• Stanovisko HPP 11 k hazardu a mimořádným sportovním grantům na Praze 11

ZMC.CPM.th• Stanovisko HPP 11 k hazardu a mimořádným sportovním grantům na Praze 11 (pár slov před zítřejším ZMČ P11 v CPM od 13h)

HPP 11 podporuje nulovou toleranci heren na Praze 11, včetně kasín. Pokud slyšíte nebo někde čtete něco jiného, jedná se o nepravdu. Aby v této věci měli jasno úplně všichni, zejména pak záměrně nechápavý (a policií vyšetřovaný) Jan Belaník z ČSSD (stranický kolega momentálně arestovaného Hrabala), který do Klíče 11/2017 ve svém příspěvku zastupitele uvedl něco jiného, navrhne HPP 11 na čtvrtečním ZMČ bod nulové tolerance hazardu - heren a kasin na P11 a pozorně sledujme, jak se kdo k návrhu postaví.

Na programu jsou rovněž mimořádné sportovní granty, kde FK Dukla JM zastupitele Sýkory z Mlejnského JMND žádá o další peníze v řádu stovek tisíc! Na jednu stranu FK Dukla JM dlouhodobě pronajímá obecní sportoviště při ZŠ Mikulova a ZŠ Schulhoffova (jež sama má ve velmi výhodném nájmu díky Mlejnskému) fotbalistům mimo P11, na druhou stranu Jiravova radnice umísťuje na pozemky škol na JM velká komerční centra s argumentem, že “naše děti si nemají kde hrát”. Sýkorova Dukla JM odmítá rozkrýt účetnictví, sám Sýkora je vysoce nedůvěryhodná osoba, dlužník a zosobnění klientelistického podnikání s obecním majetkem, komerčně profitující na sportovištích, patřícím občanům P11.

HPP 11 nemůže ve čtvrtek 9.11.2017 na 32. ZMČ P11 s čistým svědomím hlasovat pro dotaci FK Dukla JM z důvodu pochybnosti v osobu pana Sýkory z JMND, zastupitele P11 v jasném střetu zájmu a podporovaného exstarostou Mlejnským též z JMND.

O dotace žádá i TJ Chodov, kde ještě donedávna hospodařil obviněný a odsouzený pan Hrabal z ČSSD, nyní převychovávaný v nápravném zařízení za zpronevěru dotace. Do TJ Chodov mizí obecní peníze jako do černé díry, funkcionářem TJ je překvapivě pan Mlejnský. TJ Chodov navíc získal 10 mil. Kč za prodej fotbalového hřiště Volkovova, které získal zdarma od státu za účelem provozovaní bohulibé sportovní činnosti - pročež subjekt TJ Chodov musí mít financí dostatek.

HPP 11 nemůže ve čtvrtek 9.11.2017 na 32. ZMČ P11 s čistým svědomím hlasovat pro dotaci TJ Chodov z důvodu pochybnosti v management úzce napojený na Mlejnského lidi, zastupitele JMND, jejich přátele a rodinné příslušníky a taktéž hospodaření subjektu považujeme za netransparentní.

HPP 11 bude požadovat hlasování o grantech jednotlivě, aby mohlo podpořit ostatní sportovce. Hlasování o dotacích jako celku není z výše uvedených důvodů pro HPP 11 přijatelné a nemůže pro něj hlasovat.

Pro dokreslení zoufalého stavu Rady P11 nabízíme ukázku “harmonické spolupráce” Jiravovy a Urbánkovy radnice se zbytkem zastupitelstva ve věci triviálního schválení jednání i po 19. Hodině. Sledujte čtvrteční jednání ZMČ P11 od 13h online!

Martin Farmačka, HPP 11

Související:

Kandidát do Senátu Petr Sýkora z JM-ND je uveden v insolvenčním rejstříku jako dlužník

Kterak pan Hrabal z ČSSD a pan Mlejnský z JMND prodali fotbalové hřiště developerovi

• Mimořádné dotace TJ Chodov a Dukla JM > podklady

 

Komentáře  

+3 # Roztylák 2017-11-12 07:24
Kdo se ve čtvrtek koukal on-line na průběh zastupitelstva (mimo jiné kvalita zvuku hrozná), musel hodně trpět. To nebylo zasedání našich zastupitelů. To bylo minové pole znepřátelených stran. Jak je možno v takové atmosféře dělat něco prospěšného pro obyvatele P11? a
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Roman V. 2017-11-12 09:50
No ano, protože takovými lidmi jako Mlejnský a Lepš a Jirava nemůže být nikdo normální kamarád. Na ně se musí obrazně s bičem v ruce.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Roztylák 2017-11-13 09:48
A až je vypráskáte z Rady, co pak bude? V komunálních volbách za rok vyhraje HPP11, ale nikdo s ním nebude chtít do koalice. Jedině kdyby se prosadily v komunálu strany jako Piráti, STAN. Nenastane podobná situace jako po letošních parlamentních volbách? S vítězem nechce nikdo kromě komunistů do koalice.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Roman V. 2017-11-13 10:49
S místní mafií by HPP11 stejně nešlo, to už by s nimi mohli jít dnes. A nejdou. Takže po roce 2018 taky nepůjdou. To by se muselo něco změnit uvnitř těch stran. Ale na to nelze spoléhat.

Lidi už tady vědí, že TOP09 a ANO na Praze 11 selhaly, HPP11 ne. Proto volby do Senátu dopadly dobře. Tedy možnost je, že HPP11 bude mít samo většinu, Piráti se nejspíš prosadí, byli zde teď ve voblách hodně silní, což se částečně přenese do komunálu, vidím to pozitivně. Naopak ANO a TOP zde má vratkou pozici, nebude to za rok o Babišovi, ale o Jiravovi a Prokopovi a Říčařovi a Lepšovi. A to je něco jiného.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Michal H. 2017-11-13 10:51
No jediné řešení je, že HPP11 získá v komunálních volbách 2018 nad 50%.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Copyright © 2019 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist