31.01.2023 • 15:22 • týden 05

fb.odvolani.sz• Milí voliči, milí kolegové,

mé odvolání z funkce radní pro životní prostředí a dopravu podpořili radní za ANO 2011 a TOP 09 společně s opozicí D. Mlejského jako další účelový krok k likvidaci Hnutí pro Prahu 11. A to z naprosto stejného důvodu, jako bylo odvolání kolegy Ing. Kose (HPP 11) na ZMČ dne 17.3.2016.

Na Radě MČ soustavně upozorňuji na porušování volebních programů ANO 2011 a TOP 09, porušování Programového prohlášení Rady. Zjevně se ANO a TOP spojují s opozicí, prosazují nežádoucí výstavbu proti vůli obyvatel, podporují trafiky, nevýhodné nájemní vztahy pro městskou část a další nepravosti, které jsem jako občan i jako radní vždy kritizovala. Překážím stejně jako kolega Ing. Kos, jde o jenom o další krok, který mají TOP + ANO + opozice připraven k převzetí moci na Praze 11.

Složení Rady MČ Praha 11 je zjevně pro Hnutí pro Prahu 11 po odvolání Ing. L. Kose ještě více nevýhodné než po jejím ustanovení a nerespektuje výsledky voleb z listopadu 2014, kde Hnutí pro Prahu 11 získalo 33% vítězství. Mrzí mě, že jsme nezvládli pracovat s důvěrou voličů tak, jak naše volební výsledky předpokládaly.

Na tento fakt navazuje nereálná možnost prosadit cokoliv z programu Hnutí pro Prahu 11, který jsme slíbili voličům a který jsem alespoň já osobně vždy jménem zastupitelského klubu HPP 11 v Radě MČ prosazovala. Upřímně je mi líto dobré a rozdělané práce, kterou jsem ve své kompetenci za rok a půl stihla, je mi líto skvělých kolegů v odboru životního prostředí i nových kolegů v oddělení dopravy, které tímto zanechávám bez naší dobré spolupráce.

Závěrem s politováním konstatuji, že městské části Praha 11 nevládne HPP 11, ale ANO a TOP 09 společně s opozicí pana Mlejnského, změny jsou v nedohlednu a já osobně se na této frašce nehodlám podílet.

Nebudu loutkovou radní.

Děkuji všem, kteří zůstali sami sebou, za spolupráci.

PhDr. Šárka Zdeňková


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit