Radní sestavili vládu nad Prahou 11. A obratem zaměstnali spolustraníky jako poradce > SeznamZpravy.cz

oddelicka.1210

duska.cepice• Velká pirátská ostuda, pirátský radní Prahy 11 byl aktivním členem DSSS

Dne 28.10.2014 se hlásí do Pirátů 22letý Martin Duška slovy: “V politice jsem si již jednou stranou prošel a zároveň hned odkryji svého kostlivce: Rok a půl jsem aktivně spolupracoval s Dělnickou stranou. V současné době se připravuji na bakalářskou práci na téma Legalizace měkkých drog. Mezi moje koníčky patří hudba, zajít na pivko s kámoši a protloukání se životem.” | Předseda Pirátů Bartoš v diskusi kolem přijetí Martina Dušky na podzim 2015 píše: “Lezu do DSSS a po roce a čtvrt zjistim, že jsou rasisti? Pochopim, i když těžko, že může být někdo sympatizant myšlenek DSSS, ale aktivní vstup do strany jako gesto rozhodně nechápu. To fakt není jako připnout si placku.” | Za necelých pět let se v únoru 2019 Martin Duška stává za Piráty radním pro dopravu na Praze 11. Kromě naprosté nekompetentnosti pana Dušky zaujala veřejnost jeho neschopnost psaného textu, gramatické hrubky a arogantní přístup k občanům. | Přestože se Martin Duška podle svých slov v DSSS věnoval prodejům pražských pozemků developerům, nemá nyní problém být součástí prodeveloperské koalice s ANO / TOP 09-STAN / ODS na Praze 11, hlasuje pro prodeje pozemků developerům, podporuje hazard a trafikantské smlouvy v řádech miliónů korun. Nestydí za něj Pirátská strana? | Přejeme Jižnímu Městu důvěryhodné, kompetentní a demokraticky smýšlející vedení.

oddelicka.1210

bn.1210.podporte.petice

• Dnes 28.2.2019 končí termín podání připomínek ke studii Opatov - Na Jelenách

Novy.Opatov.B• Dne 18.12.2018 proběhla v ZŠ Mikulova prezentace územní studie Opatov - na Jelenách. Termín připomínkování studie byl ke dni 7.1.2019, tedy za necelé tři týdny a vzhledem k Vánocům šlo o velmi málo času.

Přesto jsme se v HPP 11 tématu věnovali odpovědně a připomínky zveřejnili až v poslední chvíli, neboť máme neblahou zkušenost, že političtí rivalové naši práci zkopírují, případně modifikují, následně vydávají za svou a bijí se v prsa, jak sami náruživě “makají” ve prospěch občanů Prahy 11 a nás ponižují urážkami “sekta” či “Hnutí proti Praze 11”. Když nás nemohou předběhnout, alespoň nám podrážejí nohy...

HPP 11 se studii Opatov věnovalo v těchto článcích, nikdo připomínky nerozporoval, pouze z pozice politické většiny ignoroval.

Připomínky HPP 11 k územní studii Opatov - Na Jelenách

Pohled do minulosti: cesta k zástavbě území Opatov - Na Jelenách

 Studie Opatov - Na Jelenách dne 18.12.2018 na ZŠ Mikulova

Den před termínem neměli “největší odborníci” na územní rozvoj ANO / TOP / ODS / JMND na webu / The Facebook ani čárku připomínek ke studii!

Proti kompletnímu zastavění Opatova a území Na Jelenách nedali dohromady jedinou větu, což je zarážející, neboť právě oni dlouhodobě hovoří o “umírněném rozvoji”, o “prosperujícím JM”, o “novém centru P11 na Opatově”, a když mohou přispět, nedozvíte se od nich nic. A pokud přeci jen, zpravidla jde o amatérskou připomínku, kterou první architekt smete ze stolu jako “nepodložený subjektivní názor”. Pokud studii nepřipomínkujete, pak souhlasíte s navrhovaným řešením, proto je vhodné věnovat jí důkladnou pozornost a nebezpečné je nevěnovat se ji vůbec.

Před masivní zástavbou výškovými budovami, hrozící na Opatově, by své občany měla chránit především radnice. Leč na Praze 11 se to dlouhodobě neděje.

Den po termínu došlo k nečekanému: bylo posunuto podání připomínek na 28.2.2019, prý to zařídili Piráti. Tehdy všichni znovu dostali šanci napravit svou dosavadní lenost a nezájem o tak velké téma, jakým Nový Opatov je. Čas plynul, vyjednávali koalici, tahali se o moc, rozdali si komise i výbory, a Opatovu se nikdo nevěnoval. Při pohledu na mediální výstupy pro developerských mag. subjektů zjišťujeme, že nastavený čas promarnili, jejich volič opět zůstal neinformovaný, asi je mu to jedno. Mezitím se M. Šorfová (ANO) stala uvolněnou předsedkyní výboru pro územní rozvoj a Ing. Sedeke (ODS) neuvolněným radním pro územní rozvoj, oba dosazeni za stranické zásluhy.

HPP 11, přestože bez funkcí, pracuje dál. Doplnili jsme připomínky k Opatovu. Chceme, aby se nám všem na P11 lépe žilo, lépe dýchalo. Posuďte sami...

• Připomínky HPP 11 ke dni 28.2.2019 > ZDE

Infoservis HPP 11

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Obcane.ovlivni.stavebni.zamery.na.JM

stavebni.zamery.na.jm.sl

fb.ucet

Copyright © 2019 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist