duska.cepice• Velká pirátská ostuda, pirátský radní Prahy 11 byl aktivním členem DSSS

Dne 28.10.2014 se hlásí do Pirátů 22letý Martin Duška slovy: “V politice jsem si již jednou stranou prošel a zároveň hned odkryji svého kostlivce: Rok a půl jsem aktivně spolupracoval s Dělnickou stranou. V současné době se připravuji na bakalářskou práci na téma Legalizace měkkých drog. Mezi moje koníčky patří hudba, zajít na pivko s kámoši a protloukání se životem.”

Předseda Pirátů Bartoš v diskusi kolem přijetí Martina Dušky na podzim 2015 píše: “Lezu do DSSS a po roce a čtvrt zjistim, že jsou rasisti? Pochopim, i když těžko, že může být někdo sympatizant myšlenek DSSS, ale aktivní vstup do strany jako gesto rozhodně nechápu. To fakt není jako připnout si placku.”

Za necelých pět let se v únoru 2019 Martin Duška stává za Piráty radním pro dopravu na Praze 11. Kromě naprosté nekompetentnosti pana Dušky zaujala veřejnost jeho neschopnost psaného textu, gramatické hrubky a arogantní přístup k občanům.

Přestože se Martin Duška podle svých slov v DSSS věnoval prodejům pražských pozemků developerům, nemá nyní problém být součástí prodeveloperské koalice s ANO / TOP 09-STAN / ODS na Praze 11, hlasuje pro prodeje pozemků developerům, podporuje hazard a trafikantské smlouvy v řádech miliónů korun. Nestydí za něj Pirátská strana?

Přejeme Jižnímu Městu důvěryhodné, kompetentní a demokraticky smýšlející vedení.

oddelicka.1210

• Radnice již nedokáže zajistit ani opravu lávky u MediCentra

2018.09.11.Medicentrum.2• Vedení radnice odmítlo na jednání zastupitelstva MČ Praha 11 dne 13.9.2018 projednat aktuální kritickou situaci s přístupem do objektu MediCentra po odstranění lávky před třemi měsíci. Klienti místního rehabilitačního centra, občané Jižního města, jsou mu zřejmě lhostejní. Jedná se o následující problém:

V červnu byla odstraněna lávka u MediCentra při ul. Ryšavého na Roztylech, kde sídlí mimo jiné rehabilitační centrum. Lávka spojovala autobusovou zastávku Dědinova a prostor před hlavním vstupem do MediCentra - patro s ordinacemi rehabilitací. Stavební úřad nařídil z bezpečnostních důvodů vlastníkovi, Všeobecné fakultní nemocnici v Praze, demolici lávky. Ale po demolici lávky je hlavní vchod do budovy MediCentra prakticky nedostupný. Do budovy se dá dostat (mimo úroveň ulice) vchodem ze zadní strany budovy (Kaplanovy ulice), který slouží pro pacienty, které dopraví sanitky. Pacienti, kteří přijedou autobusem, tento jediný vchod špatně hledají (ztěží viditelné ukazatele byly umístěny až po třech měsících), a pokud jsou méně pohybliví (což se u klientů rehabilitačního centra dá předpokládat), mají problém se vzdáleností, kterou musejí navíc absolvovat. Ojedinělé nejsou ani případy, kdy návštěvníci budovy zvolí nebezpečnou cestu po vozovce Ryšavého, aby nemuseli budovu obcházet. Ani pracovníkům MediCentra údajně nikdo nic dopředu neřekl - lávka tam prostě najednou nebyla.

2018.09.11.Medicentrum.1Žádáme proto Městskou část Praha 11, aby se konečně ujala iniciativy a začala jednat s vlastníkem a stavebním odborem o vyřešení této neomluvitelné a navíc nebezpečné situace.

Na podnět Hnutí pro Prahu 11 Zastupitelstvo MČ Prahy 11 přijalo dne 15.2.2018 usnesení, kde se zavázalo pořídit pasport stavu mostních komunikací na území naší městské části a zahájit případná opatření k opravě. Do dnešního dne nebyl žádný takový pasport Radou městské části předložen.

Zuzana Malá, Ochrana Roztyl, z. s. | Aleš Kulhánek Zelené Roztyly, z. s.

 

Ing. Kos komentuje propadlou lávku u polikliniky Opatovská. Rok se čekalo na její opravu...

 

Ing. Šmrha (KDU) na 36. ZMČ dne 15.2.2018 navrhuje pasport mostních objektů na P11

Komentáře  

+9 # Jan Jaroš 2018-09-18 21:17
To, co navrhoval Václav Šmrha, je velmi důležité. Výsledky důkladných kontrol sice mohou znamenat uzavření některých staveb, ale lepší včas, než aby to dopadlo jako v Troji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Obcane.ovlivni.stavebni.zamery.na.JM

stavebni.zamery.na.jm.sl

fb.ucet

Copyright © 2019 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist