• Prosím, podpořte našeho kandidáta

KDS.LK.JS.Haje

• Vážené sousedky, vážení sousedé, dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkoval za účast v prvním kole senátních voleb a za hlasy pro našeho kandidáta Ing. Ladislava Kosa. Obracím se i k Vám, kdo jste v prvním kole podpořili jiného kandidáta. Je místní, je náš soused, je obyvatelem Prahy 11 a jeho minulost není spojena s KSČ. Pan Ing. Ladislav Kos se svým plným občanským nasazením věnuje práci pro obyvatele jak z pozice spolkové, tak z pozice zastupitele MČ Praha 11. (...)

• Ing. Ladislav Kos postoupil do druhého kola senátních voleb na Praze 11

KDS.postupuje.do.2.kola.th

• Ing. Ladislav Kos, kandidát do Senátu za Hnutí pro Prahu 11, KDU-ČSL, Pirátskou stranu a Stranu zelených obdržel v prvním kole do Senátu České republiky 16,67% (4702 hlasů) a spolu s JUDr. Válkovou z ANO 2011 (19,23%, 5423 hlasů) postupuje do druhého kola. Děkujeme všem voličům, kteří si jsou vědomi morálních hodnot a pracovitosti pana Kosa, že ho podpořili svými hlasy! Vaše Hnutí pro Prahu 11

• Finální výsledky vol. obvodu 19 > zde

• Komentář z volební kampaně Kos do Senátu

DSCN3194

• Občané, čtenáři, V tento čas se s námi můžete setkávat v ulicích, poznáte nás snadno: jsme žlutí, je nás nepočítaně, neseme logo Kosa do Senátu. Během živé kampaně se s vámi setkáváme tváří tvář, jsou to setkání nesmírně užitečná, neboť během chvíle poznáme, jaké informace máte z dění na P11, což nám pomáhá zjistit míru relevance veřejného povědomí. (...)

• Kos do Senátu: Obrazem i zvukem

2016.10.07.KDS.Lavka.th

• V tomto článku naleznete fotografie a videozáznam z kontaktní kampaně Kos do Senátu, taktéž z cyklojízdy...

• Kandidát do Senátu Petr Sýkora z JM-ND je uveden v insolvenčním rejstříku jako dlužník

sykora.bb

• Z billboardů se na nás na každém rohu na fotografii z mladších let usmívá Petr Sýkora, kandidát do Senátu za Mlejnského uskupení Jižní Město - náš domov. Málokdo tuší, že tento sympaťák zároveň figuruje jako dlužník v insolvenčním rejstříku. Do insolvenčního řízení se přihlásilo devět věřitelů s pohledávkami za více než 1,5 mil. Kč! Mezi věřiteli je i Česká správa sociálního zabezpečení (190 801,- Kč) a VZP (26 502,- Kč). Zdroj: www.justice.cz > zde (...)

• Pozemky se pod koberec zametají těžko, pane Říčaři

ricar.dobri.hospodari

• Praha 11 vymetla na povrch další shnilou kauzu - prodej pozemků podezřelé společnosti ALBORG-DEVELOPMENT a.s. v roce 2008 za doby vládnutí Dalibora Mlejnského. Vzhledem k prodejní ceně pozemků 2 450,- Kč/m2 (metro Roztyly, Praha 11) existuje důvodné podezření, že se prodej uskutečnil za cenu nižší, než jaké bylo možné v čase a místě dosáhnout. Městská část by proto měla při tomto zjištění podat podnět orgánům činným v trestním řízení k prověření toho, zda tímto postupem nedošlo ke spáchání trestného činu a k ustavení odpovědných osob. (...)

• Torzo Rady městské části pod vedením ANO a TOP 09 na Praze 11 nemá podporu zastupitelstva!

2016.09.22.KC.Zahrada.thTISKOVÁ ZPRÁVA, 22.9.2016, 16:30

Krize bývalých koaličních radních na Praze 11 pokračuje. Dnešní zastupitelstvo neschválilo Radou navržený program jednání, a to zejména pro rozpory mezi bývalými koaličními partnery. Projevila se tak krize, kterou strany ANO a TOP vyvolaly v březnu 2016 odvoláváním koaličních radních z HPP 11 Ing. Kosa a PhDr. Zdeňkové. (...)

• Vyšel volební speciál Jihoměstských novin!

JMN.volebni.special• Čtenáři, voliči, Jihoměstské noviny jsou opět tady! Od posledního vydání uběhly dva roky. Vzhledem k cenzuře a opakovanému porušování zákona v radničním Klíči, které od června tohoto roku předvádějí hlasy radních ANO a TOP 09, začíná být význam Jihoměstských novin opět aktuální. Čtěte speciál č. 15 věnovaný našemu kandidátovi do Senátu Ing. Ladislavu Kosovi a zprávám z politického komunálního písečku naší Prahy 11! (...)

• Reportéři ČT: Chodovský fotbal v ofsajdu. Reportáž o prodeji hřiště pány Mlejnským z JMND a Hrabalem z ČSSD

• Jak to může dopadnout, když fotbalový klub nemá slavné jméno a tisíce fanoušků, ukazuje případ fotbalového hřiště na pražském Chodově. Dva regionální politici - bývalý starosta Prahy 11 Dalibor Mlejnský a zastupitel za ČSSD Petr Hrabal stáli u jeho prodeje tajemné firmě. Důvodem byl údajný dluh tělovýchovné jednoty, o kterém oba politici neumějí poskytnout žádné informace. Nový majitel obratem zvedl poplatky za pronájem hřiště a není jasné, zda tu fotbalisté včetně stovky dětí dohrají celou sezónu... (...)

Reportáž je v článku!

• ANO, jsme jako politici. Prostě NEMAKÁME

mm.zmc

• Vážení zastupitelé, kolegové, minulý týden jsem byl na radě MČ Praha 11 odvolán z představenstva společnosti Jihoměstská sociální a.s. hlasy radních Jiravy, Říčaře, Balíka (ANO), Lepše a Urbánka (TOP 09). Pánové Lukeš a Štyler (HPP 11) proti. Z jednání Rady MČ, kterého jsem se účastnil, jasně vyplynulo, že moje odvolání má jasné politické pozadí (bylo to oficiálně přiznáno i radními za ANO a TOP). (...)

• Kos do Senátu: živá kampaň v ulicích Prahy 11

fb.kds.penny

• Občané, voliči... dovolte mi podat zprávu o průběhu veřejných setkání na podporu našeho kandidáta Ladislava Kosa v senátních volbách 2016. Ve středu 14.9.2016 jsme petiční stánek rozvinuli u Penny v ul. Metodějova. Akce se opět zúčastnili zástupci Pirátů a KDU, zastupitelé za HPP 11, ukázal se pan starosta a samozřejmě nechyběl kandidát do senátu Ing. Ladislav Kos. (...) 

• Další nepohodlný odvolán! ANO a TOP dnes účelově odvolali Ing. Murča, předsedu představenstva Jihoměstské sociální a.s.

• Vážení čtenáři, hnutí ANO 2011 pokračuje v zahájených čistkách nepohodlných kolegů. Radní ANO (Jirava, Říčař, Balík) a TOP 09 (Urbánek, Lepš) po odvolání radních za HPP 11 Ing. Kosa, PhDr. Zdeňkové a po odvolání předsedy sportovní komise Michala Horníka (i z pozice člena komise!) odvolávají předsedu představenstva Jihoměstská sociální a.s. Ing. Mariána Murča, svého bývalého člena a místopředsedu ANO 2011 na Praze 11... (...)

mm.web

• O prospěšné činnosti paní Šafránkové v oblasti sociální na Praze 11

• Vážení zájemci o dění na Jižním Městě, rádi bychom vás informovali o práci naší kolegyně Alžběty Šafránkové, zastupitelky MČ Praha 11 za HPP 11. A. Šafránková, místopředsedkyně správní rady Jihoměstské sociální a. s. pracuje v sociální oblasti již mnoho let. V roce 1991 byla spoluzakladatelkou neziskové organizace Klub vozíčkářů Petýrkova, která poskytuje služby osobní asistence pro těžce tělesně postižené - vozíčkáře v bezbariérových domech na Praze 11 v ulici Petýrkově. (...)

as.web

• Jsou PROTI (zpráva z mimořádného zastupitelstva Prahy 11)

2016.09.08.ZMC.20.Pripojeni.se.k.memorandu.vlady.CR

• Jsou PROTI: svobodě slova, lidským právům, okruhu Prahy, vládě, EU… a nakonec sami proti sobě

Dne 8.9.2016 proběhlo mimořádné jednání zastupitelstva MČ Praha 11, svolané na žádost 17 zastupitelů (HPP 11, KDU-ČSL, Piráti, bezpartijní). Mělo především projednat neúnosnou situaci v obecním zpravodaji Klíč. Právo rozhodovat o obsahu Klíče na sebe strhli radní za ANO a TOP 09, podporovaní z opozičních lavic souputníky bývalého starosty Mlejnského a KSČM. (...)

• Komentář pana zastupitele Kvítka k projektu Centrum Háje

2016.08.20.Pozvanka.k.debate.Studie.Opatovska Centrum.Haje

• Vážení občané, seznamte se prosím se zastavovací studií Centra Háje > zde. Zúčastněte se prosím informační akce investora o záměru ve středu 7.9. a čtvrtek 8.9. na pozemku záměru. Podrobnější informace naleznete v letáku investora, který nedávno roznášel v okolí záměru. Prosím, podělte se o své dojmy se svými sousedy a své připomínky, podněty k záměru prosím zašlete společně na odbor územního rozvoje MČ Praha 11. (...)

• Cenzura v podání ANO a TOP 09. Co se veřejnost nesmí dozvědět?

fb.cenzura.alborg

• Vážení čtenáři, tento text byl rozhodnutím radních ANO a TOP 09 vyřazen ze sekce “Názory zastupitelů” zářijového Klíče č. 9 údajně pro “nepravdivost”. Příspěvek je po skutkové a tím i po právní stránce v pořádku a případ jeho vyřazení je jedním z bodů k projednání na mimořádném zastupitelstvu dne 8.9.2016. (...)

• Cenzura se vrací na Prahu 11

tiskova.zprava

TISKOVÁ ZPRÁVA, 25.8.2016, 9:00 • CENZURA SE VRACÍ NA PRAHU 11

Hnutí pro Prahu 11 svolává MIMOŘÁDNÉ jednání zastupitelstva. Členové zastupitelstva MČ Praha 11, zvolení na kandidátce HPP 11 (HPP11, KDU-ČSL, Piráti, bezpartijní), a jeden nezařazený zastupitel, požádali o svolání mimořádného jednání zastupitelstva. K tomuto kroku se rozhodli poprvé, a to z následujících důvodů: (...)

• Představujeme Ing. Ladislava Kosa, kandidáta Hnutí pro Prahu 11 do Senátu

fb.kds

TISKOVÁ ZPRÁVA, 16.8.2016 • Vážení občané, Ing. Ladislav Kos, kandidát pro senátní volby 2016 v pražském volebním obvodu č. 19, je spoluzakladatelem Hnutí pro Prahu 11 (HPP 11) a prošel postupně rolí občanského aktivisty, opozičního zastupitele MČ P11 až k funkci radního pro finance a místostarosty. (...)

• Evropská komise potvrzuje správnost názoru HPP 11 na stavbu SOKP 511

fb.eu.sokp

• Dodržujte pravidla EU a plňte přání občanů!

Vážení čtenáři a voliči, nadále se cítíme zavázáni za vaši důvěru projevenou při volbách 2014, což vede naše kroky i při projednávání dostavby silničního okruhu kolem Prahy (SOKP). Když HPP 11 na květnovém zastupitelstvu požadovalo urychlené řešení dostavby SOKP, bylo spojenou opozicí (tj. ANO / TOP 09 / JMND / ODS / ČSSD / KSČM) nazýváno ekoteroristy, škodícími Jižnímu Městu. Důvod? (...)

• Radní za ANO / TOP 09 odvolali Michala Horníka ze sportovní komise

fb.odvolani.mh

 Odvolávání členů HPP 11 pokračuje... Michala Horníka (HPP 11), předsedu sportovní komise, v úterý 19.7.2016 na návrh radního Lepše (TOP 09) odvolala Rada MČ P11 z postu předsedy komise i řadového člena komise. Důvodem byl údajný střet zájmů (pan Horník je sportovním ředitelem FC Háje) a jeho trvající aktivity v rozporu se závěry a usneseními Sportovní komise. Je to další jednostranný krok radních za ANO a TOP 09, podporovaných spolupracovníky bývalého starosty Mlejnského. (...)

• Ohlédnutí starosty: Co se povedlo, co nás trápí

fb.co.se.povedlo.co.nas.trapi

• Je na Praze 11 všechno špatně, jak slyšíme od opozice, upozorňující na sebemenší nedostatek při správě MČ? Domníváme se, že nikoliv. Radnice v čele se starostou Jiřím Štylerem pracuje na plné obrátky a dosahuje zřetelných výsledků, které ovšem nepropaguje tak halasně, jako opozice nedostatky. Tento článek vám připomene výsledky společné práce, které možná ušly vaší pozornosti. (...)

• Stalo se na Jižním Městě: O Smrtce, kamionech a kompetencích

fb.smrtka

• Vážení občané, voliči, čtenáři, nabízíme vám obsáhlejší prázdninové povídání o tom, kterak opoziční Smrtka u Kulturního centra Zahrada na JM rozdávala jedovatý leták a co obsahoval. Opět se povrdilo, že ač se opozice v čele s panem Mlejnským zoufale snaží (pro změnu) udělat i něco dobrého pro obyvatele P11, vůbec se jí to nedaří. Víme proč: vlastní zájmy a zájmy svých přátel upřednostňují před zájmy občanů a občanek z Jižního Města. (...)

• Starosta Štyler nepodpořil dodatek ke smlouvě na Zahrady Opatov, chtěli ho odvolat

zahrady.opatov.1

• Vážení přátelé, občané, dovolte mi velmi krátké zdůvodnění skutečnosti, proč jsem se zdržel hlasování o Dodatku č. 2 ke smlouvě O smlouvě budoucí k převodu stavby Zahrady Opatov. Někdo určitě bude tvrdit, že jsem svým hlasováním údajně připravil MČ Praha 11 o 7 mil. Kč. Vycházel jsem z následující úvahy. (...)

• HPP 11 otevřeně žádá vládu o rychlé dokončení jihovýchodní části "Silničního okruhu kolem Prahy"

• Informujeme občany P11, že HPP 11 dne 14.6.2016 otevřeně požádalo vládu o rychlé dokončení jihovýchodní části "Silničního okruhu kolem Prahy".

• Dokument > zde

• SOKP: Podporujeme pravidla civilizované společnosti

kamiony

• Vážení obyvatelé Prahy 11, v devadesátých létech jsem jako místostarosta Prahy 11 podporoval práce na návrhu dnes už hotové tzv. trasy dálničního okruhu (SOKP) JVD, dnes 512 Vestec - D1, která se nakonec prosadila proti původní tzv. variantě JVK přes Hrnčíře. Měl jsem proto jistý podíl i na vzniku dnes často skloňované trasy 511 - ta tehdy vznikla jako napojení JVD na starou trasu na východě Prahy, protože tamní obyvatelé ještě změnu trasy ve své oblasti neřešili. (...)

• Crescon prezentuje Bytový park Roztyly

Crescon.06

• Vážení obyvatelé Prahy 11 a zejména Roztyl, červnové setkání občanů se zástupci radnice bylo oznámeno na 15.6.2016 na ZŠ Pošepného a spíše než zástupci se dostavil jen jeden zástupce radnice: starosta Ing. Štyler. To je přinejmenším zvláštní, neboť radní všech pol. stran na P11 chtějí velmi agilně JM “rozvíjet výstavbou”, a když se pořádá prezentace developera, majícího ambice od Alborgu převzít a dostavět projekt Bytový park Roztyly, tak nepřijdou. (...)

• Developer Crescon představí novou vizi zástavby Roztyl

fb.sso.crescon

• Developerský projekt Bytový park Roztyly (alias Rezidence Letokruhy) hodlá odkoupit a v upravené formě dokončit společnost CRESCON a. s. Zda se jedná o obrat k lepšímu či ne, můžete sami posoudit na webu, kde je zveřejněn aktualizovaný návrh, vizualizace a 3D model výstavby > zde

CRESCON bude svou vizi zástavby představovat ve středu 15.6. v ZŠ Pošepného od 18 hod v rámci setkání občanů se starostou.  Video a fotogalerie jsou dále v článku... (...)

• Kterak pan Hrabal z ČSSD a pan Mlejnský z JMND prodali fotbalové hřiště developerovi

fb.hriste.volkovova

• Vážení občané, sousedé, sportovci... Hřiště při ulici Volkovova (mapa) v roce 1925 vlastním nákladem pořídil chodovský vlastník pozemku a bezplatně ho daroval chodovským fotbalistům. Vlastnictví přežilo fašistickou okupaci a komunisté ho násilím včlenili do Tělovýchovné jednoty. Jejím nástupníkem se stala TJ Jižní Město Chodov, v současnosti pod vedením „známých hospodářů“ pánů Hrabala (ČSSD) a Mlejnského (nedávno ODS a nyní jakési JMND). (...)

Copyright © 2019 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist