001.Office.park.Roztyly.th• Ve středu 19.6.2019 představí Passerinvest své plány s bývalým areálem Interlov

Od 17 hod. bude přímo v areálu Interlovu prezentovat plánovanou zástavbu okolí metra Roztyly. Doprovodný program pro děti začíná již od 14 hod. Více o plánované kontroverzní zástavbě administrativními a bytovými budovami, stejně jako o propojení D1 a ulice Ryšavého, které do sídliště Horní Roztyly může přivést až 3000 aut denně se dozvíte zde:

Otázky kolem změny územního plánu v areálu Interlovu na Roztylech

Ani Piráti si nehodlají rozhněvat developera Passera - souhlasí s prodejem pozemků u Krčského lesa

oddelicka.1210

• Zastupitelstvo Prahy 11 bude ve čtvrtek 13.6.2019 projednávat sadu podnětů na změny a úpravy územního plánu

Přečtěte si článek Ing. Kulhánka a přijďte se podívat na zasedání zastupitelstva. Všechny změny najdete v programu jednání zastupitelstva > ZDE. Podle dnešních informací mají být staženy body 26 a 28, Parkoviště Gregorova a Parkoviště Krejnická.

• Nebezpečná hra s koeficienty | Magistrát údajně vyhlásil STOPSTAV pro přijímání dalších změn územního plánu (ÚP) Prahy, a to do konce 06/2019. Na radnici Prahy 11 kvůli tomu vypukl hotový poprask, a to zejména kvůli umístění nových parkovacích domů a sportovních hal. Přestože před volbami řada stran slibovala transparentní projednávání staveb s občany a budování pouze lehkých parkovacích domů, současné vedení radnice se rozhodlo oprášit Mlejnského plány megalomanských parkhausů až o 500 stáních (a výšce až 5 podlaží). A protože P11 stále postrádá koncepci rozvoje (vč. parkování), radní se rozhodli zkapacitnit téměř veškerá veřejná parkoviště ve vlastnictví MČ, např. Gregorova, Krejnická, Nešporova, Ledvinova, Brandlova, Vojtíškova, Hráského, Šalounova atd. Na všech těchto lokalitách je nutné upravit ÚP o několik koeficientů zastavitelnosti, aby bylo možné kapacitní parkování umístit. Je jisté, že na všech těchto lokalitách parkhausy nevyrostou - tolik peněz Praha 11 nemá. Co ale bude s nevratně upraveným ÚP? Na P11 číhají investoři, kteří by rádi stavěli bytové domy a čím hustěji, tím lépe! Drahé parkovací domy přináší další neblahý efekt - možná že ve vaší lokalitě již nezaparkujete zadarmo. Dále se jedná o 2 plochy pro sport - změny z nezastavitelného území na zastavitelné - přestože je na Praze 11 již poměrně dost sportovních hal, radnice se pro další případnou halu rozhodla vytvořit hned 2 územní rezervy, a to v lokalitách Blažimská a Exnárova. Obě dvě lokality jsou dopravně poměrně špatně obslužné a případné sportovní aktivity a s nimi spojený automobilový provoz omezí v okolí žijící obyvatele.

oddelicka.1210

duska.cepice• Velká pirátská ostuda, pirátský radní Prahy 11 byl aktivním členem DSSS

Dne 28.10.2014 se hlásí do Pirátů 22letý Martin Duška slovy: “V politice jsem si již jednou stranou prošel a zároveň hned odkryji svého kostlivce: Rok a půl jsem aktivně spolupracoval s Dělnickou stranou. V současné době se připravuji na bakalářskou práci na téma Legalizace měkkých drog. Mezi moje koníčky patří hudba, zajít na pivko s kámoši a protloukání se životem.” | Předseda Pirátů Bartoš v diskusi kolem přijetí Martina Dušky na podzim 2015 píše: “Lezu do DSSS a po roce a čtvrt zjistim, že jsou rasisti? Pochopim, i když těžko, že může být někdo sympatizant myšlenek DSSS, ale aktivní vstup do strany jako gesto rozhodně nechápu. To fakt není jako připnout si placku.” | Za necelých pět let se v únoru 2019 Martin Duška stává za Piráty radním pro dopravu na Praze 11. Kromě naprosté nekompetentnosti pana Dušky zaujala veřejnost jeho neschopnost psaného textu, gramatické hrubky a arogantní přístup k občanům. | Přestože se Martin Duška podle svých slov v DSSS věnoval prodejům pražských pozemků developerům, nemá nyní problém být součástí prodeveloperské koalice s ANO / TOP 09-STAN / ODS na Praze 11, hlasuje pro prodeje pozemků developerům, podporuje hazard a trafikantské smlouvy v řádech miliónů korun. Nestydí za něj Pirátská strana? | Přejeme Jižnímu Městu důvěryhodné, kompetentní a demokraticky smýšlející vedení.

oddelicka.1210

• JMND zneužívá podpisy petentů z petic proti výstavbě BD Benkova

2018.09.13.ZMC.41.Benkova.Karafiatova• Přestože doba je vyhrocená ve věci GDPR, členka JMND nerespektuje nařízení EU a na emailové adresy z petice proti výstavbě v ulici Benkova rozesílá politickou agitku Mlejnského JMND, aniž by k tomu měla souhlas petentů! Začíná sousedsky a končí tvrdě politicky: Volte Mlejnského! A radí, jak vyplnit volební list.

Dopis končí takto: “ (...) Na kandidátku mě přibrala strana Jižní město - Náš domov, která nás od začátku velmi podporovala a velice nám zatím pomohla. Malá rada k volbám: Volit můžete pouhým zaškrtnutím strany. Volit můžete zašktnutím strany a vybraných kandidátů - tím uberete pár hlasů vybrané straně, ale dáte hlas "svým" lidem napříč politickým spektrem. Samozřejmě budu bojovat dál, i kdbych ve volbách neuspěla :-) S přáním krásného podzimu a přáním: Jděte k volbám ! Jde nám o dost. | Barbora Karafiátová, B****** ul., Praha 11, 17. místo na kandidátce JMND - ve volbách č.2”

• Celý dopis zde > http://www.hpp11.cz/files/docs/ruzne/2018.09.29.BD.Benkova.Karafiatova.docx

Nutno dodat, že JMND s pouhými třemi zastupiteli nemůže nic ovlivnit, natož schválit, a v případě Bytových domů Benkova potřebuje i mandát Hnutí pro Prahu 11. O to zajímavější bylo, že se Karafiátová, zastupující občany Benkova, ve svém projevu vyhrazovala vůči HPP 11, místo aby apelovala na radní ANO / TOP, kteří výstavbu proti přání rezidentů iniciují. Tato politická tendence nás u paní Karafiátové z JMND nepřekvapuje, neboť jde o bývalou zaměstnankyni Mlejnského radnice (rok 2012), bývalou údernici ODS, současnou kandidátku JMND, a tudíž její naočkování vůči HPP 11 je nezvykle silné.

Video zachycuje okamžik, kdy PhDr. Zdeňková i senátor Kos (HPP 11) paní Karafiátovou směrují na osoby, proti kterým přišla bojovat: na radní ANO / TOP. Ti jdou proti veřejnému zájmu na P11, nikoliv HPP 11.

Z klipu vyznívá další velmi podstatná věc: není protest občanů proti záměru výstavby jeden jako druhý. Zatímco HPP 11 se ke všem občanům staví stejně, tj. podporuje obyvatele z Benkovy, JMND se zajímá jen o "své oblíbence" - na obyvatele, dotčené výstavbou OS Výstavní (násobně větším projektem, než jsou BD Benkova!), nereaguje a nechce se připojit k projednání projektu OS Výstavní, jak navrhuje senátor Kos. Pofiderní zájem Mlejnského JMND o kauzu Benkova je tak pouhou předvolební agitkou, neboť sama Karafiátová je důkazem, jak nečistě JMND nakládá s důvěrou obyvatel P11. Mlejnský z JMND rozhoduje, Jirava z ANO jen bezmocně přihlíží...

Infoservis HPP 11


Videogalerie:

04.Bytové domy Benkova 1/3 > https://youtu.be/4m3bqazQeLE

09.Bytové domy Benkova 2/3 | Paní Karafiátová z JMND apeluje na HPP 11 místo na radní ANO / TOP > https://youtu.be/DmhYRfWODRk

11.Bytové domy Benkova 3/3 | RNDr. Zelenková (HPP 11) ke studii projektu | Hlasování > https://youtu.be/ryXABV-dHhw

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Obcane.ovlivni.stavebni.zamery.na.JM

stavebni.zamery.na.jm.sl

fb.ucet

Copyright © 2019 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist