jmn.17.2018a

oddelicka.1210

• Novelizace PSP | Braňte se nechtěné výstavbě před vašimi okny včas!

Rada HMP vyšla vstříc developerům a připravila nemilé překvapení občanům, kteří se ještě hůře budou moci bránit záměrům, které budou situovány do těsné blízkosti jejich domovů. Schválila totiž odstranění odstavců o proslunění bytů z předpisu, kterým se řídí výstavba v Praze. Padne tak jedna z možností, která omezovala developery ve výstavbě v těsné blízkosti stávajících budov. V současné době, do 23.5.2018 lze novelu připomínkovat, buď písemně nebo prostřednictvím webové stránky magistrátu > ODKAZ | Pokud nechcete vytvářet připomínku vlastní, můžete se připojit k připomínce, kterou podala Zuzana Malá ze spolku Ochrana Roztyl. Najdete ji > ZDE | Stáhněte si ji > ZDE - a vytištěnou / podepsanou ji lze podat v podatelně MHMP. Je třeba si uvědomit, že už nyní je se třeba bránit výstavbě, která může časem vyrůst před vaším domem. | Zuzana Malá, Ochrana Roztyl

oddelicka.1210

petice.proti.zastaveni.roztyl

• Vyšly Jihoměstské noviny 04/2018

jmn.17.2018.thMilí spoluobčané,

aktuální Jihoměstské noviny jsou tady! Za téměř deset let je to již 17. vydání. Jako vždy se snažíme informovat vás o všem, co se jinde nedozvíte. Nejdelší pauza Jihoměstských novin byla v letech 2014 - 2016 za doby působení HPP 11 na radnici MČ Praha 11. Tehdy jsme o všem podstatném informovali v radničním Klíči a měli možnost pro městskou část naplno pracovat. Od r. 2016 se již zase z Klíče nic podstatného nedozvíte, vládne cenzura, vzdušné zámky a Potěmkinovy vesnice.

Jihoměstské noviny č. 17 jsou směsí pozitivní i negativní stránky jihoměstské politiky. Ta negativní jsou standardně nechtěné developerské záměry, loutková Rada ANO 2011, TOP 09, ČSSD s podporou komunistů a trestně stíhaných zastupitelů včetně exstarosty Mlejnského, a diletantsky řízená městská část.

Pozitivní zpráva novin je, že je tady stále Hnutí pro Prahu 11, které pracuje ve všech lokalitách Jižního Města, hlídá vaše klidné bydlení, hájí vaše zájmy, tj. zájem veřejný a má plno síly a optimismu do blížících se podzimních komunálních voleb 2018.

• JMN 04/2018 > ZDE

Nemáte Jihoměstské noviny ve Vašem domě a máte zájem je pomoci nám s roznosem do schránek svým sousedům? Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my Vám noviny přivezeme!

Vaše HPP 11

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Obcane.ovlivni.stavebni.zamery.na.JM

stavebni.zamery.na.jm.sl

fb.ucet

Copyright © 2018 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist