08.06.2023 • 06:14 • týden 23

2016.11.16.ZMC.23.Nova.Rada.v.akci.th• Dne 16.11.2016 ve 12:15 byl odvolán starosta J. Štyler. Stalo se tak na 23. jednání Zastupitelstva MČ Praha 11

ANO / TOP / JMND / ODS / ČSSD / KSČM společnými hlasy odvolali starostu Jiřího Štylera z Hnutí pro Prahu 11. Odvolání proběhlo tajnou volbou, kterou si předtím odhlasovali taktéž společně. Procesu předcházel pokus o zabránění v pořízení občanského videozáznamu (p. Kováčem z ANO), který HPP 11 roky svépomocí pořizuje pro obyvatele Prahy 11. Odvolání proběhlo rychle a spiklenecky.

Tajného procesu odvolání starosty se samozřejmě nezúčastnili členové HPP 11. Zastupitelé HPP 11 požadovali veřejné hlasování, tak aby bylo zřejmé potvrzené spojenectví ANO / TOP a Mlejnského opozice.

Pod záminkou, že s HPP 11 se nedá spolupracovat, se během posledních měsíců ukázal skutečný cíl postupného odvolávání zástupců HPP 11 z vedení radnice.

2016.11.16.ZMC.23.Opozice.odesla.thJde o dlouho připravovaný návrat starých pořádků, před rokem 2014:

• konec náprav škod a zabránění vyvození odpovědnosti Mlejnského garnitury

• zametení pod koberec závažných majetkových kauz

• pokračování rozprodeje městského majetku

• pokračování nevýhodné správy městských financí

• podporu masivní zástavby Jižního Města

Hnutí ANO a TOP 09 na Praze 11 se spojenectvím s trestně stíhaným Mlejnským veřejně zpronevěřily svým volebním programům a důvěře voličů. Končí naděje na nápravu škod a praktik nastavených D. Mlejnským.

Na Prahu 11 se vrací doba Jihoměstského Palerma!

Sestavil Martin Farmačka & kolektiv

oddelicka

2016.11.16.ZMC.23.Tajne.hlasovani.odvolani.starosty.th• Slovo Jiřího Štylera k odvolání:

Na hlasováních č. 11, 12 a 13 bylo jasně ukázáno, kdo a s kým. Proč se jistě brzy ukáže.

Mé odvolání zřetelně ukázalo, jak ANO 2011 respektuje výsledky komunálních voleb. Jejich vlastní předseda a vicepremiér Andrej Babiš to nazývá „prasárnou“, jak znáte z jeho vyjádření k povolební situaci z Ústí nad Labem.

Chuť po moci strůjců mého odvolání je dovedla ke spojení s následujícími osobnostmi zastupitelstva MČ Praha 11: jeden ze zastupitelů KSČM je evidován ve svazcích přisluhovačů StB, další z JM-ND je dvojnásobně trestně stíhán, jeden z ČSSD zatím nepravomocně odsouzen pro úmyslný trestný hospodářský čin – zpronevěru a další zastupitele z bývalé i současné ODS trestně stíhané, mezi nimiž je i například ředitel základní školy.

Čas jen ukáže, jak dopadne vedení MČ Praha 11, po tomto vzkříšení Jihoměstského Palerma panem Jiravou.

Jiří Štyler


Související:

Co při odvolávání starosty Jiřího Štylera nezaznělo

 


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit