• Jakub Lepš, nový předseda pražské TOP 09, v koalici s komunisty a trestně stíhanými

• Dne 27.1.2018 byl předsedfb.leps.kscmou pražské TOP 09 zvolen Mgr. Jakub Lepš.

Pan Lepš je na Praze 11 radním pro školství a neúspěšný senátorský kandidát. V Radě MČ Praha 11 drží pana Lepše hlasy KSČM a několikanásobně trestně stíhaných zastupitelů kolem ex-starosty Mlejnského. A to v tiché, chcete-li nepřiznané, koalici. Pan Lepš se s oblibou prezentuje jako amerikanista a demokrat, veřejně se proti totalitám vymezuje. Pokrytecky však s totalitními postavami Prahy 11 vládne.

Jakub Lepš sedí v Radě MČ s dalším pražským předsedou - Janem Říčařem (ANO). Společně rádi veřejně prezentují, že jsou u moci s ad-hoc podporou zastupitelstva. Přitom TOP 09 má v zastupitelstvu jen 5 zastupitelů ze 45, ANO 7 (dva už ANO Praha 11 opustili). Ke zděšení voličů se nechávají vydržovat (a obchodovat) komunisty a trestně stíhanými. Před komunálními volbami 2014 byli jak Lepš, tak Říčař, občanům Prahy 11 naprosto neznámými jmény a proti praktikám Mlejnského se veřejně vymezovali. Praha 11 tak bohužel vyprodukovala další nechvalně ne/známé politické postavy.

Líheň té nejhorší politické ne/kultury může být dána tím, že jak TOP 09, tak ANO na Praze 11 vedou bývalí členové ODS (ANO P. Jirava, TOP 09 S. Urbánek). Pozůstalí politici si našli uplatnění v ANO a TOP 09 a k obrazu svému “vychovávají” své nástupce, mladé aparátčíky. Buňka ODS byla po eskapádách pana Mlejnského r. 2014 zrušena. S lidmi jako jsou pánové Lepš, Říčař, Jirava a Urbánek se Praha 11 z politického bahna nedostane.

HPP 11

Související:

• VIDEO: Ing. Kos (HPP 11): Demokrate Lepši, omezujete diskuzi o rozpočtu. Jste hrobař TOP 09!

• VIDEO: Cenzura v přímém přenosu! Mgr. Lepš (TOP) obhajuje svoji roli cenzora: Mohu, tak to dělám!

Jan Říčař z ANO zpochybňuje “Jihoměstské Palermo”

Komentáře  

+2 # Jakub Chroust 2018-02-15 09:17
Kdy už pan trestně stíhaný Belaník navrhne bod Klíč? Vždyť ho tehdy stáhnul s tím, že ho dá příště. To se dá najít. Ale nedal ho. Ani ČSSD pro tento bod nehlasovala když ho navrhlo HPP11.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Šárka Zdeňková 2018-02-25 21:34
To je jen taková hra na "opozici". Sem tam musí vystřihnout nějakou opoziční scénku. Jsou ale akorát trapní. ŠZ
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jakub Chroust 2018-02-15 11:42
K hazardu a Prokopovi: 1. Závislost na hazardu se nemusí přesunout na jinou závislost, takže když se to omezí, ti lidé nejspíš nezačnou brát drogy nebo něco jiného. To není prokázané. 2. Peníze z hazardu jsou jako peníze z drog nebo vražd, proč bychom to měli "regulovat napůl" a měli bychom z toho peníze nechávat v ČR? Já tyhle peníze v ČR ani nechci. 3. Jsou odborníci, kteří tvrdí, že větší regulace ty věci omezí. 4. Není regulace jako regulace. 5. Hazard není alkohol, není to to samé. 6. S jistým typem hazardu je spojeno hodně negativ, žádná pozitiva. 7. internet ať reguluje stát, ne MČ. 8. Jestli se přesunou hry do nelegální sféry, tak tam ať to řeší policie. To je jednoduché. 9. Žádné "budeme to mít aspoň pod kontrolou", regulujme to jen částečně - nefunguje. Nemáme to pod kontrolou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Roman V. 2018-02-15 17:02
Kdo dnes zvolil Štefka do Rady? Členové HPP11 ne,jsou na kamerách, že nevolili. Kdo tedy? No naše nepřiznaná koalice přeci: ČSSD, ODS, JMND, ANO, TOP, KSČM.

Koukám,že nefungují plusy a mínusy, škoda, dal bych Vám plus!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jiří Krautwurm 2018-02-22 19:45
Krásné byly herecké etudy o hazardu od pana Štefka, který hovořil o nulové toleranci, ale žádné usnesení v tom smyslu nenavrhl a paní Jeřábkové, která krásně zahovořila o tom, jaký drobek peněz vlastně do MČ z hazardu doputuje a jak se velké peníze utrácejí v zemích Perského zálivu, aby pak hlasovala pro návrh Mlejnského, který vrací do hry 2 pouliční provozovny. V jejím případě však nelze vyloučit, že se pouze nechala poplést, i když, kdo ví?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Copyright © 2019 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist