Archiv

• ARCHIV: Před dvěma lety proběhlo setkání radnice s občany na téma HAMR

fb.hamr.milicov.dva.roky

• ARCHIV: Před dvěma lety proběhlo setkání radnice s občany (SSO) na téma výstavba HAMR Sportu na školním pozemku ZŠ K Milíčovu | Nejprve zhlédněte video z ledna 2016 ze ZMČ Praha 11, lecco k tématu sdělí. Pak si položte otázku: jak to, že jste se o této problematice HAMru nikdy nedočetli v Klíčí? Protože si to NĚKDO nepřál otisknout. Tušíte správně, výstavba HAMR Sportu na Milíčově, prezentovaného investory a radnicí jako skvělý sportovní ráj pro rodiny s dětmi, je politickou záležitostí. (...)

• Kamenný památník pod betonovým Opatovem

fb.pomnicek.no

• Dne 15.3.2019 vyvolala na The Facebook rozruch fotka starosty Dohnala (Pir), kladoucího věnec k litochlebskému pomníčku padlých ve světových válkách. Monument se nalézá pod kopcem stanice metra Opatov, na což upozornila lidová tvořivost a do snímku vetknula plánované masivní zastavění tohoto místa kancelářemi, včetně zavedení tramvajové linky napříč Jižním Městem. (...)

• Parkoviště Ledvinova. Otevřený dopis radnímu pro dopravu Duškovi (Pir)

fb.park.ledvinova

• Ke dni 31.10.2018 byla na základě usnesení RMČ Praha 11 č. 0790/22/R/2018 vypovězena nájemní smlouva firmě KD Real, s.r.o., která dlouhodobě provozovala hlídané parkoviště v ulici Ledvinova. Na hlídaném parkovišti bylo celkem 97 míst, z toho ke konci října 2018 bylo údajně 84 míst obsazených a 13 volných. Byly ovšem i doby, kdy na parkovišti nebylo volné místo ani jediné. Po zrušení hlídaného parkoviště je parkoviště nevyužito, protože občané se bojí svá auta na odlehlém parkovišti nechávat. Každý se své auto snaží zaparkovat v přilehlých ulicích Ledvinova, Benkova a Kahovská, čímž se situace dopravy v klidu v lokalitě výrazně zhoršila. (...)

• Piráti vykročili ve šlépějích Lepše. Radní Ujhelyiová nevypsala výběrové řízení na pozici ředitelky ZŠ Mikulova

fb.ujhely.keca

• Úvodem konstatujme, že radní Ujhelyiová (Piráti) koná v naprostém rozporu se svými vlastními (nedávnými) volebními sliby: “Prosadíme otevřená výběrová řízení na místa ředitelů jako normu a budeme vybírat ředitele kvalitní, ředitele s ambiciózní a moderní vizí rozvoje školy." (Konkurz nijak nepopírá kvalitu práce současného vedení, ale slouží ke stanovení cílů a vizí pro následující funkčního období.)” | Zdroj: Svěží vítr do jihoměstských škol (06/2018) > ČLÁNEK | Příslib též zaněl ústně na ZMČ před volbou paní Ujhelyiové do funkce > VIDEO (...)

• Praha 11 vyhrála Rákosníčkovo hřiště

fb.rakosnicek.vyhrali.jsme

• Vyhráli jsme první cenu, hřiště v hodnotě 1,5 mil. Kč! | Bez uvolněného předsedy mediální komise, bez mediální komise samotné, bez tiskové mluvčí, bez PR oddělení a bez podpory MČ - a přece jsme ho vyhráli! Nové dětské Rákosníčkovo hřiště by mělo do konce září vyrůst na Jižním Městě! A to díky neutuchjícímu zájmu místních rodičů i mnoha hodin práce naší zastupitelky Mgr. Ivany Hovorkové, která oslovovala místní rodiče, sdílela příspěvky, vytvářela plakáty, rozdávala letáčky, uveřejňovala průběžné výsledky i pravidelně připomínala všem hlasujícím, aby ani dnes nezapomněli poslat svůj hlas. Díky Vám všem!

• Novou čtvrť na Hájích radnice Prahy 11 neplánuje projednat s veřejností

fb.studie.haje

• Tzv. transparentní a otevřená radnice pod vedením Pirátů zveřejnila dne 5.3.2019 “Harmonogram interního postupu zpracování a schvalování připomínek městské části Praha 11 k návrhu územní studie čtvrťového centra v okolí stanice metra Háje” V harmonogramu zcela chybí projednání záměru obrovské zástavby metra Háje od městské části s veřejností. MČ by ve svých připomínkách měla samozřejmě reflektovat názor občanů. Rada MČ Praha 11 má 1.4.2019 připomínky ke studii schválit. Výsledek má být asi povedený aprílový žertík? (...)

• Dnes 28.2.2019 končí termín podání připomínek ke studii Opatov - Na Jelenách

Novy.Opatov.B

• Dne 18.12.2018 proběhla v ZŠ Mikulova prezentace územní studie Opatov - na Jelenách. Termín připomínkování studie byl ke dni 7.1.2019, tedy za necelé tři týdny a vzhledem k Vánocům šlo o velmi málo času. Přesto jsme se v HPP 11 tématu věnovali odpovědně a připomínky zveřejnili až v poslední chvíli, neboť máme neblahou zkušenost, že političtí rivalové naši práci zkopírují, případně modifikují, následně vydávají za svou a bijí se v prsa, jak sami náruživě “makají” ve prospěch občanů Prahy 11 a nás ponižují nadávkami “sekta” či “Hnutí proti Praze 11”. Když nás nemohou předběhnout, alespoň nám podrážejí nohy. (...)

Copyright © 2019 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist