001.Office.park.Roztyly.th• Ve středu 19.6.2019 představí Passerinvest své plány s bývalým areálem Interlov

Od 17 hod. bude přímo v areálu Interlovu prezentovat plánovanou zástavbu okolí metra Roztyly. Doprovodný program pro děti začíná již od 14 hod. Více o plánované kontroverzní zástavbě administrativními a bytovými budovami, stejně jako o propojení D1 a ulice Ryšavého, které do sídliště Horní Roztyly může přivést až 3000 aut denně se dozvíte zde:

Otázky kolem změny územního plánu v areálu Interlovu na Roztylech

Ani Piráti si nehodlají rozhněvat developera Passera - souhlasí s prodejem pozemků u Krčského lesa

oddelicka.1210

• Zastupitelstvo Prahy 11 bude ve čtvrtek 13.6.2019 projednávat sadu podnětů na změny a úpravy územního plánu

Přečtěte si článek Ing. Kulhánka a přijďte se podívat na zasedání zastupitelstva. Všechny změny najdete v programu jednání zastupitelstva > ZDE. Podle dnešních informací mají být staženy body 26 a 28, Parkoviště Gregorova a Parkoviště Krejnická.

• Nebezpečná hra s koeficienty | Magistrát údajně vyhlásil STOPSTAV pro přijímání dalších změn územního plánu (ÚP) Prahy, a to do konce 06/2019. Na radnici Prahy 11 kvůli tomu vypukl hotový poprask, a to zejména kvůli umístění nových parkovacích domů a sportovních hal. Přestože před volbami řada stran slibovala transparentní projednávání staveb s občany a budování pouze lehkých parkovacích domů, současné vedení radnice se rozhodlo oprášit Mlejnského plány megalomanských parkhausů až o 500 stáních (a výšce až 5 podlaží). A protože P11 stále postrádá koncepci rozvoje (vč. parkování), radní se rozhodli zkapacitnit téměř veškerá veřejná parkoviště ve vlastnictví MČ, např. Gregorova, Krejnická, Nešporova, Ledvinova, Brandlova, Vojtíškova, Hráského, Šalounova atd. Na všech těchto lokalitách je nutné upravit ÚP o několik koeficientů zastavitelnosti, aby bylo možné kapacitní parkování umístit. Je jisté, že na všech těchto lokalitách parkhausy nevyrostou - tolik peněz Praha 11 nemá. Co ale bude s nevratně upraveným ÚP? Na P11 číhají investoři, kteří by rádi stavěli bytové domy a čím hustěji, tím lépe! Drahé parkovací domy přináší další neblahý efekt - možná že ve vaší lokalitě již nezaparkujete zadarmo. Dále se jedná o 2 plochy pro sport - změny z nezastavitelného území na zastavitelné - přestože je na Praze 11 již poměrně dost sportovních hal, radnice se pro další případnou halu rozhodla vytvořit hned 2 územní rezervy, a to v lokalitách Blažimská a Exnárova. Obě dvě lokality jsou dopravně poměrně špatně obslužné a případné sportovní aktivity a s nimi spojený automobilový provoz omezí v okolí žijící obyvatele.

oddelicka.1210

duska.cepice• Velká pirátská ostuda, pirátský radní Prahy 11 byl aktivním členem DSSS

Dne 28.10.2014 se hlásí do Pirátů 22letý Martin Duška slovy: “V politice jsem si již jednou stranou prošel a zároveň hned odkryji svého kostlivce: Rok a půl jsem aktivně spolupracoval s Dělnickou stranou. V současné době se připravuji na bakalářskou práci na téma Legalizace měkkých drog. Mezi moje koníčky patří hudba, zajít na pivko s kámoši a protloukání se životem.” | Předseda Pirátů Bartoš v diskusi kolem přijetí Martina Dušky na podzim 2015 píše: “Lezu do DSSS a po roce a čtvrt zjistim, že jsou rasisti? Pochopim, i když těžko, že může být někdo sympatizant myšlenek DSSS, ale aktivní vstup do strany jako gesto rozhodně nechápu. To fakt není jako připnout si placku.” | Za necelých pět let se v únoru 2019 Martin Duška stává za Piráty radním pro dopravu na Praze 11. Kromě naprosté nekompetentnosti pana Dušky zaujala veřejnost jeho neschopnost psaného textu, gramatické hrubky a arogantní přístup k občanům. | Přestože se Martin Duška podle svých slov v DSSS věnoval prodejům pražských pozemků developerům, nemá nyní problém být součástí prodeveloperské koalice s ANO / TOP 09-STAN / ODS na Praze 11, hlasuje pro prodeje pozemků developerům, podporuje hazard a trafikantské smlouvy v řádech miliónů korun. Nestydí za něj Pirátská strana? | Přejeme Jižnímu Městu důvěryhodné, kompetentní a demokraticky smýšlející vedení.

oddelicka.1210

• Nevídaná událost! Hazardní herny na metru Háje dobrovolně zavřely

april.vracime.prohry • S úderem nedělní půlnoci došlo na metru Háje k neuvěřitelnému jevu - všech sedm doupátek hazardu ukončilo provoz. Považujeme událost, ve kterou jsme v proslulém Jihoměstském Palermu nedoufali, za velice potěšující. Zjišťovali jsme co se děje...

Pan P. K., provozovatel jedné z heren, nám sdělil: “Uvědomili jsme si, že vyděláváme na lidské slabosti plnoletých klientů nejen z Prahy 11. Takové výdělky nás netěší a nechceme je dále generovat, třebaže nás v tom radnice pirátského starosty Dohnala podporuje. Jako kompenzaci za morální újmu obyvatelům P11 nabídneme velmi netradiční volné výherní dny.”

A dodává: “Víme, že lidé z JM chtějí čisté a reprezentativní Háje. V dubnu 2018, poté co HPP 11 nasbíralo na podporu nulové tolerance hazardu stovky podpisů (a další stovky během volební kampaně), jsme si uvědomili, že bráníme naplnění veřejného zájmu. Od radnice ANO / TOP / ODS / Pirátů se zákazu gamblování na P11 nedočkáme, proto s řešením musíme přijít sami.”

Ano, to je pravda. HPP 11 skutečně na problematice hazardu pracuje a uspořádalo osvětové akce v ulicích, připoměňte si je zde:

Petiční akce HPP 11 za opravu pochozí zóny u metra a proti hazardu na P11

Podruhé: Petiční akce HPP 11 za opravu pochozí zóny u metra a proti hazardu na Praze 11

Negativní dopad hazardu na všechny slušné lidi potvrzuje i malý Jakub. Nestačí, že hazard podporuje ředitel školy na P11, kde se Jakub učí - ke všemu přišel o kolobrndu.

ukradli.mi.kolobezku

Jakube neplač, bude to LEPŠí...

Naštěstí peníze z hazardu nejsou vzhledem k rozpočtu P11 významné a P11 se bez nich snadno obejde, přestože putují např. do sportu na P11. Ale položme si ruku na srdce: kohopak mohou těšit dětské botičky pořízené za peníze, které něčí táta vezme doma rodině a spolu s výplatou nahází kamsi do automatu poblíž metra? Tak amorálně pořízené obutí by nechtěl ani malý Jakub, který jinak je poměrně nezbedný grázlík.

“Těší mě, že na jednání zastupitelstva už nebudu muset řešit dluhy za nájem v obecním bytě, kde bydlí gambler, jemuž umožňujeme peníze prohrát přímo v místě bydliště”, sdělil zastupitel MČ, který si přeje být jmenován, ale tu radost mu neuděláme.

Ovšem ne všichni se k hazardu na P11 staví pouze laxně, např. Piráti doslova s odporem, nota bene liberálním. Škoda, že to zapomněli voličům o volbách 2018 zdůraznit - vše mohlo dopadnout jinak. Pan Duška, radní pro dopravu, napsal HPP 11:

2019.03.28.FB.Duska.o.hazardu

Nevadí, HPP 11 bude nadále prosazovat nulovou toleranci hazardu na P11, jak slíbilo voličům a zcela jasně deklarovalo ve svém volebním programu. A samozřejmě: přejeme vám veselého apríla!

Infoservis HPP 11


bb.2018.final.nulova.tolerance


Senátor Kos (HPP 11) znovu a znovu přesvědčuje radnici o projednání nulové tolerance hazardu na Praze 11

Komentáře  

+7 # Aleš Kulhánek 2019-04-01 13:48
Tak to se povedlo.
Kéž by takových zpráv bylo více!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Martin Farmačka 2019-04-01 16:13
Konecne neco pozitivniho..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # Jan Jurík 2019-04-01 18:11
Je holým nesmyslem a sami to víte, že herny přinášejí do svého okolí problémové chování. Není to pravda. To že lidé utratí své peníze a dostanou se do dluhů je jen jejich problém. Problém je ten že není systém který neumožní hráči hrát pokud má někde u státu, obce, města dluh či alimenty. A zbytečně tak P11 přichází o milióny, které dostává z kasy. Ale to HPP11 jak je vidět nevadí, protože stejně nechce nic stavět, nic dělat pro lidi protože to je betonování...!! !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Jan Jaroš 2019-04-01 23:00
A víte to na beton?;-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jana 2019-04-05 17:00
Šmarjá,to je druhý Mlejnský.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Drahoš v sukních 2019-04-05 10:48
Dobrý den, dneska mě varovala Mozzila Firefox, ať sem nechodím, že je to nebezpečná stránka, nevím proč, předtím to nikdy neudělal žádný prohlížeč.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jan Jaroš 2019-04-05 11:12
Mně to teď Explorer udělal taky, zjevně hazardujeme;-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Obcane.ovlivni.stavebni.zamery.na.JM

stavebni.zamery.na.jm.sl

fb.ucet

Copyright © 2019 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist