08.06.2023 • 07:41 • týden 23

KDS.LK.JS.Haje• Vážené sousedky, vážení sousedé,

dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkoval za účast v prvním kole senátních voleb a za hlasy pro našeho kandidáta Ing. Ladislava Kosa. Obracím se i k Vám, kdo jste v prvním kole podpořili jiného kandidáta.

Je místní, je náš soused, je obyvatelem Prahy 11 a jeho minulost není spojena s KSČ. Pan Ing. Ladislav Kos se svým plným občanským nasazením věnuje práci pro obyvatele jak z pozice spolkové, tak z pozice zastupitele MČ Praha 11. Pracuje v oblasti ekonomické (mimo jiné odhaloval nevýhodné hospodaření minulé radnice) a velké množství času také věnuje ochraně zdraví obyvatel, zeleně a životního prostředí, ohrožovaných megalomanskými developerskými projekty. Podporuje dokončení dálničního okruhu Prahy - rychle, objektivně a podle práva.

V Senátu PČR bude Ing. Ladislav Kos zastávat zájmy obyvatel Jižního Města, které zná z každodenního života a praxe. Bude využívat svého práva vystoupit v zastupitelstvech hl. města Prahy a Prahy 11. Je naším kandidátem, který je schopen se skvělou orientací v problematice Jižního Města hájit potřeby občanů v Senátu.

Rád bych Vás požádal o účast a podporu našeho - a troufám se domnívat, že i Vašeho - kandidáta Ing. Ladislava Kosa ve druhém kole senátních voleb 14. a 15. října.

Ing. Jiří Štyler
předseda Hnutí pro Prahu 11


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit