Archiv

• Zfušovaný Metropolitní plán: zastupitelům Magistrátu hrozí až 8 let vězení

ROKO.duch.planu

• Proti návrhu nového územního plánu Prahy (Metropolitnímu plánu - MPP) se postavila většina městských částí, státní správa, občanské spolky, architekti, ekologové a občané. Dle odhadů IPR dorazilo přes 50 tisíc připomínek. Petici - připomínky HPP11 k MPP podpořilo 210 občanů - děkujeme! Podstatná část z nich nesouhlasí s metodikou nového plánu, která zamlžuje pojmy a vyvolává nejasnosti. (...) 

• Radnice již nedokáže zajistit ani opravu lávky u MediCentra

2018.09.11.Medicentrum.2

• Vedení radnice odmítlo na jednání zastupitelstva MČ Praha 11 dne 13.9.2018 projednat aktuální kritickou situaci s přístupem do objektu MediCentra po odstranění lávky před třemi měsíci. Klienti místního rehabilitačního centra, občané Jižního města, jsou mu zřejmě lhostejní. Jedná se o následující problém: V červnu byla odstraněna lávka u MediCentra při ul. Ryšavého na Roztylech, kde sídlí mimo jiné rehabilitační centrum. (...)

• Proč nám Krnda ohnula územní plán?

krnda.dabel

• Minulý týden zastupitelstvo hl.m. Prahy přes nesouhlas městských částí, občanů a spolků protlačilo změnu metodiky stávajícího územního plánu, tzv. změnu Z2832/00. Je s podivem, že taková pro-developerská změna je přijímána v době, kdy je připravován nový územní plán Prahy. Za silně toxická považujeme zejména 3 nová pravidla pro novou výstavbu (...)

• Volební speciál: Jihoměstské noviny č. 18

18.2018.JMnoviny.th

• JSOU TADY! Jihoměstské noviny č. 18. Mají všechno. Je to Hnutí pro Prahu 11 ve stravitelném balíčku. Kombinace sladkosti dobrých úmyslů, hořkosti naší neúnavné práce a nechutnosti současné vládnoucí koalice. Letos jde o všechno. Buď porazíme politické fosílie posledních třiceti let (převlečené snad ve všech JM stranách a spojené v jedné masivní koalici) nebo skončíme zase v opozici. A to už vážně letos nechceme! Předem za důvěru, která povede k 51%, děkujeme! Za Hnutí pro Prahu 11 PhDr. Šárka Zdeňková

• Rekordmani v zastupitelstvu MČ Praha 11

Rekordmani.v.ZMC

• Zajímá vás, proč se věci na Praze 11 ubírají stále směrem k asfaltu, betonu, korupci a klientelismu? Běžte se zeptat těch, kteří o tom vědí nejvíc. Rekordmani v jihoměstské politice. A bohužel v roce 2018 znovu kandidují. A co je nejhorší: Všichni jsou to kámoši, takže koalice ANO + TOP 09 + STAN + JM-ND (+ KSČM + ODS + ČSSD) je realita současná a plán budoucí. Pojďte s námi ukončit vládu politických fosilií na Jižním Městě!

• Koupaliště pro Jižňák

P8260044

• Letošní parné léto opět připomnělo velký deficit Jižního Města - koupaliště. | Malinký předražený krytý bazén Jedenáctka VS postavený za exstarosty Mlejnského venkovní koupaliště ignoroval a v Hostivařské přehradě již od června vládnou sinice. Za koupáním je nutné se vydat do jiných městských částí nebo mimo Prahu. Efekt odpočinku a relaxace je tak zejména pro rodiče s dětmi cestou ke koupališti a zpět smazán. | Konečně bychom chtěli na Praze 11 postavit městské koupaliště. Máme předběžně vytipované tři lokality - hřiště u ZŠ Milíčov, park u bazénu a území Na Jelenách. Nezatajujeme, že každá z těchto lokalit má své vady, které mohou realizaci zkomplikovat, nikoliv však znemožnit. Koupaliště se bude sestávat z bazénu pro plavce, dětského bazénu, vodních atrakcí, velké opalovací louky, dětského hřiště a sportovních hřišť. Kde by koupaliště mohlo být? Čtěte dál, sledujte obě videa...

• Nová volební hesla HPP 11 v ulicích

P1110230

• Nová volební hesla HPP 11 - jaká jsou? Připomínají, že HPP 11 není politická rychlokvaška, že informuje obyvatele celého JM a nejen své nejbližší okolí, pakliže se vyskytne závažná informace, která ponechána bez povšimnutí, ovlivní životy většinou nic netušících obyvatel - ostatně tak začal politický život nejednoho člena HPP 11, předtím apolitického občana. HPP 11 prošlo velkými kauzami (např. mrakodrap na Litochlebském náměstí, obří kancelářský komplex Nový Opatov, bytový soubor Skansky na Milíčově, bytový komplex Tři věže při ul. Výstavní, hromadné garáže Nešporova + Brandlova a mnoho dalších), v nichž důrazně krotilo betonáře a jejich "výkonné přisluhovače" na radnici Prahy 11, vedené D. Mlejnským (ODS > JMND). (...)

Copyright © 2019 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist