• Komentář z volební kampaně Kos do Senátu

DSCN3194

• Občané, čtenáři, V tento čas se s námi můžete setkávat v ulicích, poznáte nás snadno: jsme žlutí, je nás nepočítaně, neseme logo Kosa do Senátu. Během živé kampaně se s vámi setkáváme tváří tvář, jsou to setkání nesmírně užitečná, neboť během chvíle poznáme, jaké informace máte z dění na P11, což nám pomáhá zjistit míru relevance veřejného povědomí. (...)

• Kos do Senátu: Obrazem i zvukem

2016.10.07.KDS.Lavka.th

• V tomto článku naleznete fotografie a videozáznam z kontaktní kampaně Kos do Senátu, taktéž z cyklojízdy...

• Kandidát do Senátu Petr Sýkora z JM-ND je uveden v insolvenčním rejstříku jako dlužník

sykora.bb

• Z billboardů se na nás na každém rohu na fotografii z mladších let usmívá Petr Sýkora, kandidát do Senátu za Mlejnského uskupení Jižní Město - náš domov. Málokdo tuší, že tento sympaťák zároveň figuruje jako dlužník v insolvenčním rejstříku. Do insolvenčního řízení se přihlásilo devět věřitelů s pohledávkami za více než 1,5 mil. Kč! Mezi věřiteli je i Česká správa sociálního zabezpečení (190 801,- Kč) a VZP (26 502,- Kč). Zdroj: www.justice.cz > zde (...)

• Pozemky se pod koberec zametají těžko, pane Říčaři

ricar.dobri.hospodari

• Praha 11 vymetla na povrch další shnilou kauzu - prodej pozemků podezřelé společnosti ALBORG-DEVELOPMENT a.s. v roce 2008 za doby vládnutí Dalibora Mlejnského. Vzhledem k prodejní ceně pozemků 2 450,- Kč/m2 (metro Roztyly, Praha 11) existuje důvodné podezření, že se prodej uskutečnil za cenu nižší, než jaké bylo možné v čase a místě dosáhnout. Městská část by proto měla při tomto zjištění podat podnět orgánům činným v trestním řízení k prověření toho, zda tímto postupem nedošlo ke spáchání trestného činu a k ustavení odpovědných osob. (...)

• Torzo Rady městské části pod vedením ANO a TOP 09 na Praze 11 nemá podporu zastupitelstva!

2016.09.22.KC.Zahrada.thTISKOVÁ ZPRÁVA, 22.9.2016, 16:30

Krize bývalých koaličních radních na Praze 11 pokračuje. Dnešní zastupitelstvo neschválilo Radou navržený program jednání, a to zejména pro rozpory mezi bývalými koaličními partnery. Projevila se tak krize, kterou strany ANO a TOP vyvolaly v březnu 2016 odvoláváním koaličních radních z HPP 11 Ing. Kosa a PhDr. Zdeňkové. (...)

• Vyšel volební speciál Jihoměstských novin!

JMN.volebni.special• Čtenáři, voliči, Jihoměstské noviny jsou opět tady! Od posledního vydání uběhly dva roky. Vzhledem k cenzuře a opakovanému porušování zákona v radničním Klíči, které od června tohoto roku předvádějí hlasy radních ANO a TOP 09, začíná být význam Jihoměstských novin opět aktuální. Čtěte speciál č. 15 věnovaný našemu kandidátovi do Senátu Ing. Ladislavu Kosovi a zprávám z politického komunálního písečku naší Prahy 11! (...)

• Reportéři ČT: Chodovský fotbal v ofsajdu. Reportáž o prodeji hřiště pány Mlejnským z JMND a Hrabalem z ČSSD

• Jak to může dopadnout, když fotbalový klub nemá slavné jméno a tisíce fanoušků, ukazuje případ fotbalového hřiště na pražském Chodově. Dva regionální politici - bývalý starosta Prahy 11 Dalibor Mlejnský a zastupitel za ČSSD Petr Hrabal stáli u jeho prodeje tajemné firmě. Důvodem byl údajný dluh tělovýchovné jednoty, o kterém oba politici neumějí poskytnout žádné informace. Nový majitel obratem zvedl poplatky za pronájem hřiště a není jasné, zda tu fotbalisté včetně stovky dětí dohrají celou sezónu... (...)

Reportáž v článku!

• ANO, jsme jako politici. Prostě NEMAKÁME

mm.zmc

• Vážení zastupitelé, kolegové, minulý týden jsem byl na radě MČ Praha 11 odvolán z představenstva společnosti Jihoměstská sociální a.s. hlasy radních Jiravy, Říčaře, Balíka (ANO), Lepše a Urbánka (TOP 09). Pánové Lukeš a Štyler (HPP 11) proti. Z jednání Rady MČ, kterého jsem se účastnil, jasně vyplynulo, že moje odvolání má jasné politické pozadí (bylo to oficiálně přiznáno i radními za ANO a TOP). (...)

• Kos do Senátu: živá kampaň v ulicích Prahy 11

fb.kds.penny

• Občané, voliči... dovolte mi podat zprávu o průběhu veřejných setkání na podporu našeho kandidáta Ladislava Kosa v senátních volbách 2016. Ve středu 14.9.2016 jsme petiční stánek rozvinuli u Penny v ul. Metodějova. Akce se opět zúčastnili zástupci Pirátů a KDU, zastupitelé za HPP 11, ukázal se pan starosta a samozřejmě nechyběl kandidát do senátu Ing. Ladislav Kos. (...) 

• Další nepohodlný odvolán! ANO a TOP dnes účelově odvolali Ing. Murča, předsedu představenstva Jihoměstské sociální a.s.

• Vážení čtenáři, hnutí ANO 2011 pokračuje v zahájených čistkách nepohodlných kolegů. Radní ANO (Jirava, Říčař, Balík) a TOP 09 (Urbánek, Lepš) po odvolání radních za HPP 11 Ing. Kosa, PhDr. Zdeňkové a po odvolání předsedy sportovní komise Michala Horníka (i z pozice člena komise!) odvolávají předsedu představenstva Jihoměstská sociální a.s. Ing. Mariána Murča, svého bývalého člena a místopředsedu ANO 2011 na Praze 11... (...)

mm.web

• O prospěšné činnosti paní Šafránkové v oblasti sociální na Praze 11

• Vážení zájemci o dění na Jižním Městě, rádi bychom vás informovali o práci naší kolegyně Alžběty Šafránkové, zastupitelky MČ Praha 11 za HPP 11. A. Šafránková, místopředsedkyně správní rady Jihoměstské sociální a. s. pracuje v sociální oblasti již mnoho let. V roce 1991 byla spoluzakladatelkou neziskové organizace Klub vozíčkářů Petýrkova, která poskytuje služby osobní asistence pro těžce tělesně postižené - vozíčkáře v bezbariérových domech na Praze 11 v ulici Petýrkově. (...)

as.web

• Jsou PROTI (zpráva z mimořádného zastupitelstva Prahy 11)

2016.09.08.ZMC.20.Pripojeni.se.k.memorandu.vlady.CR

• Jsou PROTI: svobodě slova, lidským právům, okruhu Prahy, vládě, EU… a nakonec sami proti sobě

Dne 8.9.2016 proběhlo mimořádné jednání zastupitelstva MČ Praha 11, svolané na žádost 17 zastupitelů (HPP 11, KDU-ČSL, Piráti, bezpartijní). Mělo především projednat neúnosnou situaci v obecním zpravodaji Klíč. Právo rozhodovat o obsahu Klíče na sebe strhli radní za ANO a TOP 09, podporovaní z opozičních lavic souputníky bývalého starosty Mlejnského a KSČM. (...)

• Komentář pana zastupitele Kvítka k projektu Centrum Háje

2016.08.20.Pozvanka.k.debate.Studie.Opatovska Centrum.Haje

• Vážení občané, seznamte se prosím se zastavovací studií Centra Háje > zde. Zúčastněte se prosím informační akce investora o záměru ve středu 7.9. a čtvrtek 8.9. na pozemku záměru. Podrobnější informace naleznete v letáku investora, který nedávno roznášel v okolí záměru. Prosím, podělte se o své dojmy se svými sousedy a své připomínky, podněty k záměru prosím zašlete společně na odbor územního rozvoje MČ Praha 11. (...)

• Cenzura v podání ANO a TOP 09. Co se veřejnost nesmí dozvědět?

fb.cenzura.alborg

• Vážení čtenáři, tento text byl rozhodnutím radních ANO a TOP 09 vyřazen ze sekce “Názory zastupitelů” zářijového Klíče č. 9 údajně pro “nepravdivost”. Příspěvek je po skutkové a tím i po právní stránce v pořádku a případ jeho vyřazení je jedním z bodů k projednání na mimořádném zastupitelstvu dne 8.9.2016. (...)

• Cenzura se vrací na Prahu 11

tiskova.zprava

TISKOVÁ ZPRÁVA, 25.8.2016, 9:00 • CENZURA SE VRACÍ NA PRAHU 11

Hnutí pro Prahu 11 svolává MIMOŘÁDNÉ jednání zastupitelstva. Členové zastupitelstva MČ Praha 11, zvolení na kandidátce HPP 11 (HPP11, KDU-ČSL, Piráti, bezpartijní), a jeden nezařazený zastupitel, požádali o svolání mimořádného jednání zastupitelstva. K tomuto kroku se rozhodli poprvé, a to z následujících důvodů: (...)

• Představujeme Ing. Ladislava Kosa, kandidáta Hnutí pro Prahu 11 do Senátu

fb.kds

TISKOVÁ ZPRÁVA, 16.8.2016 • Vážení občané, Ing. Ladislav Kos, kandidát pro senátní volby 2016 v pražském volebním obvodu č. 19, je spoluzakladatelem Hnutí pro Prahu 11 (HPP 11) a prošel postupně rolí občanského aktivisty, opozičního zastupitele MČ P11 až k funkci radního pro finance a místostarosty. (...)

• Evropská komise potvrzuje správnost názoru HPP 11 na stavbu SOKP 511

fb.eu.sokp

• Dodržujte pravidla EU a plňte přání občanů!

Vážení čtenáři a voliči, nadále se cítíme zavázáni za vaši důvěru projevenou při volbách 2014, což vede naše kroky i při projednávání dostavby silničního okruhu kolem Prahy (SOKP). Když HPP 11 na květnovém zastupitelstvu požadovalo urychlené řešení dostavby SOKP, bylo spojenou opozicí (tj. ANO / TOP 09 / JMND / ODS / ČSSD / KSČM) nazýváno ekoteroristy, škodícími Jižnímu Městu. Důvod? (...)

• Radní za ANO / TOP 09 odvolali Michala Horníka ze sportovní komise

fb.odvolani.mh

 Odvolávání členů HPP 11 pokračuje... Michala Horníka (HPP 11), předsedu sportovní komise, v úterý 19.7.2016 na návrh radního Lepše (TOP 09) odvolala Rada MČ P11 z postu předsedy komise i řadového člena komise. Důvodem byl údajný střet zájmů (pan Horník je sportovním ředitelem FC Háje) a jeho trvající aktivity v rozporu se závěry a usneseními Sportovní komise. Je to další jednostranný krok radních za ANO a TOP 09, podporovaných spolupracovníky bývalého starosty Mlejnského. (...)

• Ohlédnutí starosty: Co se povedlo, co nás trápí

fb.co.se.povedlo.co.nas.trapi

• Je na Praze 11 všechno špatně, jak slyšíme od opozice, upozorňující na sebemenší nedostatek při správě MČ? Domníváme se, že nikoliv. Radnice v čele se starostou Jiřím Štylerem pracuje na plné obrátky a dosahuje zřetelných výsledků, které ovšem nepropaguje tak halasně, jako opozice nedostatky. Tento článek vám připomene výsledky společné práce, které možná ušly vaší pozornosti. (...)

• Stalo se na Jižním Městě: O Smrtce, kamionech a kompetencích

fb.smrtka

• Vážení občané, voliči, čtenáři, nabízíme vám obsáhlejší prázdninové povídání o tom, kterak opoziční Smrtka u Kulturního centra Zahrada na JM rozdávala jedovatý leták a co obsahoval. Opět se povrdilo, že ač se opozice v čele s panem Mlejnským zoufale snaží (pro změnu) udělat i něco dobrého pro obyvatele P11, vůbec se jí to nedaří. Víme proč: vlastní zájmy a zájmy svých přátel upřednostňují před zájmy občanů a občanek z Jižního Města. (...)

• Starosta Štyler nepodpořil dodatek ke smlouvě na Zahrady Opatov, chtěli ho odvolat

zahrady.opatov.1

• Vážení přátelé, občané, dovolte mi velmi krátké zdůvodnění skutečnosti, proč jsem se zdržel hlasování o Dodatku č. 2 ke smlouvě O smlouvě budoucí k převodu stavby Zahrady Opatov. Někdo určitě bude tvrdit, že jsem svým hlasováním údajně připravil MČ Praha 11 o 7 mil. Kč. Vycházel jsem z následující úvahy. (...)

• HPP 11 otevřeně žádá vládu o rychlé dokončení jihovýchodní části "Silničního okruhu kolem Prahy"

• Informujeme občany P11, že HPP 11 dne 14.6.2016 otevřeně požádalo vládu o rychlé dokončení jihovýchodní části "Silničního okruhu kolem Prahy".

• Dokument > zde

• SOKP: HPP 11 podporuje pravidla civilizované společnosti

kamiony

• Vážení obyvatelé Prahy 11, v devadesátých létech jsem jako místostarosta Prahy 11 podporoval práce na návrhu dnes už hotové tzv. trasy dálničního okruhu (SOKP) JVD, dnes 512 Vestec - D1, která se nakonec prosadila proti původní tzv. variantě JVK přes Hrnčíře. Měl jsem proto jistý podíl i na vzniku dnes často skloňované trasy 511 - ta tehdy vznikla jako napojení JVD na starou trasu na východě Prahy, protože tamní obyvatelé ještě změnu trasy ve své oblasti neřešili. (...)

• Crescon prezentuje Bytový park Roztyly

Crescon.06

• Vážení obyvatelé Prahy 11 a zejména Roztyl, červnové setkání občanů se zástupci radnice bylo oznámeno na 15.6.2016 na ZŠ Pošepného a spíše než zástupci se dostavil jen jeden zástupce radnice: starosta Ing. Štyler. To je přinejmenším zvláštní, neboť radní všech pol. stran na P11 chtějí velmi agilně JM “rozvíjet výstavbou”, a když se pořádá prezentace developera, majícího ambice od Alborgu převzít a dostavět projekt Bytový park Roztyly, tak nepřijdou. (...)

• Developer Crescon představí novou vizi zástavby Roztyl

fb.sso.crescon

• Developerský projekt Bytový park Roztyly (alias Rezidence Letokruhy) hodlá odkoupit a v upravené formě dokončit společnost CRESCON a. s. Zda se jedná o obrat k lepšímu či ne, můžete sami posoudit na webu, kde je zveřejněn aktualizovaný návrh, vizualizace a 3D model výstavby > zde

CRESCON bude svou vizi zástavby představovat ve středu 15.6. v ZŠ Pošepného od 18 hod v rámci setkání občanů se starostou.  Video a fotogalerie jsou dále v článku... (...)

• Kterak pan Hrabal z ČSSD a pan Mlejnský z JMND prodali fotbalové hřiště developerovi

fb.hriste.volkovova

• Vážení občané, sousedé, sportovci... Hřiště při ulici Volkovova (mapa) v roce 1925 vlastním nákladem pořídil chodovský vlastník pozemku a bezplatně ho daroval chodovským fotbalistům. Vlastnictví přežilo fašistickou okupaci a komunisté ho násilím včlenili do Tělovýchovné jednoty. Jejím nástupníkem se stala TJ Jižní Město Chodov, v současnosti pod vedením „známých hospodářů“ pánů Hrabala (ČSSD) a Mlejnského (nedávno ODS a nyní jakési JMND). (...)

• HPP 11 opět navrhlo urychlené dokončení okruhu kolem Prahy

2016.06.10.Kdyz nebude.okruh.zakazeme.kamiony

TISKOVÁ ZPRÁVA, 10.6.2016, 10:00

• Minulé zasedání zastupitelstva Prahy 11 (19.5.) přijalo usnesení, ve kterém žádá urychlené dokončení Silničního okruhu kolem Prahy ve variantě 511. Na pohled bezproblémová věc, proč tedy tolik napětí kolem stanoviska nejvyššího orgánu místní samosprávy? Zájmem Prahy 11 je odvést tranzitní dopravu tam, kam patří, na okruh. (...)

• HPP 11 podpořilo odvolání celé Rady MČ Praha 11

fb.zmc18.th

• Vzhledem k výsledku několika měsíčního neúspěšného jednání o nové koalici mezi HPP 11, ANO a TOP 09 se rozhodlo HPP 11 podpořit návrh na odvolání celé Rady MČ Praha 11 na dnešním jednání Zastupitelstva MČ. Ve 13:45h navrhl poprvé odvolání celé Rady MČ Ing. M. Murčo (bez PP), podpořilo ji 19 z potřebných 23 zastupitelů. Druhý návrh na odvolání celé Rady byl navržen v 19:50h na základě nekompetentnosti Rady při řešení sportovní problematiky. (...)

Copyright © 2021 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist