08.06.2023 • 06:49 • týden 23

2016.09.14.KDS.Penny.Metodejova.th.• Občané, voliči...

dovolte mi podat zprávu o průběhu veřejných setkání na podporu našeho kandidáta Ladislava Kosa v senátních volbách 2016.

Ve středu 14.9.2016 jsme petiční stánek rozvinuli u Penny v ul. Metodějova. Akce se opět zúčastnili zástupci Pirátů a KDU, zastupitelé za HPP 11, ukázal se pan starosta a samozřejmě nechyběl kandidát do senátu Ing. Ladislav Kos.

S radostí konstatuji, že obyvatelé lokality si HPP 11 pamatují z komunálních voleb, znají naší práci, pana Kosa znají i jako radního odvolaného za jeho kritické postoje vůči ANO a TOP 09, populární ikonou je i starosta Štyler. Stejně jako v přechozích dnech při setkání na Hájích nás názory kolemjdoucích utvrdily, že všichni chtějí zachovat zeleň a volné plochy na P11 (ztotožňují se s volebním programem HPP 11), mnozí si stěžovali na úroveň časopisu Klíč a podivovali se, co za osoby sedí s HPP 11 na radnici, k ANO a TOP jsme slyšeli nelichotivá vyjádření. Panu Kosovi popřáli volební úspěch, HPP 11 optimismus a hodně sil během senátní kampaně.

Kampaň je opět živelná, pestrá, přátelská, naše žlutá barva je nepřehlédnutelná. Budeme se v příštích týdnech setkávat i nadále, až uvidíte žluté upoutávky, přistupte blíže a pohovořte s námi, s naším kandidátem Ing. Ladislavem Kosem!

• Fotogalerie KDS: na lávce na Hájích a před Penny Metodějova:

Nafotil, zažil a sestavil Martin Farmačka, HPP 11

 


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit