• Hnutí pro Prahu 11 vyzývá Radu MČ Praha 11 „v demisi“, aby nekonala nevratné kroky, které by mohly poškodit MČ Praha 11 a její obyvatele. Např. souhlas s prodeji pozemků (viz souhlas s prodejem pozemků na Roztylech), vypisování a uzavírání výběrových řízení a návazného podepisování smluv či uzavírání smluv nájemních. Současná Rada MČ Praha 11 je složená z osmi radních, čtyři jsou bez zastupitelského mandátu. Je Radou bez důvěry Zastupitelstva MČ Praha 11. HPP 11 vyzývá RMČ P11, aby konala jen kroky nezbytné pro udržení základního chodu MČ Praha 11.

oddelicka.1210

• Volební speciál: Jihoměstské noviny č. 18

18.2018.JMnoviny.th• JSOU TADY! Jihoměstské noviny č. 18. Mají všechno.

Je to Hnutí pro Prahu 11 ve stravitelném balíčku. Kombinace sladkosti dobrých úmyslů, hořkosti naší neúnavné práce a nechutnosti současné vládnoucí koalice. Letos jde o všechno. Buď porazíme politické fosílie posledních třiceti let (převlečené snad ve všech JM stranách a spojené v jedné masivní koalici) nebo skončíme zase v opozici. A to už vážně letos nechceme! Předem za důvěru, která povede k 51%, děkujeme!

Za Hnutí pro Prahu 11 PhDr. Šárka Zdeňková

• Kandidáti Hnutí pro Prahu 11 vnímají politiku jako službu. Proto nepřecházíme účelově z jedné strany do druhé. Pro své názory jsme zůstali roce 2010 - 2014 v opozici. V krátkém období 2014 - 2016 jsme jako vítěz voleb (33%) měli starostu a tři radní, ale menšinu v Radě MČ. Nepodlehli jsme tlaku bývalých partnerů ANO a TOP 09 na postupný přechod ke starým pořádkům - korupci a klientelismu.

V zastupitelstvu máme 40% mandátů, přesto nás koalice ANO, TOP 09, KSČM, ČSSD, JM-ND a ODS opět odsunula do opozice. Pouze naše jednoznačná výhra zajistí Praze 11 tolik potřebnou změnu! Děkujeme vám za dlouholetou důvěru.

Volební speciál čtěte > ZDE

Komentáře  

+6 # Jiří 2018-09-07 22:10
Dobrý den,
program jsme tvořili několik měsíců a vychází z naší jedenáctileté zkušenosti a roku a půl výkonu služby na radnici. Je realizovatelný během jednoho volebního období. Víme jak, víme za co a hlavně víme proč. Pro Vás, stávající obyvatele Prahy 11. Děkujeme za Vaší podporu, za Vaše hlasy v nadcházejících volbách. Jiří Štyler
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Obcane.ovlivni.stavebni.zamery.na.JM

stavebni.zamery.na.jm.sl

fb.ucet

Copyright © 2019 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist