• Parkoviště Ledvinova. Otevřený dopis radnímu pro dopravu Duškovi (Pir)

fb.park.ledvinova• Ke dni 31.10.2018 byla na základě usnesení RMČ Praha 11 č. 0790/22/R/2018 vypovězena nájemní smlouva firmě KD Real, s.r.o., která dlouhodobě provozovala hlídané parkoviště v ulici Ledvinova.

Na hlídaném parkovišti bylo celkem 97 míst, z toho ke konci října 2018 bylo údajně 84 míst obsazených a 13 volných. Byly ovšem i doby, kdy na parkovišti nebylo volné místo ani jediné.

Po zrušení hlídaného parkoviště je parkoviště nevyužito, protože občané se bojí svá auta na odlehlém parkovišti nechávat. Každý se své auto snaží zaparkovat v přilehlých ulicích Ledvinova, Benkova a Kahovská, čímž se situace dopravy v klidu v lokalitě výrazně zhoršila. Parkoviště zeje prázdnotou, ve všední dny večer není obsazeno ani z jedné čtvrtiny. Dříve byla obsazenost z více než 90%, tato auta nyní parkují v okolních ulicích.

Na potřebu řešit vzniklou situaci opětovným zavedením hlídaného parkoviště nebo alespoň dílčími opatřeními (zlepšení osvětlení tmavého parkoviště, kamera MP) jsem upozorňoval bývalého radního Ing. Oldřicha Balíka.

Ledvinova 1Dne 27.2.2019 jsem komunikaci předal Mgr. Martinu Duškovi, kterého jsem coby nového radního pro dopravu seznámil se situací, a žádal jsem, aby věc byla dále řešena. Na tento e-mail jsem se ale od radního Dušky nedočkal žádné reakce. Až na moji urgenci dne 12.3.2019 mi heslovitě odpověděl, že věc předá svému pracovišti a že ho mám navštívit osobně některé pondělí v hodinách pro veřejnost.

Pane Duško, sděluji Vám následující:

1) Tak nekvalitní komunikaci od radního neočekávám.

2) Vaše jednání, kdy mi jako zastupiteli nehodláte odpovědět písemně, ale chcete, abych přišel osobně ve Vašich hodinách pro veřejnost, považuji za arogantní.

3) Jsem přesvědčen, že pobíráte plat dost vysoký na to, abyste záležitosti, které máte řešit, řádně řešil.

4) Žádám Vás, abyste výše uvedenou záležitost řešil a o výsledku mě informoval.

Václav Tejkl, zastupitel MČ Praha 11 za Hnutí pro Prahu 11

Ledvinova 2

Komentáře  

+3 # Jana 2019-03-19 22:45
1) To parkoviště tam sloužilo dobře,nikdo se nemusel bát, že mu auto poškodí či ukradnou.Ani tam nejezdila MP.
2)Asi tam developeři něco postaví?
3)Jednání Mgr.Duška moje babička nazývá " chování řeznického psa "Takže Zastupitel se nemůže obracet na radního s dotazy,připomín kami a podněty ?Tak Mgr. Dušek je tam na co ?To vypadá, že tato plocha bude "obchodovatelná ".Velice rychle se naučili Piráti manýry Staré gardy.Jako občanka mám podat písemnou žádost,abych s Vámi mohla mluvit,když zastupitele HPP11,které vyhrálo volby ignorujete ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Copyright © 2020 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist