Radní sestavili vládu nad Prahou 11. A obratem zaměstnali spolustraníky jako poradce > SeznamZpravy.cz

oddelicka.1210

duska.cepice• Velká pirátská ostuda, pirátský radní Prahy 11 byl aktivním členem DSSS

Dne 28.10.2014 se hlásí do Pirátů 22letý Martin Duška slovy: “V politice jsem si již jednou stranou prošel a zároveň hned odkryji svého kostlivce: Rok a půl jsem aktivně spolupracoval s Dělnickou stranou. V současné době se připravuji na bakalářskou práci na téma Legalizace měkkých drog. Mezi moje koníčky patří hudba, zajít na pivko s kámoši a protloukání se životem.” | Předseda Pirátů Bartoš v diskusi kolem přijetí Martina Dušky na podzim 2015 píše: “Lezu do DSSS a po roce a čtvrt zjistim, že jsou rasisti? Pochopim, i když těžko, že může být někdo sympatizant myšlenek DSSS, ale aktivní vstup do strany jako gesto rozhodně nechápu. To fakt není jako připnout si placku.” | Za necelých pět let se v únoru 2019 Martin Duška stává za Piráty radním pro dopravu na Praze 11. Kromě naprosté nekompetentnosti pana Dušky zaujala veřejnost jeho neschopnost psaného textu, gramatické hrubky a arogantní přístup k občanům. | Přestože se Martin Duška podle svých slov v DSSS věnoval prodejům pražských pozemků developerům, nemá nyní problém být součástí prodeveloperské koalice s ANO / TOP 09-STAN / ODS na Praze 11, hlasuje pro prodeje pozemků developerům, podporuje hazard a trafikantské smlouvy v řádech miliónů korun. Nestydí za něj Pirátská strana? | Přejeme Jižnímu Městu důvěryhodné, kompetentní a demokraticky smýšlející vedení.

oddelicka.1210

bn.1210.podporte.petice

• Noční a víkendové parkování pro občany v garážovém domě PROTĚŽ

fb.parkovani.OC• Na základě dohody zastupitelů HPP 11 s vedením OC Chodov byl od 1.7.2019 spuštěn projekt nočního a víkendového parkování pro obyvatele okolí Centra Chodov v parkovacím domě PROTĚŽ v ul. Hráského.

Noční parkování začíná v 19.00 a končí ráno v 8.00. S každým zaregistrovaným zájemcem bude sepsána smlouva a bude mu vydána vjezdová karta.

Jako bonus bude možné parkovat i o víkendech, a to od pátku od 19.00 do pondělního rána do 8.00. Při překročení povolené doby parkování je cena 30 Kč na hodinu. Cena za 1 měsíc nočního a víkendového parkování byla stanovena na 700 Kč a to v případě řádné registrace. Případní zájemci se mohou obrátit na mail > Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

• Odkaz na web OC Chodov > ZDE 


• Na Praze 11 přetrvává palčivý problém s parkováním v okolí bydliště. Zastupitelé HPP11 dlouhodobě usilují o koncepční zlepšení této situace, a proto se rozhodli použít ve světě již ověřenou možnost využití volných parkovacích kapacit nákupních center. Z toho důvodu jsme vyvolali jednání s představiteli OC Chodov, kteří souhlasili se spuštěním projektu nočního parkování pro okolní rezidenty. Obchodní centrum nabízí místním obyvatelům garážový dům PROTĚŽ pro noční parkování vozidel. Pomůže se tím těm rezidentům, kteří v nočních hodinách v okolí svého domu nezaparkují. Jednání se vedla i o příznivé ceně za tento druh parkování, o jejíž výši rozhodlo OC Chodov. Nikdo z nás, kteří jsme se této možnosti parkování věnovali, neočekává, že se zcela vyřeší problém s parkováním v dané lokalitě, ale cca 400 parkovacích míst v parkovacím domě PROTĚŽ jistě přijdou místním obyvatelům vhod. Rovněž jednáme s Magistrátem o umožnění nočního parkování v P+R Chodov. O dalším vývoji vás budeme informovat na webu HPP 11.

Za zastupitelský klub HPP 11 Libor Vrkoč

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Obcane.ovlivni.stavebni.zamery.na.JM

stavebni.zamery.na.jm.sl

fb.ucet

Copyright © 2019 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist