ikdyž Hrabal byl Předseda klubu zastupitelů, již jím není, takže opravdu Vám upřímě za Váš přístup tleskám. Dle mého názoru o tom politika je, soupeříte, ale pořád jste lidi.

Na druhou stranu pane Romane- jste ubohý,patetický , směšný!! Dělat vtipy na člověka, který za svou vinu půjde pykat,je opravdu ubohé!!! A jak jsem pochopil, tento člověk se domluvil s nějakou soukromou firmou a propral její peníze, nikoliv statní peníze a ani obcanů!! Je to jeho osobní věc a s politikou se neslučuje.
Hned potom co byl právoplatně odsouzen dle Pražského deníku položil mandát a vzdal se členství v ČSSD- dle mého se k tomu postavil jako chlap a svým způsobem k němu vzhlížím.

Vy , pro mě osobně jste ubožák, který na to nemá- jestli chcete, rád se s váma sejdu a řeknu vám to do očí,jestli na to máte"koule"- dle mého názoru ne:))) Záměrně nedávám vám velké v, jeliož vy jste opravdu spodina lidstva,dle mého názoru!!

Pane Štylere, Vy budete kázat někomu, když sám máte máslo na hlavě?!! Nezlobte se, ale Hrabal mluvil vždy věcně a jak jsem hledal, podkládal to dokumenty a spisy, na rozdíl od Vás. Je mě líto, že svou pozici hajíte na úkor někoho,kdo se nemůže bránit. To je pro mě největší lidská ubohost!! Já, pokud někdo leží na zádech, vzdává se, buď odejdu nebo mu pomohu vstát!! To Vy evidentně neumíte, odprostit se od osobní zášti a jít na to profesionálně, politicky...pro to jste pro mě totalní spodina...Pokud by jste byl "chlap" necháte to být a zaměříte se na ostatní, Beláník a další zastupitelé, kteří mohou reagovat. Pro Vás, jako osobu by vězení nebyl dostatečný trest,ponížení? Pro mě totální potupa!!! Nechápu,jak někdo , kdo je totálně potupen, jako že Hrabal je, Vy si dovolíte ještě kopat:( Jako člověk,nechápu, hlava mě to nebere, ale asi každý máme uplně jíne morální hodnoty.

Ps: nejsem příznivcem žádné strany, pro vaši informaci jsem za svých 18 let,co mám možnost volit,nevoli, ale po tomto asi změním svůj názor. Vaše hnutí to URČITĚ nebude!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Roman V. 2017-03-30 09:44
Člověk, který nešel po tom všem co se zde dělo - nikdy k volbám, to vypovídá spíš o vás než o mně. A váš slovník myslím překonal ten můj o 200%, nejspíš jste někdo z okruhu pana Hrabala, reagujete totiž přehnaně a emocionálně.

Opět: jsme rád, že půjde do basy, nelituji ho, rád bych pro něho tvrdší trest a doufám, že si nezapomene kartáček na zuby. Do hajzlů se kope, kope, kope a má kopat. Dělal jsem to předtím a budu dělat i teď. Hrabal si to zaslouží. Sejít se klidně můžeme, nebojím se vás.

A teď směle do tepláků...

Hezký den :)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Roman V. 2017-04-03 17:10
Ha ha,za poslední 2hodiny se změnily mínusy a plusy na této stránce, čím to? Nějaká strana zase dostala příkaz provést nálet? :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Roman V. 2017-04-03 17:13
V tomto případě to vypadá na "hrabalovce" a ČSSD.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Jiří 2017-04-04 14:07
Pane Dostále, velmi vám děkuji za školení z etiky. Svým výstupem jste ukázal o co vám jde, kam míříte a další diskuzi s vámi považuji za ztrátu času. Nakonec přece názory, pro vás nevolitelné spodiny, nejsou zajímavé. Pak se jen divím, že se tímto webem zatěžujete, pokud jste od někoho ovšem nedostal pokyn. A mimo jiné, p. Hrabal byl dvakrát odsouzen a pokaždé za ÚMYSLNÝ trestný čin. Opakuji ÚMYSLNÝ. A jednalo se o prostředky z daní státu. Jiří Štyler
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Zděnek Kvítek 2017-03-31 00:15
Dobrý den,
myslím si, že bychom se měli vrátit k tématu a tím je, že rozdělení členů výborů opět nerespektuje výsledky voleb. Za spoluvlády HPP11 se tento princip dodržoval. Ukazuje se, že nová koalice ANO, TOP, KSČM, ČSSD, ODS a JMND tento princip neuznává. To je důležitá informace pro všechny občany na Praze 11.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Kratochvíl 2017-04-03 12:03
Jak to myslíte pane Kvítku? Složení výborů asi kopíruje složení koalice ne? Když byla funkční koalice HPP11 tak třeba kontrolní výbor měl z 9ti členů 7 z koalice, teď to bude 7/6, osobně v tom nějaký pratický rozdíl nevidím, holt ten kdo aktuálně vládne si obsadí pozice tak jak mu to vyhovuje...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Roman V. 2017-04-03 15:17
Já tam rozdíl vidím, předtím šlo o to, aby ve výborech nebyli trestně stíhaní lidé. Také šlo o to, že HPP dostalo tolik zastupitelů díky volbám, že by se to mělo odrážet. Předtím i dnes.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Kratochvíl 2017-04-03 15:29
Jak to souvisí s tím co jsem napsal? Pan Kvítek píše o principu rozdělení členů výborů, tak jsem pouze podotkl jak to myslel, protože složení výboru neodpovídá výsledku voleb ani v jednom případě, v obou zkrátka vychází z toho kdo má většinu v zastupitelstvu - koalice.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Roman V. 2017-04-03 17:07
Souvisí to tak, že je dobré zamezit trestně stíhaným, aby byli ve výborech.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Kratochvíl 2017-04-03 18:20
Takže nesouvisí, protože pan Kvítek evidentně narážel primárně na rozložení počtu míst ve výborech mezi politické strany, nikoliv to jaké nominanty tam pak kdo pošle.
Nicméně díky za Váš názor, počkám si na vysvětlení pana Kvítka.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Roman V. 2017-04-03 18:44
Matematicky ale byla dřívější koalice s HPP11 mnohem silnější než je tato. HPP11 + ANO + TOP měly mnohem víc zastupitelů než má ANO + TOP + ODS + ČSSD + JMND + ČSSD + KSČM. To si spočítejte.

Navíc jak píšu, dané strany navrhovaly trestně stíhané lidi. Dál už to nechám na pana Kvítka.

Hezký den :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Kratochvíl 2017-04-03 19:12
A to snad někdo vyvrací? Matematika říká že předtím to bylo 9/7 a nyní 7/6, tedy ten kdo měl nebo má koalici a většinu si to dělá k obrazu svému. Toť vše.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Jakub Chroust 2017-04-03 21:23
Jenže vy nezohledňujete ty trestně stíhané , takže to bylo děláno i kvůli tomu. A je jiné, když se to rozdělí do 3 stran a do 7 stran nebo kolik stran teď tvoří koalici.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Kratochvíl 2017-04-03 23:48
Protože o stíhaných není v příspěvku na který reaguji ani slovo, je tam teze o principu rozdělení členů výborů. A já jsem se pouze ptal která teze je tím myšlena, protože pokud by to mělo být poměrné zastoupení podle výsledku voleb tak v tu chvíli je na místě otázka proč tomu tak doposud nebylo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Jakub Chroust 2017-04-04 18:53
No a na tu otázku vám odpovídá i to trestní stíhání, protože ty lidi ve výborech nikdo nechtěl a strany navrhovaly právě tyto dotyčné osoby...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Jakub Chroust 2017-04-04 18:57
A prosím hrabalovce, aby tu tolik nemínusovali, už jim to šéfa nevrátí. :( Zatím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Kratochvíl 2017-04-04 20:31
Neodpovídá, to je pouze vaše domněnka. Buď platí princip A nebo B, obojí nelze.
Buď tedy prosazuji zastoupení ve výborech zastupitelstva poměrně dle výsledku voleb, tedy i ta nejmenší strana v zastupitelstvu má nárok na jedno místo zcela bez ohledu na konkrétní personálii ( je to případně jen jejich ostuda), a nelze to nijak kádrovat - tím spíš pokud se jedná o zastupitele zvoleného řádně občany.
No a nebo to kádrovát můžu, pak ale padá princip poměrného zastoupení a jednám z pozice síly a skládám si výbor podle svých představ, byť se třeba zdánlivě to složení blíží variantě A.
Nepochybuji že současná koalice jedná způsobem B a vůbec to neschvaluju, jen jsem se podivil o čem pan Kvítek výše píše a věřím že mi na to odpoví.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Zděnek Kvítek 2017-04-04 23:14
Vážený pane Kratochvíle,
nepíšete pravdu, HPP11 nemělo v kontrolním výboru 7 členů výboru z 9.
Do kontrolního výboru nelze volit trestně stíhané osoby za majetkové delikty, zvlášť pokud je škoda na straně MČ.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Kratochvíl 2017-04-05 11:44
Dobrý den pane Kvítku, pravdu mám, protože když se dobře podíváte na mou první reakci tak píši že 7členů měla koalice, nikoliv samotné HPP11.
K té druhé poznámce - nelze proč? Rozumím tomu že to je problematické, sám mám velký problém s tím že zástupci zločinecké organizace jménem komunistická strana můžou být dodnes voleni, na druhou stranu jako demokrat uznávám dnešní systém a musím jej tedy respektovat se všemi důsledky. Soudě podle posledního zastupitelstva kdy se tam jedna takto obviněná osoba dostala se nejedná o zákonný požadavek, ale pouze o jistý usus. V tu chvíli ale platí co jsem psal výše - takovýto požadavek na selekci lidí je možné ćinit, ale pak se už nemohu odvolávat na poměrné zastoupení.

Každopádně děkuji za Váš čas, vážím si toho.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Václav Šmrha 2017-04-08 13:34
Pan Kvítek zatím nezmínil důležitou věc:
Bývalá koalice (s HPP11) počítala v každém výboru se 3 zástupci tehdejší, mnohem menší opozice. Bylo to víc než respektování poměrného zastoupení. Opoziční strany věděly, že trestně stíhaní kolegové nezískají dostatek hlasů pro zvolení, přesto těch bezúhonných nenavrhly dostatečný počet. Proto po jisté době čekání, aby výbory byly funkční, je koalice doplnila z řad občanské veřejnosti, ale také např. z ODS. Původní nabídka pro opozici tím ale nebyla zrušena.
Dnešní, větší opozice by byla schopna tři bezúhonné kandidáty do každého výboru dodat obratem. Bohužel - změnila se nejen koalice, ale i její právní cítění a přístup k demokracii.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Kratochvíl 2017-04-10 11:21
Dobrý den pane Šmrho, díky za reakci, potvrzujete to co jsem psal výše - nejednalo se tedy o poměrné zastoupení (to by tam musela mít zastoupení každá strana v zastupitelstvu) ale o dohodu v rámci tehdejší koalice na nějakém čísle pro opozici, která byla následně z pozice většiny prosazena. Aby bylo jasno - absolutně nic proti tomu nenamítám a naprosto to chápu a považuji víceméně za logické, jen jsem se podivil že nyní je tento samý přístup ze strany stávající koalice kritizován.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Roman V. 2017-04-10 13:28
Podle mě nepotvrzuje co píšete, protože pan Šmrha píše, že jinak HPP jednat nemohlo kvůli trestnímu stíhání těch, co byli navrženi tehdejší opozicí. Zatímco z HPP trestně stíhán nikdo není, takže ta situace je jiná. Hezký den :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Roman V. 2017-04-10 13:31
Jejda, čekám mínusy od hrabalovců a mlejnovců - na stranický povel :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Kratochvíl 2017-04-10 16:26
Ale ano potvrzuje a vy také - jednalo se o nějakou dohodu tehdejších členů koalice, tedy stejně jako dnes.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Roman V. 2017-04-10 17:15
Nikoliv, tehdy se jednalo o nutnost ze zákona, tentokrát ne, byla to libovůle nynější koalice, nebyla to nutnost ze zákona, hezký den :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Kratochvíl 2017-04-10 17:46
Kterou nutnost myslíte? ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Roman V. 2017-04-10 17:56
"Do kontrolního výboru nelze volit trestně stíhané osoby za majetkové delikty, zvlášť pokud je škoda na straně MČ."

"Opoziční strany věděly, že trestně stíhaní kolegové nezískají dostatek hlasů pro zvolení, přesto těch bezúhonných nenavrhly dostatečný počet. "

Hezký den, už musím jít. Zase někdy :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Roman V. 2017-04-10 17:59
Prostě morální zákon velí jasně, trestně stíhaní tam nemají co dělat, zatím!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Kratochvíl 2017-04-10 18:16
Co velí morální zákon bych nechal na každém jednotlivém zastupiteli a jeho svědomí, podstatné je že žádný zakon ČR to nepožaduje, takže se na to nelze odvolávat ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Kratochvíl 2017-04-10 18:14
Když tu máme ty citace tak: " K té druhé poznámce - nelze proč? Rozumím tomu že to je problematické, sám mám velký problém s tím že zástupci zločinecké organizace jménem komunistická strana můžou být dodnes voleni, na druhou stranu jako demokrat uznávám dnešní systém a musím jej tedy respektovat se všemi důsledky. Soudě podle posledního zastupitelstva kdy se tam jedna takto obviněná osoba dostala se nejedná o zákonný požadavek, ale pouze o jistý usus. V tu chvíli ale platí co jsem psal výše - takovýto požadavek na selekci lidí je možné ćinit, ale pak se už nemohu odvolávat na poměrné zastoupení. "

Takže zákonný požadavek to není, je to pouze dohoda koalice - byť třeba velice smysluplná. ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Václav Šmrha 2017-04-13 02:35
Dobrý den, pane Kratochvíle,
při volbě jednotlivých zastupitelů se jednalo o jejch historii. Nemohu ale souhlasit s Vaším výkladem poměrného zastoupení. Podle mě by se mělo co nejvíc blížit poměru mandátů v zastupitelstvu. A protože výbory mají omezený počet členů, není možné úplně se trefit. V každém případě byl předchozí stav k opozici několikanásobně vstřícnější než nynější.
Rád bych ještě upozornil, že HPP11 je nejsilnější i proto, že samo je širokou koalicí. Proto je jedno místo ve výborech výsměchem, když běmovská ODS, která řídí 4 malé zastupitelské kluby, si stejné místo přidělila pro každý z nich.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Roman V. 2017-12-04 18:44
Pane Kratochvíle, nikdo normální by prostě nehájil trestně stíhané lidi do výborů MČ. Je vidět, že i lidé to ohodnotili podle plusů a mínusů jasně. Kromě pár lidí z koalice to nikomu nepřijde správné.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Zděnek Kvítek 2017-04-04 23:27
VÝBOR PRO ÚZEMNÍ ROZVOJ A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ


předseda:

Bc. Jan Mareš
členové:

Luděk Zítka
Petr Hrabal, DiS.
Ing. Stanislav Urbánek, CSc.
Ing. arch. Karel Maier, CSc.
RNDr. Zděnek Kvítek, PhD.
Ing. Václav Šmrha
Ing. Ladislav Kos ml.
Ing. Tibor Kováč
Marta Bedáňová
Mgr. Leoš ValigurskýKONTROLNÍ VÝBOR


předseda:

Ing. Jiří Krautwurm, Ph.D.
členové:

Mgr. Tomáš Jileček
Mgr. Pavel Urban
Ing. Tomáš Vostřel
Ing. Petr Popov
Michal Veselský
Filip Miler
Ing. Ondřej Prokop
Ing. Petr Kaifoš, CSc.

FINANČNÍ VÝBOR


předseda:

Ing. Michal Pluta
členové:

Mgr. Jan Stárek
Michal Streubel
Ing. Petr Štefek
Ing. Rostislav Korbel
Vojtěch Bayer
Bc. Iva Molenová
Ing. Tibor Kováč
Ing. Vlasta Hloužková
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Šárka Zdeňková 2017-04-06 09:04
Tak pan Andrej se nám zase projevil jako poněkud pokrytec, včera byl citován: "Přetlačování ve Sněmovně za pomoci hlasů opozičních stran nejenže nectí naše ústavní zřízení a zvyklosti, ale hlavně je nečestné a podlé. Andrej Babiš, ministr financí". DOSAĎTE SI NAŠE ZASTUPITELSTVO a pane Andreji, tady se nepřetlačujete, na Praze 11 s bývalou opozicí (navíc trestně stíhanou a komunistickou) vládnete! A vůbec vám to nečestné a podlé nepřijde :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Roman V. 2017-04-07 12:51
"Policie obvinila bývalého starostu Prahy 11 Dalibora Mlejnského z dalšího trestného činu."

Inu, nová koalice na Praze 11 je pevná a nerozborná! Na věčné časy a nikdy jinak!

"Další stíhání v "pražském Palermu". Za zneužití dotací"

Novináři o Palermu vědí, starosta Jirava si ale nic nepamatuje.

Takže ve šlépějích pana Hrabala vzhůru a ještě výše!

archiv.ihned.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Jiří 2017-04-07 13:39
Novináři ukázali profil koaličního partnera ANO a TOP 09. To, že p. Jirava si nic nepamatuje je standard, který on ještě veřejně deklaruje. A co k tomu má 5 zastupitelů za TOP09, kteří u toho byli osobně v minulém volebním období? To se asi Karel raduje, jaké má koníky. Jiří Štyler
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Roman V. 2017-04-07 14:33
Tohle je třeba posílat Babišům a Schwarzenbergům , aby viděli, co jim dělají jejich pohůnci za ostudu. Třeba se jich o to dříve zbaví. Nedělám si sice o těch dvou také žádné iluze, ale na druhou stranu jsou to pragmatici a jistě budou ochotní se zbavit přítěže, která jim dělá velkou ostudu. Takže Prokopové, Říčařové a Lepšové by mohli být brzy "odejiti".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Roman V. 2017-04-07 14:36
Tak v posledním Klíči to vypadalo, že nás pan Mlejnský chce chránit před invazí muslimů (ovšem jak - to už neřekl), ale zatím to spíše vypadá, že by nás policie měla chránit před panem Mlejnským. Asi mu hodně teče do bot, když na Prahu 11 tahá témata, na která nemá žádný vliv.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jakub Chroust 2017-04-07 14:56
Říčař řekl: "Neobvyklá situace si žádá neobvyklé prostředky" na zastupitelstvu, tedy na Praze 11 skutečně není obvyklá situace a proto se nedivím větší tvrdosti zdejších politických bojů.

Proti takovým lidem se nedá jít v rukavičkách. Sám Říčař je bohužel jedním z těch, co s mafií spolupracují a je tak kolaborantem, jako celé zdejší ANO a TOP09.

Užijte si víkend, pokud to zde na Praze 11 je jen trochu možné.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Aleš Kulhánek 2017-04-07 14:32
Na západě by na základě takových obviněný každý soudný politik odstoupil - ale u nás se přeci ctí presumpce neviny...

Uvidíme, jak dlouho se gauneři typu Mlejnský budou držet v pozicích.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Michal H. 2017-04-07 18:02
Citace z článku: Policie na radnici Prahy 11 chodí docela často. Od konce roku 2014 stíhá 39 bývalých či současných zastupitelů v čele s Mlejnským za prodej obecních pozemků pod cenou − často za méně než pětinu hodnoty. A většině z nich posléze rozšířila obvinění.

Při domovní prohlídce u Mlejnského a na jeho účtech navíc nalezla 29 milionů korun ve zlatě i hotovosti. Případ chce policie letos uzavřít a podat návrh na obžalobu.

A v březnu poslal soud pravomocně do vězení předsedu klubu ČSSD Petra Hrabala pro zpronevěru pěti milionů místní tělovýchovné jednoty. V zastupitelstvu ho nahradil Josef Belaník, který je stíhán za zmíněný prodej pozemků.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Roman V. 2017-04-07 19:31
Dívám se právě na Simpsonovi, starosta Quimby je velmi podobný vykuk jako Mlejnský.

.../latest?cb=201004 24171857
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Copyright © 2019 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist