• Dostavíme Chodovskou školu! • Hnutí pro Prahu 11 chce koupaliště pro Jižní Město. Více > ZDE

2018.10.16.HPP11.v.ZMC.th

• Výsledky komunálních voleb na Praze 11 > ZDE

Hnutí pro Prahu 11 (24,74 % hlasů) získalo 268 076 hlasů a obsadilo 13 mandátů.

• Předvolební klip Hnutí pro Prahu 11: Škodověnkou po Jižním Městě | krátká verze
 Pobavte se! Zavzpomínejte se Škodou 1000 MB a jízdou si připomeňte, jak HPP 11 hájí zájmy obyvatel Jižního Města. Již 11 let. 3 2 1 - startujeme, vrržuuum:-!

• Hnutí pro Prahu 11 vyzývá Radu MČ Praha 11 „v demisi“,

aby nekonala nevratné kroky, které by mohly poškodit MČ Praha 11 a její obyvatele. Např. souhlas s prodeji pozemků (viz souhlas s prodejem pozemků na Roztylech), vypisování a uzavírání výběrových řízení a návazného podepisování smluv či uzavírání smluv nájemních. Současná Rada MČ Praha 11 je složená z osmi radních, čtyři jsou bez zastupitelského mandátu. Je Radou bez důvěry Zastupitelstva MČ Praha 11. HPP 11 vyzývá RMČ P11, aby konala jen kroky nezbytné pro udržení základního chodu MČ Praha 11.

• Na Praze 11 pokračuje drama při sestavování koalice

tiskova.zprava• Na Praze 11 pokračuje drama při sestavování koalice. TOP 09 blokuje povolební vyjednávání s vítězem voleb. Stejně tak odložilo jednání ANO. | TISKOVÁ ZPRÁVA HNUTÍ PRO PRAHU 11

Vítězné Hnutí pro Prahu 11 (HPP 11 + KDU-ČSL) pokračuje i tento týden v povolebních vyjednáváních. Společně s Piráty, kteří se ve volbách umístili na druhém místě, hledá cestu k vytvoření koalice. Zmíněné dvě volební strany dělí od většiny v Zastupitelstvu Prahy 11 jediný mandát. Jižní Město je za poslední dvě desetiletí nejblíž skutečné změně, kterou voliči Jižního Města požadují mnoho let.

S Hnutím pro Prahu 11 odmítla hned po volbách jednat TOP 09, která pod vedením pražského předsedy Lepše skončila s šesti mandáty až čtvrtá. S Hnutím pro Prahu 11 pozastavilo včera jednání i ANO. To se na Praze 11 přes masivní kampaň umístilo na třetím místě. Pražského předsedu ANO Jana Říčaře vyzval předseda Babiš k rezignaci na funkci. Hnutí pro Prahu 11 odmítlo jednat s Mlejnského hnutím Jižní Město-náš domov a s SPD.

ANO, TOP 09 i jejich představitelé přitom mají díky zájmu Hnutí pro Prahu 11 šanci na restart své pošramocené pověsti z posledních dvou let vládnutí v městské části za podpory komunistů a trestně stíhaných zastupitelů z doby tehdejšího starosty Mlejnského. Zatím bohužel situaci záměrně blokují, hledají důvody, proč s Hnutím pro Prahu 11 nespolupracovat, místo toho, aby v zájmu Jižního Města hledali možnosti spolupráce.

Hnutí pro Prahu 11 chce sestavit koalici, která by konečně napravila pověst Prahy 11 jako jihoměstského Palerma.

Za Hnutí pro Prahu 11 Ing. Jiří Štyler, PhDr. Šárka Zdeňková (HPP 11) a PhDr. Jan Jaroš (KDU-ČSL)

Komentáře  

0 # Martin Tomášek 2018-10-22 00:02
Moc vám fandím abyste se domluvili s SPD. Chybí vám jeden hlas, dejte panu Vašíčkovi stromečky, když je tak moc chtěl a nebude vám vládnout betonová lobby
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Jiří Menšík 2018-10-22 12:01
To jako že by pan Vašíček dostal zánět charakteru, provedl by morální kotrmelec a obrátil se se o 180°?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Obcane.ovlivni.stavebni.zamery.na.JM

stavebni.zamery.na.jm.sl

fb.ucet

Copyright © 2018 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist