Archiv

Reakce HPP 11 na otevřený dopis pana Jakuba Ježka (Strana zelených)

Bývalý člen zastupitelstva Jakub Ježek (předseda Strany zelených na P11) se obrátil na všechny stávající členy zastupitelstva s otevřeným dopisem, ve kterém kritizuje postoje zastupitelů za Hnutí pro Prahu 11 ve věci jejich domnělého postoje k otevřenosti výborů zastupitelstva.

Zápis z politického grémia Zastupitelstva MČ P11

Dne 29. 11. 2010 se sešlo politické grémium, jehož se účastnili zástupci všech politických klubů zastupitelstva MČ P11. Podrobný zápis naleznete zde.

Vážení příznivci a voliči Hnutí pro Prahu 11

Po odmlce způsobené naším náročným povolebním vyjednáváním s potenciálními koaličními partnery bychom Vás rádi informovali o tom, jak tato jednání probíhala. První jednání HPP 11 s TOP 09 proběhla hned v povolebním týdnu a dohodli jsme se na společných zájmech, principech a postupu při vyjednávání širší koalice s ČSSD a PP, aby byla garantována nezbytná většina v zastupitelstvu.

Povolební zpravodaj

Dne 9. listopadu od 9.00 v KC Zahrada bude probíhat ustavující zasedání zastupitelstva Městské části Praha 11 v novém povolebním složení. Tímto všechny příznivce HPP 11 i další zájemce o dění na Jižním Městě vyzýváme, aby sledovali jednání online na TV Praha 11, nebo se později podívali na záznam v archivu na uvedeném webu. (...)

Blýská se na Jižním Městě na lepší časy?

HPP 11 vydalo níže přiloženou tiskovou zprávu k povolebním jednáním na Jižním Městě.

HPP 11 podporuje PaedDr. Mgr. Ladislava Kárského ve 2. kole senátních voleb

HPP 11 se rozhodlo po pečlivé rozvaze a jednání s PaedDr. Mgr. Ladislavem Kárským z ČSSD podpořit jeho kandidaturu na Praze 11 ve 2. kole senátních voleb proti jeho rivalovi z ODS, panu PhDr. Milanu Pešákovi.

• Vykácení pietního místa na Litochlebském náměstí

• HPP 11 vydalo tiskovou zprávu k plánovanému kácení památných stromů pietního místa na Litochlebském náměstí (Praha 11). Jedná se o kontroverzní záměr pod taktovkou starého vedení MČ Praha 11, který vzbuzuje velkou nevoli místních obyvatel.

Copyright © 2019 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist