001.Office.park.Roztyly.th• Ve středu 19.6.2019 představí Passerinvest své plány s bývalým areálem Interlov

Od 17 hod. bude přímo v areálu Interlovu prezentovat plánovanou zástavbu okolí metra Roztyly. Doprovodný program pro děti začíná již od 14 hod. Více o plánované kontroverzní zástavbě administrativními a bytovými budovami, stejně jako o propojení D1 a ulice Ryšavého, které do sídliště Horní Roztyly může přivést až 3000 aut denně se dozvíte zde:

Otázky kolem změny územního plánu v areálu Interlovu na Roztylech

Ani Piráti si nehodlají rozhněvat developera Passera - souhlasí s prodejem pozemků u Krčského lesa

oddelicka.1210

• Zastupitelstvo Prahy 11 bude ve čtvrtek 13.6.2019 projednávat sadu podnětů na změny a úpravy územního plánu

Přečtěte si článek Ing. Kulhánka a přijďte se podívat na zasedání zastupitelstva. Všechny změny najdete v programu jednání zastupitelstva > ZDE. Podle dnešních informací mají být staženy body 26 a 28, Parkoviště Gregorova a Parkoviště Krejnická.

• Nebezpečná hra s koeficienty | Magistrát údajně vyhlásil STOPSTAV pro přijímání dalších změn územního plánu (ÚP) Prahy, a to do konce 06/2019. Na radnici Prahy 11 kvůli tomu vypukl hotový poprask, a to zejména kvůli umístění nových parkovacích domů a sportovních hal. Přestože před volbami řada stran slibovala transparentní projednávání staveb s občany a budování pouze lehkých parkovacích domů, současné vedení radnice se rozhodlo oprášit Mlejnského plány megalomanských parkhausů až o 500 stáních (a výšce až 5 podlaží). A protože P11 stále postrádá koncepci rozvoje (vč. parkování), radní se rozhodli zkapacitnit téměř veškerá veřejná parkoviště ve vlastnictví MČ, např. Gregorova, Krejnická, Nešporova, Ledvinova, Brandlova, Vojtíškova, Hráského, Šalounova atd. Na všech těchto lokalitách je nutné upravit ÚP o několik koeficientů zastavitelnosti, aby bylo možné kapacitní parkování umístit. Je jisté, že na všech těchto lokalitách parkhausy nevyrostou - tolik peněz Praha 11 nemá. Co ale bude s nevratně upraveným ÚP? Na P11 číhají investoři, kteří by rádi stavěli bytové domy a čím hustěji, tím lépe! Drahé parkovací domy přináší další neblahý efekt - možná že ve vaší lokalitě již nezaparkujete zadarmo. Dále se jedná o 2 plochy pro sport - změny z nezastavitelného území na zastavitelné - přestože je na Praze 11 již poměrně dost sportovních hal, radnice se pro další případnou halu rozhodla vytvořit hned 2 územní rezervy, a to v lokalitách Blažimská a Exnárova. Obě dvě lokality jsou dopravně poměrně špatně obslužné a případné sportovní aktivity a s nimi spojený automobilový provoz omezí v okolí žijící obyvatele.

oddelicka.1210

duska.cepice• Velká pirátská ostuda, pirátský radní Prahy 11 byl aktivním členem DSSS

Dne 28.10.2014 se hlásí do Pirátů 22letý Martin Duška slovy: “V politice jsem si již jednou stranou prošel a zároveň hned odkryji svého kostlivce: Rok a půl jsem aktivně spolupracoval s Dělnickou stranou. V současné době se připravuji na bakalářskou práci na téma Legalizace měkkých drog. Mezi moje koníčky patří hudba, zajít na pivko s kámoši a protloukání se životem.” | Předseda Pirátů Bartoš v diskusi kolem přijetí Martina Dušky na podzim 2015 píše: “Lezu do DSSS a po roce a čtvrt zjistim, že jsou rasisti? Pochopim, i když těžko, že může být někdo sympatizant myšlenek DSSS, ale aktivní vstup do strany jako gesto rozhodně nechápu. To fakt není jako připnout si placku.” | Za necelých pět let se v únoru 2019 Martin Duška stává za Piráty radním pro dopravu na Praze 11. Kromě naprosté nekompetentnosti pana Dušky zaujala veřejnost jeho neschopnost psaného textu, gramatické hrubky a arogantní přístup k občanům. | Přestože se Martin Duška podle svých slov v DSSS věnoval prodejům pražských pozemků developerům, nemá nyní problém být součástí prodeveloperské koalice s ANO / TOP 09-STAN / ODS na Praze 11, hlasuje pro prodeje pozemků developerům, podporuje hazard a trafikantské smlouvy v řádech miliónů korun. Nestydí za něj Pirátská strana? | Přejeme Jižnímu Městu důvěryhodné, kompetentní a demokraticky smýšlející vedení.

oddelicka.1210

• Skandální přešlap Pirátů Praha 11! Poradenské smlouvy s politiky za milióny

 

fb.poradni.smlouvy.dittrich• MČ Praha 11 pod vedením Pirátů uzavřela měsíc po nástupu na radnici v dubnu 2019 několik poradenských smluv s politiky. Zastupitel Balík (ANO) za 1,5 mil. Kč, zastupitel Dittrich (ODS) za 900 tis. Kč a tzv. PR poradkyně Vejvodová za 1,8 mil. Kč.

Zastupitel Balík (ANO) je znám svou nekompetentností v pozici radního pro majetek z let 2015 - 2018, přesto byla uzavřena smlouva s MČ Praha 11 za 1,5 miliónů korun za poradenství v oblasti majetku MČ! Registr smluv ID smlouvy: 7878083, 16.4.2019.

Zastupitel Dittrich (ODS) trestně stíhaný ředitel základní školy a podporovatel hazardu je předsedou školské komise MČ a zároveň placeným poradcem v oblasti školství za 900 tis. Kč! Registr smluv ID smlouvy: 8263299, 30.4.2019.

Mgr. Vejvodová, 1,8mil. Kč. Registr smluv ID smlouvy: 8018943, 2.4.2019.

Smlouvy jsou podepsány starostou Dohnalem (Piráti). Zajímavé je, že tyto poradenské smlouvy s politiky v miliónových částkách jsme objevili ve veřejném registru smluv, neobjevily se však mezi usneseními Rady MČ. Kdo o nich rozhodl? Komu poradci radí?

Předsedkyně Výboru pro otevřenou radnici Zuzana Bohmová (Piráti) 18.5.2019 vysvětluje: Pan Dittrich není poradcem paní radní pro školství Ujhelyiové (Piráti). A dodává: Zeptejte se pana Dittricha, komu radí. Toto je Piráty slibovaná změna Prahy 11? Trafiky a pochybné poradenství za milióny pro koaliční zastupitele?

Registr smluv > https://smlouvy.gov.cz/vyhledavani


• Objevili jsme další poradenskou smlouvu: 900 tisíc Kč trestně stíhanému zastupiteli ODS

V dubnu 2019, necelé dva měsíce po nástupu do funkce, uzavíral zjevně starosta Dohnal (Piráti) poradenské smlouvy s koaličními zastupiteli jak na běžícím páse. Kromě tří, o kterých jsme psali nedávno v celkové výši 4,2 mil. Kč, máme tady smlouvu na dobu neurčitou za 900 tis. korun se zastupitelem ODS Janem Navrátilem. Registr smluv ID smlouvy: 8134979, 15.4.2019. Smlouvy podle našich informací neschválila Rada MČ (už vůbec ne zastupitelstvo), jsou podepsány pouze starostou Dohnalem. Trafiky, trafiky, trafiky. Piráti Praha 11 se vybarvují tak rychle, že ani HPP 11 nestíhá informovat. 

Odkaz > https://smlouvy.gov.cz/smlouva/8782067

Infoservis HPP 11

Komentáře  

-2 # Jana 2019-05-23 18:39
Dotaz- p.Dittrich je ředitel školy,který hlasoval pro zvýšení počtu heren na JM?A patří mezi trestně stíhané ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Jiří 2019-06-02 11:01
Ano, máte pravdu. Zdraví JŠ
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # seda 2019-05-24 21:15
Krásné místo velice
nemocnice Bohnice
Zde se pomoc nabízí
při životních kolizích.

problém tu řešíme
na budoucnost se těšíme.
K dispozici máme tým,
s ním řešíme každý splín.

Refrén
Jasna mysl vidí vše,
svět se rázem otevře.
Už na sebe hrdý jsem,
když abstinuji den za dnem.

Spánek práce zábava,
to je teďka před náma.
Získali jsme nový vjem,
dodržovat režim chcem.

Když je správná motivace,
není důvod se zas vracet.
Když ti není zrovna hej,
doléčovák – šup na něj.

Refrén
Jasna mysl vidí vše,
svět se rázem otevře.
Už na sebe hrdý jsem,
když abstinuji den za dnem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Karel 2019-06-04 20:48
Ještě aby zaplatitili dluhy za pane Mlejnského, ty miliony. Od pirátů a dalších velmi trapné, stále řešit tu pseudokauzu kříže. praha11.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Obcane.ovlivni.stavebni.zamery.na.JM

stavebni.zamery.na.jm.sl

fb.ucet

Copyright © 2019 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist