fb.studie.opatov• VÝSTAVBA NA OPATOVĚ | Veřejné projednávání územní studie lokality Opatov - Na Jelenách

Občané Jižního Města, přijďte v úterý 18.12.2018 v 18h do jídelny ZŠ Mikulova 1594, kde bude na Praze 11 veřejně představena územní studie lokality Opatov - Na JelenáchStudie uvažuje o největší výstavbě na Praze 11 v místě, kde jsou už nyní překročeny mnohé limity. Jsou tu předpokládány byty pro 5 000 a pracoviště pro 25 000 osob, 6 000 až 10 000 nových parkovacích míst, nárůst obyvatel až o 30 000!

Vrátí se na Opatov mrakodrap “Litochlebský park”, parkoviště P+R či megalomanský administrativní komplex Nový Opatov? Dojde k vytvoření městské třídy podél ulice Chilská a ke zklidnění dopravy přes budoucí centrum Jižního Města? Nebo se zástavba bude ubírat v již dříve vytyčených kolejích masivní a výškové zástavby? Jak to bude vypadat v lokalitě Na Jelenách? Technologický park, nebo je místo odsouzeno k výstavbě obchodních a skladových hal s enormním nárůstem dopravy? NENECHEJTE O LOKALITĚ ROZHODNOUT DEVELOPERY! Vy rozhodujte o kvalitě vašeho bydlení. Přijďte, ptejte se, sdělte názor zadavateli a pořizovateli studie. • Informace na webu MČ P11: Veřejné projednání návrhu územní studie 

Území Opatov - Na Jelenách patří k historii práce HPP 11. Jsme jediní, koho zajímají skutečné důsledky zastavění. Když jsme byli na radnici, vyvolávali jsme debatu o regulačním plánu, proběhla nejedna prezentace. HPP 11 má nespornou zásluhu o snížení HPP ze 160 na 100. I tímto hájme zájmy voličů na Jižním Městě, volí nás spokojeně bydlící lídé na P11, ne developeři. A hájit je budeme, volební výsledky nás k tomu zavazují. Sledujte odkazy, kde se Opatovu věnujeme:

Setkání s občany: Regulační plán Opatov - na Jelenách (04/2016) | • Setkání s developery: Rezidence Letokruhy na Roztylech a Nový Opatov (01/2016) | • Reg. plán Opatov (Klíč 01/2016)2015.05.20. • Prezentace J. Sklenky "Novy Opatov" | KCMT |  • Zpravodajství: Nový Opatov (prezentace) (03/2015) | • Připomínky OS Chodov k EIA projektu Nový Opatov (07/2014) | VIDEO: 09.Ing. Štyler (HPP 11): Připomínky OS Chodov k Novému Opatovu (07/2014)

• Hnutí pro Prahu 11 vyzývá Radu MČ Praha 11 „v demisi“,

aby nekonala nevratné kroky, které by mohly poškodit MČ Praha 11 a její obyvatele. Např. souhlas s prodeji pozemků (viz. souhlas s prodejem pozemků na Roztylech společnosti Passerinvest), vypisování a uzavírání výběrových řízení a návazného podepisování smluv či uzavírání smluv nájemních. Současná Rada MČ Praha 11 je složená z osmi radních, čtyři jsou bez zastupitelského mandátu. Je Radou bez důvěry Zastupitelstva MČ Praha 11. HPP 11 vyzývá RMČ P11, aby konala jen kroky nezbytné pro udržení základního chodu MČ Praha 11.

• JMND zneužívá podpisy petentů z petic proti výstavbě BD Benkova

2018.09.13.ZMC.41.Benkova.Karafiatova• Přestože doba je vyhrocená ve věci GDPR, členka JMND nerespektuje nařízení EU a na emailové adresy z petice proti výstavbě v ulici Benkova rozesílá politickou agitku Mlejnského JMND, aniž by k tomu měla souhlas petentů! Začíná sousedsky a končí tvrdě politicky: Volte Mlejnského! A radí, jak vyplnit volební list.

Dopis končí takto: “ (...) Na kandidátku mě přibrala strana Jižní město - Náš domov, která nás od začátku velmi podporovala a velice nám zatím pomohla. Malá rada k volbám: Volit můžete pouhým zaškrtnutím strany. Volit můžete zašktnutím strany a vybraných kandidátů - tím uberete pár hlasů vybrané straně, ale dáte hlas "svým" lidem napříč politickým spektrem. Samozřejmě budu bojovat dál, i kdbych ve volbách neuspěla :-) S přáním krásného podzimu a přáním: Jděte k volbám ! Jde nám o dost. | Barbora Karafiátová, B****** ul., Praha 11, 17. místo na kandidátce JMND - ve volbách č.2”

• Celý dopis zde > http://www.hpp11.cz/files/docs/ruzne/2018.09.29.BD.Benkova.Karafiatova.docx

Nutno dodat, že JMND s pouhými třemi zastupiteli nemůže nic ovlivnit, natož schválit, a v případě Bytových domů Benkova potřebuje i mandát Hnutí pro Prahu 11. O to zajímavější bylo, že se Karafiátová, zastupující občany Benkova, ve svém projevu vyhrazovala vůči HPP 11, místo aby apelovala na radní ANO / TOP, kteří výstavbu proti přání rezidentů iniciují. Tato politická tendence nás u paní Karafiátové z JMND nepřekvapuje, neboť jde o bývalou zaměstnankyni Mlejnského radnice (rok 2012), bývalou údernici ODS, současnou kandidátku JMND, a tudíž její naočkování vůči HPP 11 je nezvykle silné.

Video zachycuje okamžik, kdy PhDr. Zdeňková i senátor Kos (HPP 11) paní Karafiátovou směrují na osoby, proti kterým přišla bojovat: na radní ANO / TOP. Ti jdou proti veřejnému zájmu na P11, nikoliv HPP 11.

Z klipu vyznívá další velmi podstatná věc: není protest občanů proti záměru výstavby jeden jako druhý. Zatímco HPP 11 se ke všem občanům staví stejně, tj. podporuje obyvatele z Benkovy, JMND se zajímá jen o "své oblíbence" - na obyvatele, dotčené výstavbou OS Výstavní (násobně větším projektem, než jsou BD Benkova!), nereaguje a nechce se připojit k projednání projektu OS Výstavní, jak navrhuje senátor Kos. Pofiderní zájem Mlejnského JMND o kauzu Benkova je tak pouhou předvolební agitkou, neboť sama Karafiátová je důkazem, jak nečistě JMND nakládá s důvěrou obyvatel P11. Mlejnský z JMND rozhoduje, Jirava z ANO jen bezmocně přihlíží...

Infoservis HPP 11


Videogalerie:

04.Bytové domy Benkova 1/3 > https://youtu.be/4m3bqazQeLE

09.Bytové domy Benkova 2/3 | Paní Karafiátová z JMND apeluje na HPP 11 místo na radní ANO / TOP > https://youtu.be/DmhYRfWODRk

11.Bytové domy Benkova 3/3 | RNDr. Zelenková (HPP 11) ke studii projektu | Hlasování > https://youtu.be/ryXABV-dHhw

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Obcane.ovlivni.stavebni.zamery.na.JM

stavebni.zamery.na.jm.sl

fb.ucet

Copyright © 2018 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist