Zpráva z jednání kontrolního výboru MČ Prahy 11 ze dne 16.1.2014

• Jednání výboru zahájil soudruh JUDr. František Hoffman přesně v 17 hodin. Výbor byl usnášeníschopný. Prvním projednávaným bodem byl Dar ve výši po 5 mil. Korun pro čerstvě zprivatizované bytové domy v ulicích Emilie Hyblerové a Blatenská. KV měl projednávat právnost tohoto DARU. Dar obhajoval místostarosta Belaník (ČSSD) a placený zastupitel Anděl (Pražané za svá práva). Součet jejich oficiální měsíční gáže od MČ je přes 100 tis. korun a přesto nejsou schopni bezproblémově dokončit privatizaci. (...) 

Zpráva z jednání VÚRZP MČ Prahy 11 ze dne 15.1.2014

• Do jídelny staré chodovské školy bylo 15.1.2014 svoláno veřejné zasedání Výboru pro územní rozvoj a životní prostředí MČ Praha 11. Akci svolal předseda výboru a politik -  světoběžník Jiří Janeček (původně ČSSD, pak ODS, poté tzv. Pravá frakce a dnes O.K, což je uskupení, které překládáme jako Organizovaná Korupce). Na programu bylo projednání několika zajímavých bodů (...)oddelicka.fp

Opozice: Praha 11 své byty levně prodala, jiné teď nakupuje draze

sekyra.group.obrazek

15.1.2014 Pražský deník str. 3, Z metropole, JAKUB KRUPKA

• Praha 11: Chceme tu udržet mladé rodiny. Tak vysvětlil záměr Prahy 11 nakoupit za bezmála miliardu korun nové byty do vlastnictví městské části tamní zastupitel Jiří Janeček. Podle místní opozice jde ale o nesystémový krok. (...)

oddelicka.fp

Zpráva z 25. jednání zastupitelstva MČ P11

• Fúze jihoměstských akciovek, Zahrady Opatov, přístup opozice do Klíče, finanční dary vyvoleným neziskovým organizacím, proč si právní odbor MČ P11 najímá další právníky (když jich má osm), a proč opozice "neseká latinu" a nespolupracuje na rozkrádání veřejných peněz...? Čtěte dále, proběhlo další jednání zastupitelstva MČ P11!

oddelicka.fp

Falešný ředitel z Ruska vyfasoval podmínku

Falešný ředitel z Ruska vyfasoval podmínku (19.12.2013, 5plus2, Pod lupou)

• PRAHA - Měl vést děti k poctivosti, ale sám podváděl. Radek Pulkert, bývalý ředitel Základní školy Mikulova v Praze 11, čtyři roky vedl školu s falešným diplomem z ruské univerzity. Soud jej za to nakonec odsoudil k dvouleté podmínce.

Rozpočet MČ P11: koalice do voleb v říjnu 2014 bezhlavě utratí 1.000.000.000,-

• Dne 16.12. byl schválen hlasy koaličních zastupitelů rozpočet Prahy 11 na r.2014. Rozpočet je vyrovnaný, ale jen díky tomu, že se brutálně a bezhlavě seškrtaly výdaje na základní chod městské části a že byly utraceny nebo zasmluvněny veškeré příjmy z privatizace /1.000.000.000,-Kč/.

Politici se poprali o mobil. Nechtěl jsem, aby mě fotil, tvrdí Janeček

• PRAHA - Během jednání zastupitelstva Prahy 11 v kulturním centru Zahrada se strhla rvačka o mobil. Na jedné straně byl známý pravicový politik Jiří Janeček, na druhé pak Rudolf Blažek (TOP 09). Ten si mobilem fotil všechny zastupitele. To se Janečkovi nelíbilo. (...)

• Praha 11 chystá kontroverzní nákup

hotel.sandra.historie.th

• PRAHA - Radnice Prahy 11 chce pro své občany pořídit 422 nových bytů, a to asi za miliardu. Kromě dosud nepostaveného projektu firmy Sekyra Group jde o ubytovnu Sandra na Opatově. Na svém posledním zasedání to odhlasovalo tamní zastupitelstvo. (...)

25. jednání zastupitelstva MČ P11

• Zastupitelstvo MČ Praha 11 se konalo dne 16.12.2013 od 9 hodin v KC Zahrada. Na programu bude mj. rozpočet na r. 2014. Většina peněz jde na dostavbu bazénu a koupi 180 bytů, jinak se ve všech položkách škrtá. Ve výhledu hospodaření po takovém provětrání pokladny zbývají v r. 2018 na investice pro celou P11 pouhé 3 mil. Kč (r. 2013 - 600 mil., rok 2014 - 420 mil.). Že by taktika "spálené země"?

Cantante: adventní koncert v kostele Matky Terezy na Hájích

2013.12.15.cantante.advent th

• Přijďte se zaposlouchat do krásných písní smíšeného pěveckého sboru Cantante, přijďte si s námi navodit klidnou a příjemnou vánoční atmosféru.

Nedej se: Zahuštěná Praha

nedej.se.logo

• Přinese nový Metropolitní plán Prahy občanům ochranu veřejných zájmů? (režie J. Gasiorovič)

Již třetím rokem se připravuje pod vedením současného primátora hlavního města Prahy RNDr. Tomáše Hudečka nový územní plán, který vzniká pod názvem Metropolitní plán. Strategický dokument rozvoje hlavního města s názvem „Metropolitní plán Duch plánu“ obsahuje 10 zásadních tezí k obrazu města.

• Zpráva ze 24. zasedání zastupitelstva MČ Praha 11

jz maly

• Jednání bylo radnicí svoláno do KC Zahrada od 9 hodin, naprosto nechápu tuto hodinu, když běžný obyvatel je v tuto denní dobu v práci. Úmysl je jasný: koalice nechce být „obtěžována“ prostým lidem. Zastupitelé za Hnutí pro Prahu 11 nezařazovali žádné body programu, odvolání starosty je vzhledem k finanční soudržnosti koalice bezpředmětné. (...)

Místo sociálních bytů luxus za miliony

zahrady.opatov.1• Byty za osm až deset tisíc korun za metr čtvereční a v případě rychlé platby ještě levněji. Takto velkoryse rozprodala radnice pražského Jižního Města bytový fond. Teď ale obecní politici projevují velkorysost jinak: chtějí se plácnout přes kapsu a plánují koupit zbrusu nové byty až za miliardu korun - tedy za osmiapůlnásobek ceny těch prodaných. Pak prý nabídnou mladým rodinám luxusní bydlení za přijatelné nájemné. (...)

Ozvěny Dne veteránů: Zapomenuté oběti "Velké války"

2013.11.11.den.veteranu.0 maly

Den veteránů jsme si připomněli i na Jižním Městě. Na padlé zavzpomínal Petr Lukeš.

Sociální pomoc mladým rodinám nebo další tunel koalice ODS, ČSSD, Občané za svá práva a KSČM na Praze 11?

• Na Zastupitelstvu Prahy 11 dne 5. listopadu 2013 si prohlasovala koalice nákup nájemních bytů v hodnotě několika stovek miliónů korun, konkrétně v tomto případě každý občan Jižního Města včetně nemluvňat zaplatí za tento jediný nákup 10 000 Kč. Nákup nájemních bytů koalice zdůvodnila potřebou sociálních bytů pro mladé rodiny, důchodce a z veřejného zájmu. (...)

Jihoměstské noviny č. 12/2013

jmn.12.2013.maly

11. listopad - Den veteránů

Vážení občané, jako každý rok, můžeme i letos společně zavzpomínat na padlé vojáky obou světových válek. Dne 11.11.2013 si připomínáme 95 let od ukončení první světové války. Památku padlých chodovských spoluobčanů uctíme při setkání v pietním háji u pomníku na Litochlebském náměstí v pondělí 11. listopadu 2013 v 17 hodin. (...) 

11. listopad 2014 - Den veteránů

den.veteranu

• Vážení občané, jako každý rok, můžeme i letos společně zavzpomínat na padlé vojáky obou světových válek. Dne 11.11.2014 si připomínáme 96 let od ukončení první světové války. (...)

• Mimořádné zastupitelstvo svolává HPP 11 na čtvrtek 8.9.2016 do KC Zahrada

KC.Zahrada.sal.th

• Aktuálně: Čas 14:25 > Zastupitelé ANO / TOP 09 / JMND / ČSSD / ODS / KSČM neschválili program mimořádného ZMČ, jež tímto bylo ukončeno. Předtím byly odmítnuty mnohé návrhy bodů programu z úst HPP 11 (týkající se časopisu Klíč i dostavby Pražského okruhu), zastupitelé ANO / TOP 09 / JMND / ČSSD / ODS / KSČM taktéž neschválili odůvodněné body, kvůli kterým bylo ZMČ svoláno. Na bližším zpravodajství nyní pracujeme. (...)

Ekofórum: Boj občanského sdružení Hezké Jižní město o zachování biotopu zvláště chráněných živočichů na Milíčově

Debata v pořadu Českého rozhlasu Ekoforum s zastupitelem HPP 11 RNDr. Zděnkem Kvítkem k Odůvodnění neudělení vyjímky z ochrany kriticky a silně ohrožených druhů Ministerstvem životního prostředí, kterou žádala společnost Skanska pro výstavbu sídliště Milíčov.

  • Audio záznam > zde

Poděkování Ing. Kosa voličům

Vážení občané a voliči...

Volby do Poslanecké sněmovny potvrdily znechucení voličů ze zavedených stran. Děkuji Vám, kteří jste se nebáli zvolit nový politický subjekt ANO a případně i dát mé osobě preferenční hlas. Věřím, že ani Vy, ani já nebudeme tohoto kroku litovat. (...)

Tisková zpráva Hnutí pro Prahu 11 a Top 09 k mimořádnému zasedání zastupitelstva městské části Praha 11

Hnutí pro Prahu 11 s Top 09 požádalo o vyhlášení mimořádného zastupitelstva Prahy 11 z důvodu vysvětlení okolností zásahu specializovaného útvaru Policie ČR ÚOOZ v prostorách budovy radnice MČ Prahy 11. 23. zasedání Zastupitelstva MČ Praha 11 bylo svoláno na 22.10.2013 s následujícím programem: (...)

 

Osobní vyjádření předsedy HPP11 k nadcházejícím parlamentním volbám

Vážené dámy a vážení pánové, je před parlamentními volbami a mnoho z Vás, mých sousedů, mi stále klade logickou otázku… Půjdeš k volbám...? Koho budeš volit...? A při mé zdvořilé odpovědi, následuje a proč...? Odpověď není jednoduchá. Odpovím Vám všem tímto svým osobním dopisem... 

Mimořádné jednání zastupitelstva MČP11

Na základě žádosti HPP11 a TOP09 se bude dne 22.10.2013 konat mimořádné jednání zastupitelstva, kde budeme požadovat vyjádření vedení MČ Praha 11 k zásahu specializovaného útvaru Policie ČR ÚOOZ v prostorách budovy radnice MČ Praha 11 za účelem zajištění důkazních materiálů.

Blog Petra Lukeše: Radnice Prahy 11 opět zkouší, co si může dovolit

…a vypouští novinářskou kachnu, která se 1. října zahnízdila na stránkách deníku Metro. Dozvěděli jsme se zde, že zanedbané prostředí stanice metra Háje projde zásadní změnou k lepšímu a bude k nepoznání. Vzniknou tam promenády a přibudou zelené plochy. Mohly by tam vyrůst i nové budovy. Zatím se prý neví, k čemu budou sloužit a obyvatelé to prý vítají... 

Protimafiánský útvar zasahoval na radnici Prahy 11

Občané Jižního Města, v dnešním krásném podzimním dni, kdy do ulic vyjely čistící vozy a vyšly metařské čety, proběhla očistná akce i na úřadu naší v městské části. Od 10h zasahoval na radnici Prahy 11 protimafiánský útvar ÚOOZ, což potvrdil i jeho mluvčí. Blýská se na lepší časy...

Zpráva z 22. jednání zastupitelstva MČP11

Vážení občané, na jz konaném dne 17.9.2013 v KC Zahrada, se zastupitelé z HPP11 pokusili zařadit do programu jednání tyto body...

(viz. celý článek)

 

Sportovní areál Nad přehradou: veřejné projednání EIA bylo zrušeno!

Na facebooku se ptáte, co pro vás členové HPP11 udělali, zde máte jednu z odpovědí. Po úporném a zdlouhavém připomínkování megalomanského sportovního areálu Nad přehradou" se dostavuje významný úspěch...

Copyright © 2018 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist