• Lékařská pohotovost na JM skončí ke dni 31.3.2020. Proč?fb.diskuze.th

Na jednání finančního výboru dne 24.10.2019 o rozpočtu MČ P11 na r. 2020 se potvrdilo, že vedení MČ nemá v úmyslu prodloužit smlouvu na provozování lékařské pohotovosti a lékárny. Zdůvodňuje to nutností úspor. Několik milionů za lékařskou pohotovost je přitom v porovnání s 350 milionovou investicí na rekonstrukci Sandry pouhou kapkou v moři. Hnutí pro Prahu 11 je proti tomuto kroku a bude prosazovat, aby potřebné prostředky na tuto důležitou službu občanům byly získány zrušením poradenských smluv a placených postů pro zastupitele.

Před pár týdny rozhodla Rada MČ o zvýšení daně z nemovitosti pro občany JM. A co za peníze, které jim byly "vytaženy z kapsy" získají? Zrušení pohotovostní lékařské služby. Jak absurdní. Co na zrušení pohotovosti říkáte Vy? > FACEBOOK

oddelicka.1210

• Radní sestavili vládu nad Prahou 11. A obratem zaměstnali spolustraníky jako poradce > SeznamZpravy.cz | • Záměry výstavby na Praze 11 > WEB MČ P11

bn.1210.podporte.petice

• Noční a víkendové parkování pro občany v garážovém domě PROTĚŽ

fb.parkovani.OC• Na základě dohody zastupitelů HPP 11 s vedením OC Chodov byl od 1.7.2019 spuštěn projekt nočního a víkendového parkování pro obyvatele okolí Centra Chodov v parkovacím domě PROTĚŽ v ul. Hráského.

Noční parkování začíná v 19.00 a končí ráno v 8.00. S každým zaregistrovaným zájemcem bude sepsána smlouva a bude mu vydána vjezdová karta.

Jako bonus bude možné parkovat i o víkendech, a to od pátku od 19.00 do pondělního rána do 8.00. Při překročení povolené doby parkování je cena 30 Kč na hodinu. Cena za 1 měsíc nočního a víkendového parkování byla stanovena na 700 Kč a to v případě řádné registrace. Případní zájemci se mohou obrátit na mail > Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

• Odkaz na web OC Chodov > ZDE 


• Na Praze 11 přetrvává palčivý problém s parkováním v okolí bydliště. Zastupitelé HPP11 dlouhodobě usilují o koncepční zlepšení této situace, a proto se rozhodli použít ve světě již ověřenou možnost využití volných parkovacích kapacit nákupních center. Z toho důvodu jsme vyvolali jednání s představiteli OC Chodov, kteří souhlasili se spuštěním projektu nočního parkování pro okolní rezidenty. Obchodní centrum nabízí místním obyvatelům garážový dům PROTĚŽ pro noční parkování vozidel. Pomůže se tím těm rezidentům, kteří v nočních hodinách v okolí svého domu nezaparkují. Jednání se vedla i o příznivé ceně za tento druh parkování, o jejíž výši rozhodlo OC Chodov. Nikdo z nás, kteří jsme se této možnosti parkování věnovali, neočekává, že se zcela vyřeší problém s parkováním v dané lokalitě, ale cca 400 parkovacích míst v parkovacím domě PROTĚŽ jistě přijdou místním obyvatelům vhod. Rovněž jednáme s Magistrátem o umožnění nočního parkování v P+R Chodov. O dalším vývoji vás budeme informovat na webu HPP 11.

Za zastupitelský klub HPP 11 Libor Vrkoč

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Obcane.ovlivni.stavebni.zamery.na.JM

stavebni.zamery.na.jm.sl

fb.ucet

Copyright © 2019 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist