• Hnutí pro Prahu 11 vyzývá Radu MČ Praha 11 „v demisi“, aby nekonala nevratné kroky, které by mohly poškodit MČ Praha 11 a její obyvatele. Např. souhlas s prodeji pozemků (viz souhlas s prodejem pozemků na Roztylech), vypisování a uzavírání výběrových řízení a návazného podepisování smluv či uzavírání smluv nájemních. Současná Rada MČ Praha 11 je složená z osmi radních, čtyři jsou bez zastupitelského mandátu. Je Radou bez důvěry Zastupitelstva MČ Praha 11. HPP 11 vyzývá RMČ P11, aby konala jen kroky nezbytné pro udržení základního chodu MČ Praha 11.

oddelicka.1210

• Billboardy HPP 11 prezentují loajalitu k voličům a nulovou toleranci hazardu na Praze 11

2018.08.09.HPP11.bb.Litochleby• Příznivci nás milují, odpůrci nenávidí. Mnozí děkují, kolik let se staráme o Jižní Město, druzí namítají, že jsme málo kompromisní. Jedno je ale jisté: JIŽ 11 LET HÁJÍME VAŠE ZÁJMY, plníme sliby a držíme slovo. Málokdo se utkal s klientelismem a politicko-developerskou lobby jako my - Hnutí pro Prahu 11.

Podzimní komunální volby jsou zásadní pro další směřování Jižního Města. Rozhodne se v nich, zda na radnici bude, či nebude opět Mlejnský a jeho příznivci rozmístění v dalších stranách na Praze 11 (ANO, TOP 09, KSČM, JM-ND, ČSSD, ODS, SPD). Rozhodne se, zda se JM stane rájem developerů, kteří navýší počet obyvatel JM až o 40 000. Rozhodne se, zda se z JM stane zelená městská oáza, nebo betonová džungle.

Za dlouholetou důvěru děkujeme. Dneškem začínáme!

Hnutí pro Prahu 11

bb.2018.final.nulova.tolerance

Komentáře  

+3 # Jan Jaroš 2018-08-12 21:32
KDU-ČSL si váží dlouholeté práce lidí z Hnutí pro Prahu 11, a proto jde do voleb opět s nimi!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Obcane.ovlivni.stavebni.zamery.na.JM

stavebni.zamery.na.jm.sl

fb.ucet

Copyright © 2019 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist