duska.cepice• Velká pirátská ostuda, pirátský radní Prahy 11 byl aktivním členem DSSS

Dne 28.10.2014 se hlásí do Pirátů 22letý Martin Duška slovy: “V politice jsem si již jednou stranou prošel a zároveň hned odkryji svého kostlivce: Rok a půl jsem aktivně spolupracoval s Dělnickou stranou. V současné době se připravuji na bakalářskou práci na téma Legalizace měkkých drog. Mezi moje koníčky patří hudba, zajít na pivko s kámoši a protloukání se životem.”

Předseda Pirátů Bartoš v diskusi kolem přijetí Martina Dušky na podzim 2015 píše: “Lezu do DSSS a po roce a čtvrt zjistim, že jsou rasisti? Pochopim, i když těžko, že může být někdo sympatizant myšlenek DSSS, ale aktivní vstup do strany jako gesto rozhodně nechápu. To fakt není jako připnout si placku.”

Za necelých pět let se v únoru 2019 Martin Duška stává za Piráty radním pro dopravu na Praze 11. Kromě naprosté nekompetentnosti pana Dušky zaujala veřejnost jeho neschopnost psaného textu, gramatické hrubky a arogantní přístup k občanům.

Přestože se Martin Duška podle svých slov v DSSS věnoval prodejům pražských pozemků developerům, nemá nyní problém být součástí prodeveloperské koalice s ANO / TOP 09-STAN / ODS na Praze 11, hlasuje pro prodeje pozemků developerům, podporuje hazard a trafikantské smlouvy v řádech miliónů korun. Nestydí za něj Pirátská strana?

Přejeme Jižnímu Městu důvěryhodné, kompetentní a demokraticky smýšlející vedení.

oddelicka.1210

• Obytný soubor Výstavní: I po volbách na P11 vše zůstalo při starém. Výstavba běží, radnice ANO / TOP lidem nenaslouchá

OS.Vystavni.Google.mapa• Obytný soubor Výstavní: I po volbách na P11 vše zůstalo při starém. Výstavba běží, radnice ANO / TOP lidem nenaslouchá

Máme půl roku po volbách a mnohým by se mohlo zdát, že se na Jižním Městě zastavil čas, soudě podle pracovních výstupu stran, deroucích se na radnici a snažících se sestavit novou koalici Prahy 11 bez HPP 11 - to nezahálí, o čemž se můžete denně přesvědčit na našich médiích, na webu a na The Facebook. Aktuálně probíhá dvojí připomínkování, do kterého se určitě zapojte - územní studie Opatov / Na Jelenách a též změny územního plánu, týkající se Interlovu na Roztylech, jež chce PasserInvest proměnit na kancelářské město duchů.

Vzpomeňme, v jakém atmosféře nás zastihly volby v říjnu 2018. Jak se na P11 (ne)projednávaly záměry výstavby, zejména ty lidmi odmítané. Kuriozitou jsou Bytové domy Benkova, které pokynem p. Mlejnského (JMND), tehdy držícího koalici ANO / TOP nad vodou, byly zastupitelstvem opakovaně projednávány, naopak ani jednou občany z Milíčova dlouhá léta trápící projekt objemem větší: Obytný soubor Výstavní III (Výstavní / Exnárova). Ten se opakovaně nedaří zařadit na ZMČ, ANO / TOP / ODS / JMND / ČSSD a KSČM neměli zájem o něm jednat. Jedinou nadějí tak byly volby a podpora Pirátské strany, tvářící se, že má zájem o skutečnou ZMĚNU na P11 a přání lidí bude naslouchat… nestalo se tak.

Velkým zklamáním je, že Piráti “drží kurz” v kolejích ANO / TOP, třesou se s nimi na koalici a za “změnu” považují zachování starých prodeveloperských struktur na radnici, posílených o ODS! Výstavba cca 500 ateliérů bez VV podél Výstavní je nezajímá, problém stovek obyvatel Exnárova / Otická ignorují a pro zařazení bodu na ZMČ nehlasovali.

Zůstane na P11 vše při starém? Asi ano, co si občané nevykřičí, to mít nebudou. Klip ze 40. ZMČ P11 je stále aktuální a hovoří za vše:

• 18.Senátor Kos (HPP 11) zařazuje bod OS Výstavní III. Starosta Jirava nechce nechat hlasovat. Betonářská rada si dělá co chce:

https://youtu.be/EaFxlVOg0b0


Související:

• Piráti dne 17.1.2019 nepodpořili zařazení bodu Revokace usnesení OS Výstavní a jednací řád komisí P11 (nepřístupné zastupitelům ani veřejnosti) > https://youtu.be/XVjDx3zgdrg

• 20.Ing. Kos (HPP 11) o licoměrnosti Rady vůči záměrům výstavby. Koalice stojí na hlasech Mlejnského, proto řeší BD Benkova > https://youtu.be/4REa_EXQOxs

• Rada MČ Praha 11 dala souhlas k výstavbě Obytného souboru Výstavní (Tři věže) > http://www.hpp11.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=563:rada-mc-praha-11-dala-souhlas-k-vystavbe-obytneho-souboru-vystavni-tri-veze (Občané Prahy 11 řekli projektu 100x ne a přeci radnice starosty Jiravy (ANO) a Urbánka (TOP) projekt schvaluje. Kdo je volil, lidé z P11 nebo developeři?)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Obcane.ovlivni.stavebni.zamery.na.JM

stavebni.zamery.na.jm.sl

fb.ucet

Copyright © 2019 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist