fb.studie.opatov• VÝSTAVBA NA OPATOVĚ | Veřejné projednávání územní studie lokality Opatov - Na Jelenách

Občané Jižního Města, přijďte v úterý 18.12.2018 v 18h do jídelny ZŠ Mikulova 1594, kde bude na Praze 11 veřejně představena územní studie lokality Opatov - Na JelenáchStudie uvažuje o největší výstavbě na Praze 11 v místě, kde jsou už nyní překročeny mnohé limity. Jsou tu předpokládány byty pro 5 000 a pracoviště pro 25 000 osob, 6 000 až 10 000 nových parkovacích míst, nárůst obyvatel až o 30 000!

Vrátí se na Opatov mrakodrap “Litochlebský park”, parkoviště P+R či megalomanský administrativní komplex Nový Opatov? Dojde k vytvoření městské třídy podél ulice Chilská a ke zklidnění dopravy přes budoucí centrum Jižního Města? Nebo se zástavba bude ubírat v již dříve vytyčených kolejích masivní a výškové zástavby? Jak to bude vypadat v lokalitě Na Jelenách? Technologický park, nebo je místo odsouzeno k výstavbě obchodních a skladových hal s enormním nárůstem dopravy? NENECHEJTE O LOKALITĚ ROZHODNOUT DEVELOPERY! Vy rozhodujte o kvalitě vašeho bydlení. Přijďte, ptejte se, sdělte názor zadavateli a pořizovateli studie. • Informace na webu MČ P11: Veřejné projednání návrhu územní studie 

Území Opatov - Na Jelenách patří k historii práce HPP 11. Jsme jediní, koho zajímají skutečné důsledky zastavění. Když jsme byli na radnici, vyvolávali jsme debatu o regulačním plánu, proběhla nejedna prezentace. HPP 11 má nespornou zásluhu o snížení HPP ze 160 na 100. I tímto hájme zájmy voličů na Jižním Městě, volí nás spokojeně bydlící lídé na P11, ne developeři. A hájit je budeme, volební výsledky nás k tomu zavazují. Sledujte odkazy, kde se Opatovu věnujeme:

Setkání s občany: Regulační plán Opatov - na Jelenách (04/2016) | • Setkání s developery: Rezidence Letokruhy na Roztylech a Nový Opatov (01/2016) | • Reg. plán Opatov (Klíč 01/2016)2015.05.20. • Prezentace J. Sklenky "Novy Opatov" | KCMT |  • Zpravodajství: Nový Opatov (prezentace) (03/2015) | • Připomínky OS Chodov k EIA projektu Nový Opatov (07/2014) | VIDEO: 09.Ing. Štyler (HPP 11): Připomínky OS Chodov k Novému Opatovu (07/2014)

• Hnutí pro Prahu 11 vyzývá Radu MČ Praha 11 „v demisi“,

aby nekonala nevratné kroky, které by mohly poškodit MČ Praha 11 a její obyvatele. Např. souhlas s prodeji pozemků (viz. souhlas s prodejem pozemků na Roztylech společnosti Passerinvest), vypisování a uzavírání výběrových řízení a návazného podepisování smluv či uzavírání smluv nájemních. Současná Rada MČ Praha 11 je složená z osmi radních, čtyři jsou bez zastupitelského mandátu. Je Radou bez důvěry Zastupitelstva MČ Praha 11. HPP 11 vyzývá RMČ P11, aby konala jen kroky nezbytné pro udržení základního chodu MČ Praha 11.

• Mlejnský z JMND lže, jako když NAŠE PRAHA 4 tiskne

2018.04.Nase.P11.DM.lze.o.cyklostezce.th• Frustrace násobně obviněného exstarosty D. Mlejnského z JMND se projevují i v zoufalém lhaní o Hnutí pro Prahu 11 na všech možných úrovních, dokonce i za hranicemi Prahy 11. Pravidelně k tomu zneužívá stranické konexe s novináři např. z časopisu "Naše Praha 4" , kde v článku "V Praze 11 pokračuje výstavba cyklostezky v parku u Košíkovského potoka" (6.4.2018, str. 4) sděluje:

"Celý projekt byl připraven v roce 2013 a měl být dokončen v roce 2015. Bohužel, vinou exstarosty Štylera (HPP 11) byl projekt zastaven a zpožděn. Je dobře, že se stavba opět rozeběhla. Termín dokončení je plánován na letošní prázdniny," říká bývalý starosta Prahy 11 Dalibor Mlejnský (Jižní Město - náš domov).

Redakci plátku na zveřejněnou nepravdu upozornil Ing. Ladislav Kos, zastupitel MČ P11, senátor PČR: "Dovoluji si Vás upozornit, že se sdělení nezakládá na pravdě. Původní projekt cyklostezky musel být z technických důvodů a z důvodu změny ve vedení trasy přepracován. Exstarosta Štyler nic nezastavil a nepozdržel, jak tvrdí exstarosta Mlejnský. Měli byste si vybírat jiné informační zdroje, než zastupitele JMND, kteří tvoří 3/45 zastupitelstva MČ P11. Předpokládám v dalším čísle článek, kde bude vše uvedeno na pravou míru."

V únoru 2016 byla veřejnost uvedena v omyl jinou (Mlejnského) lží v podobě tvrzení, že starosta Štyler chce “odtrhnout Jižní Město od Prahy”, jindy tvrdí, ze HPP 11 je proti dostavbě pražského okruhu (SOKP), že HPP 11 nemá rádo sportující děti, či šíří podobné nesmysly. V matení veřejnosti a ve vyvolávání nenávisti proti občanským spolkům je Mlejnského JMND mistrem, o HPP 11 vydává barevný časopis plný pomluv a sebechvály, rozesílá jej adresně do všech SVJ / BD na P11, na radnice jiných městských částí a dokonce i senátorům. Kdo jej financuje, nikdo neví.

Korunu všemu nasadil sám zastupitel Mlejnský (JMND), když v únoru na ZMČ P11 podal návrh, podporující rozpuk hazardu na JM, ke kterému se přidaly všechny pol. strany mimo HPP 11.

O této události, velmi neblahé pro občany Prahy 11, časopis Naše Praha 4 překvapivě nic nenapsal…

HPP 11


Související:

Právníci pana Mlejnského z JMND vyhrožují HPP 11

Hazard na Jižním Městě má opět zelenou

• OBVINĚNÍ MLEJNSKÉHO: JDE O PADESÁT MILIONŮ

Policisté našli u exstarosty Prahy 11 Mlejnského 29 milionů korun

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Obcane.ovlivni.stavebni.zamery.na.JM

stavebni.zamery.na.jm.sl

fb.ucet

Copyright © 2018 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist