duska.cepice• Velká pirátská ostuda, pirátský radní Prahy 11 byl aktivním členem DSSS

Dne 28.10.2014 se hlásí do Pirátů 22letý Martin Duška slovy: “V politice jsem si již jednou stranou prošel a zároveň hned odkryji svého kostlivce: Rok a půl jsem aktivně spolupracoval s Dělnickou stranou. V současné době se připravuji na bakalářskou práci na téma Legalizace měkkých drog. Mezi moje koníčky patří hudba, zajít na pivko s kámoši a protloukání se životem.”

Předseda Pirátů Bartoš v diskusi kolem přijetí Martina Dušky na podzim 2015 píše: “Lezu do DSSS a po roce a čtvrt zjistim, že jsou rasisti? Pochopim, i když těžko, že může být někdo sympatizant myšlenek DSSS, ale aktivní vstup do strany jako gesto rozhodně nechápu. To fakt není jako připnout si placku.”

Za necelých pět let se v únoru 2019 Martin Duška stává za Piráty radním pro dopravu na Praze 11. Kromě naprosté nekompetentnosti pana Dušky zaujala veřejnost jeho neschopnost psaného textu, gramatické hrubky a arogantní přístup k občanům.

Přestože se Martin Duška podle svých slov v DSSS věnoval prodejům pražských pozemků developerům, nemá nyní problém být součástí prodeveloperské koalice s ANO / TOP 09-STAN / ODS na Praze 11, hlasuje pro prodeje pozemků developerům, podporuje hazard a trafikantské smlouvy v řádech miliónů korun. Nestydí za něj Pirátská strana?

Přejeme Jižnímu Městu důvěryhodné, kompetentní a demokraticky smýšlející vedení.

oddelicka.1210

• ZMČ: Trafikant Prokop (ANO) ukončuje diskuzi za účelem rychlého schválení grantů pro Sýkoru a Mlejnského (JMND)

Kamo.zarid.nam.pul.mega• Občané, diváci...

nedávno jste se mohli blíže seznámit s charakterem Ing. Prokopa z ANO, člena představenstva JMM a.s., obtěžkaného mnohými trafikami a za peníze MČ Praha 11 fasujícího telefony Apple za 20 tisíc korun. Tehdy se agilně zajímal, zda paní Zdeňková z HPP 11 odevzdala přidělenou stravenku (za 100,-) > VIDEO

Dnes vám doložíme, v čem tkví prospěšnost pana Prokopa z ANO pro občany Prahy 11: ukončuje diskuzi na jednání zastupitelstva. ZMČ projednává rozpočet MČ, pan Prokop ukončí diskuzi, aby zabránil otázkám HPP 11, kam mizí miliony? ZMČ řeší výběrová řízení za desítky milionů korun, pan Prokop ukončí diskuzi, aby zabránil dotazům HPP 11, proč jsou tak drahá? Na 37. ZMČ dne 19.4.2018 předvedl vyjímečnou sérii návrhů ukončení diskuze, která stojí za pozornost. O co tehdy šlo?

Loutkový principál starosta Jirava (ANO) přislíbil svému loutkovodiči Mlejnskému (JM-ND), že zastupitelstvo schválí sportovní granty pro klientelistické sportovní kluby FK Dukla JM a TJ Chodov, v nichž jsou angažovaní zastupitelé Sýkora a Mlejnský (oba JM-ND). Pan Prokop byl proto zaúkolován, aby jednání uspíšil. D. Mlejnský si přímo požádal starostu Jiravu o dotační příspěvek ve výši 614 tisíc Kč a koaliční loutky ANO / TOP jej odhlasovaly - tak funguje Jihoměstské Palermo v režii starosty Jiravy (ODS > ANO), dříve starosty Mlejnského (ODS > JMND). Vzájemně si vyhoví, protože se vzájemně potřebují.

Že něco není v pořádku, naznačuje již (pravidelné) úvodní hromadné nahlašování podjatosti zastupitelů ODS a JM-ND, kteří sice “férově přiznají”, že ve věci sportovních grantů jsou ve střetu zájmu, ovšem vzápětí sami sobě hlasují pro přidělení dotací a díky svým podjatým hlasům dotace dostávají! Jednací řád MČ P11 jim to umožňuje a stávající grantový systém jim vyhovuje. > VIDEO

2018.04.19. • 37. ZMČ • Ing. Prokop z ANO ukončuje diskuzi na zastupitelstvu Prahy 11:

https://youtu.be/ad9tefpWJ4o

• Další kvalitní sestřihy ze ZMČ sledujte > ZDE

Sestavili zastupitelé za HPP 11


Související:

• Zastupitel Prokop (ANO) si pořizuje drahé mobilní telefony za veřejné peníze

Přes 40 000,- Kč stály městskou akciovou společnost mobilní telefony zastupitele Ondřeje Prokopa (ANO). V listopadu 2015 si pan Prokop pořídil iPhone 6S Gold za 20 157,- Kč z účtu Jihoměstská akciová, a.s. (JMM, a.s.). Loni r. 2017 si z veřejných peněz Ing. Prokop koupil další telefon iPhone 8, 64 GB Gold za 20.250,- Kč. Ing. Prokop je navíc největší trafikant Prahy 11, jak před časem zmapovali pražští Piráti. Ondřej Prokop sedí v několika dozorčích radách hl. města Prahy, v představenstvu JMM, a.s. a z veřejných peněz pobírá přes milión korun Kč ročně. (zdroj > facebook)

• Největší trafikant ANO Praha 11, Ing. O. Prokop

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Obcane.ovlivni.stavebni.zamery.na.JM

stavebni.zamery.na.jm.sl

fb.ucet

Copyright © 2019 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist