duska.cepice• Velká pirátská ostuda, pirátský radní Prahy 11 byl aktivním členem DSSS

Dne 28.10.2014 se hlásí do Pirátů 22letý Martin Duška slovy: “V politice jsem si již jednou stranou prošel a zároveň hned odkryji svého kostlivce: Rok a půl jsem aktivně spolupracoval s Dělnickou stranou. V současné době se připravuji na bakalářskou práci na téma Legalizace měkkých drog. Mezi moje koníčky patří hudba, zajít na pivko s kámoši a protloukání se životem.”

Předseda Pirátů Bartoš v diskusi kolem přijetí Martina Dušky na podzim 2015 píše: “Lezu do DSSS a po roce a čtvrt zjistim, že jsou rasisti? Pochopim, i když těžko, že může být někdo sympatizant myšlenek DSSS, ale aktivní vstup do strany jako gesto rozhodně nechápu. To fakt není jako připnout si placku.”

Za necelých pět let se v únoru 2019 Martin Duška stává za Piráty radním pro dopravu na Praze 11. Kromě naprosté nekompetentnosti pana Dušky zaujala veřejnost jeho neschopnost psaného textu, gramatické hrubky a arogantní přístup k občanům.

Přestože se Martin Duška podle svých slov v DSSS věnoval prodejům pražských pozemků developerům, nemá nyní problém být součástí prodeveloperské koalice s ANO / TOP 09-STAN / ODS na Praze 11, hlasuje pro prodeje pozemků developerům, podporuje hazard a trafikantské smlouvy v řádech miliónů korun. Nestydí za něj Pirátská strana?

Přejeme Jižnímu Městu důvěryhodné, kompetentní a demokraticky smýšlející vedení.

oddelicka.1210

• ARCHIV: Neodcházejte starosto Mlejnský, hovořím s vámi…

2013.01.30.Neodchazejte.pane.starosto.Mlejnsky• Neodcházejte starosto Mlejnský, hovořím s vámi… | Tehdy 30.1.2013 (ZMČ 19) se ODS velmi nechvalně blýsknula před veřejností. Projednával se rozpočet a děly se věci.

Než etapa Jihoměstského Palerma starosty Jiravy bude vystřídána etapou starosty Dohnala, připomeňme si jistou událost z etapy jihopalermské despocie starosty Mlejnského a jeho věrných. Klip z projednávání rozpočtu 2013, jenž v HPP 11 považujeme za "klasiku žánru", je ukázkou devótnosti ODS na radnici Prahy 11. Tehdejší zastupitelé Dittrich, Navrátil, Zítka, Mlejnský jsou dnes opět zastupiteli. Všichni jsou obvinění. (Pozn. Zítka odstoupil 02/2019 a nahradil ho Holan, také obviněný)

Dne 30.1.2013 ve 13h (u Babiše v CPM) konečně dostává Ing. Kos (HPP 11) slovo a zatímco hovoří o rozpočtu ke starostovi Mlejnskému, ten se zvedá a odchází pryč. Situace se nelíbí občanovi Popovovi (veterán ODS) a jde "modré chlapce" napomenout, aby před lidmi a kamerou nedělali ODS ostudu. Přichází reakce: Mihálik a Volf (oba ODS) se na něj téměř vrhají, garde jim dělá radní Kárský (2014 ČSSD > 2018 u Mlejnského v JMND, na něj mandát dále nepřehodili), propagátor zahušťování JM novou výstavbou v roce 2012 a ignorant názoru mnohých občanů z lokalit na P11 (Nešporova, Hviezdoslavova, Benkova, Brandova, Prašná, Podjavorinské, Litochleb).

Pro info, kdo je zastupitel Mihálik z ODS? Proslulý ukončovatel diskuze > VIDEO, nebo zde > VIDEO. Dnes roli řešitele nepříjemných témat HPP 11 převzal Ing. Prokop (ANO) > VIDEO

Pokud Mihálik neukončoval diskuzi, nadával zastupitelům z HPP 11, v tomto případě Ing. Kosovi do židobolševiků > https://youtu.be/gRwHv3F0SfQ - Mihálik je taktéž štamgast srubu Gizela, načerno provozovaného zastupitelem Zítkou a Spolkem Roztyly - Jižní Město II, tvořeným členy ODS a JMND. Psali jsme o něm zde:

Srub Gizela a mnoho otazníků kolem něj

A co Mlejnského pravá ruka Volf? Světe div se, objevuje se v říjnu 2018 na otevírání opravených tělocvičen na ZŠ K Milíčovu jako zástupce firmy Vistoria (!), která poté, co byl počátkem roku 2017 Jirava zvolen starostou s pomocí JMND / ODS a KSČM a Mlejnský se stal členem výboru pro územní rozvoj, získává na P11 mnohamilionové zakázky. Zde Volf vedle Jiravy stříhá pásku, všichni se smějí... > FOTO

Nezbývá než připomenout: ANO / TOP / ODS po volbách vytvořili nerozlučný blok, s nimž Piráti vytvořili vládnoucí koalici v domnění, že jsou jejich kamarády a jim rovnocenní. Jihoměstské Palermo nabírá na vyšších obrátkách a ODS se díky naivitě Pirátů vrací na radnici.

Infoservis HPP 11 

https://youtu.be/JvASp8pWQEw


Související:

• Kompletní video zde: 2013.01.30. • 19. ZMČ • Rozpočet 2013 (2. den) • Občané proti zahušťování JM • Odvolání HPP 11 z výborů > ZDE

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Obcane.ovlivni.stavebni.zamery.na.JM

stavebni.zamery.na.jm.sl

fb.ucet

Copyright © 2019 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist