• Videogalerie z jednání zastupitelstva Prahy 11

• 31. ZMČ Praha 11 | 5.10.2017 > Opakované hlasování o pokračování po 19h

• 32. ZMČ Praha 11 | 9.11.2017 > TOP a ANO v objetí z radosti nad vypnutým mikrofonem senátora Kosa

• 32. ZMČ Praha 11 | 9.11.2017 > Radní Balík (ANO) nečte co předkládá do ZMČ

• K zajímavé situaci došlo po schválení programu ZMČ. Radní Lepš (TOP) a starosta Jirava (ANO) stáhnuli dva jimi předložené body mimořádných grantů pro FK Dukla JM fotbalového trenéra Sýkory (zastupitele za JMND) a pro TJ Chodov, jejímž místopředsedou je policií násobně vyšetřovaný Dalibor Mlejnský (zastupitel za JMND a lídr JMND). Vděčnost ANO / TOP za podporu JMND při odvolání pana Štylera (HPP 11) a zvolení pana Jiravy starostou má spoustu podob. Třeba jako dotace spřáteleným klubům nových koaličních partnerů. Důvody, proč nepodporujeme příliv obecních peněz do podniků Sýkory a Mlejnského (a již vězněného Hrabala), jsme uvedli zde > facebook. Velmi podezřelé nám přišlo, že radní Lepš a Jirava čekali na schválení programu, což vyvolalo patřičnou reakci HPP 11. Sledujte video, které začíná schválením programu jednání...

• 32. ZMČ Praha 11 | 9.11.2017 > Po schválení prog. Lepš a Jirava stahují mim. dotace Sýkorovu FK Dukla a Mlejnského TJ Chodov

oddelicka.1210

• Zpráva ze setkání radnice s občany na téma doprava v klidu a bezpečnost na Praze 11 | 25.10.2017 od 18h na ZŠ Mikulova

2017.09.20.Nocni.MikulkaZhotovitel představil radnicí objednanou studii dopravy v klidu na Praze 11. Několik faktů - na Praze 11 je 34 800 bytů. Ale jen 30 200 parkovacích míst. Zpracovatel uvedl deficit parkovacích míst na 3 500 podle podlažních ploch budov. To pak přepočítal podle metodiky Pražských stavebních předpisů (magistrát je vytvořil a odsouhlasil podle požadavků developerů) a deficit naráz klesl na 1 700 park. míst. To jsem samozřejmě rozporoval a také zhotovitelovy výpočty potřeb pro noční stání rezidentů. Projev radního Lukeše dokazoval, že neví o čem studie je, jak byla vytvořena. Starosta Jirava (ANO) a radní pro územní rozvoj P11 Urbánek (TOP) mlčeli. | Řeč přišla na lehká parkoviště 1NP na stávajících parkovištích ve správě MČ Praha 11. Těsně před mým odvoláním (11/2016) rada schválila pořízení studie realizovatelnosti, ovšem 10/2017 radní Lukeš řekl, že ji ještě nemají. Nelze se než nezeptat: co na radnici celý rok dělali? Jak pravil v březnu 2016 radní Urbánek: NIC. • Obyvatelé bytového domu Bachova si stěžovali na hluk, osvit a automobily uživatelů ze sportovního areálu Mikulka, kde Jiravova rada cca před dvěma měsíci, na jednání soudu o výpovědi (a podle právníků jsme měli dobře nabito), žalobu stáhla. Takže hluk, svícení a parkující auta budou místní obtěžovat nadále. Takto se Jirava a Urbánek starají o klid obyvatel! Obyvatelé bytového domu Bachova si dále stěžovali na hluk a nepořádek ze stavby bytového domu Bachova, kde rada Jiravy a Urbánka umožnila developerovi přístup na pozemky svěřené MČ Praha 11. Z uvedeného je vidět, že ANO a TOP nectí pohodu obyvatel, ale prospěch developera. • Na téma bezpečnosti prakticky nedošlo, diskuze byla po dvou hodinách Jiravou, najmutým a radnicí placeným moderátorem, ukončena. Odešel jsem s přesvědčením: na Praze 11 v provedení ANO, už je zle. Stejně zle, jako kdysi za Mlejnského, který Jiravu a Urbánka drží na radnici, za což mu oni na oplátku se vstřícností naslouchají a řídí se jeho požadavky. Vlastní volební program, kterým obyvatelů cosi slibovali, spláchli. Výplaty berou, nedělají nic, obyvatelům se vysmívají do očí a prezentují své snímky z rautů s developery! • Jiří Štyler, zastupitel za Hnutí pro Prahu 11, které je tu pro stávající obyvatele Prahy 11

oddelicka.1210

• Stanovisko HPP 11 k hazardu a mimořádným sportovním grantům na Praze 11

ZMC.CPM.th• Stanovisko HPP 11 k hazardu a mimořádným sportovním grantům na Praze 11 (pár slov před zítřejším ZMČ P11 v CPM od 13h)

HPP 11 podporuje nulovou toleranci heren na Praze 11, včetně kasín. Pokud slyšíte nebo někde čtete něco jiného, jedná se o nepravdu. Aby v této věci měli jasno úplně všichni, zejména pak záměrně nechápavý (a policií vyšetřovaný) Jan Belaník z ČSSD (stranický kolega momentálně arestovaného Hrabala), který do Klíče 11/2017 ve svém příspěvku zastupitele uvedl něco jiného, navrhne HPP 11 na čtvrtečním ZMČ bod nulové tolerance hazardu - heren a kasin na P11 a pozorně sledujme, jak se kdo k návrhu postaví.

Na programu jsou rovněž mimořádné sportovní granty, kde FK Dukla JM zastupitele Sýkory z Mlejnského JMND žádá o další peníze v řádu stovek tisíc! Na jednu stranu FK Dukla JM dlouhodobě pronajímá obecní sportoviště při ZŠ Mikulova a ZŠ Schulhoffova (jež sama má ve velmi výhodném nájmu díky Mlejnskému) fotbalistům mimo P11, na druhou stranu Jiravova radnice umísťuje na pozemky škol na JM velká komerční centra s argumentem, že “naše děti si nemají kde hrát”. Sýkorova Dukla JM odmítá rozkrýt účetnictví, sám Sýkora je vysoce nedůvěryhodná osoba, dlužník a zosobnění klientelistického podnikání s obecním majetkem, komerčně profitující na sportovištích, patřícím občanům P11.

HPP 11 nemůže ve čtvrtek 9.11.2017 na 32. ZMČ P11 s čistým svědomím hlasovat pro dotaci FK Dukla JM z důvodu pochybnosti v osobu pana Sýkory z JMND, zastupitele P11 v jasném střetu zájmu a podporovaného exstarostou Mlejnským též z JMND.

O dotace žádá i TJ Chodov, kde ještě donedávna hospodařil obviněný a odsouzený pan Hrabal z ČSSD, nyní převychovávaný v nápravném zařízení za zpronevěru dotace. Do TJ Chodov mizí obecní peníze jako do černé díry, funkcionářem TJ je překvapivě pan Mlejnský. TJ Chodov navíc získal 10 mil. Kč za prodej fotbalového hřiště Volkovova, které získal zdarma od státu za účelem provozovaní bohulibé sportovní činnosti - pročež subjekt TJ Chodov musí mít financí dostatek.

HPP 11 nemůže ve čtvrtek 9.11.2017 na 32. ZMČ P11 s čistým svědomím hlasovat pro dotaci TJ Chodov z důvodu pochybnosti v management úzce napojený na Mlejnského lidi, zastupitele JMND, jejich přátele a rodinné příslušníky a taktéž hospodaření subjektu považujeme za netransparentní.

HPP 11 bude požadovat hlasování o grantech jednotlivě, aby mohlo podpořit ostatní sportovce. Hlasování o dotacích jako celku není z výše uvedených důvodů pro HPP 11 přijatelné a nemůže pro něj hlasovat.

Pro dokreslení zoufalého stavu Rady P11 nabízíme ukázku “harmonické spolupráce” Jiravovy a Urbánkovy radnice se zbytkem zastupitelstva ve věci triviálního schválení jednání i po 19. Hodině. Sledujte čtvrteční jednání ZMČ P11 od 13h online!

Martin Farmačka, HPP 11

Související:

Kandidát do Senátu Petr Sýkora z JM-ND je uveden v insolvenčním rejstříku jako dlužník

Kterak pan Hrabal z ČSSD a pan Mlejnský z JMND prodali fotbalové hřiště developerovi

• Mimořádné dotace TJ Chodov a Dukla JM > podklady

 

Komentáře  

+3 # Roztylák 2017-11-12 07:24
Kdo se ve čtvrtek koukal on-line na průběh zastupitelstva (mimo jiné kvalita zvuku hrozná), musel hodně trpět. To nebylo zasedání našich zastupitelů. To bylo minové pole znepřátelených stran. Jak je možno v takové atmosféře dělat něco prospěšného pro obyvatele P11? a
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Roman V. 2017-11-12 09:50
No ano, protože takovými lidmi jako Mlejnský a Lepš a Jirava nemůže být nikdo normální kamarád. Na ně se musí obrazně s bičem v ruce.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Roztylák 2017-11-13 09:48
A až je vypráskáte z Rady, co pak bude? V komunálních volbách za rok vyhraje HPP11, ale nikdo s ním nebude chtít do koalice. Jedině kdyby se prosadily v komunálu strany jako Piráti, STAN. Nenastane podobná situace jako po letošních parlamentních volbách? S vítězem nechce nikdo kromě komunistů do koalice.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Roman V. 2017-11-13 10:49
S místní mafií by HPP11 stejně nešlo, to už by s nimi mohli jít dnes. A nejdou. Takže po roce 2018 taky nepůjdou. To by se muselo něco změnit uvnitř těch stran. Ale na to nelze spoléhat.

Lidi už tady vědí, že TOP09 a ANO na Praze 11 selhaly, HPP11 ne. Proto volby do Senátu dopadly dobře. Tedy možnost je, že HPP11 bude mít samo většinu, Piráti se nejspíš prosadí, byli zde teď ve voblách hodně silní, což se částečně přenese do komunálu, vidím to pozitivně. Naopak ANO a TOP zde má vratkou pozici, nebude to za rok o Babišovi, ale o Jiravovi a Prokopovi a Říčařovi a Lepšovi. A to je něco jiného.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Michal H. 2017-11-13 10:51
No jediné řešení je, že HPP11 získá v komunálních volbách 2018 nad 50%.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Obcane.ovlivni.stavebni.zamery.na.JM

stavebni.zamery.na.jm.sl

fb.ucet

Copyright © 2017 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist