22.03.2023 • 06:36 • týden 12

• Dne 27.1.2018 byl předsedfb.leps.kscmou pražské TOP 09 zvolen Mgr. Jakub Lepš.

Pan Lepš je na Praze 11 radním pro školství a neúspěšný senátorský kandidát. V Radě MČ Praha 11 drží pana Lepše hlasy KSČM a několikanásobně trestně stíhaných zastupitelů kolem ex-starosty Mlejnského. A to v tiché, chcete-li nepřiznané, koalici. Pan Lepš se s oblibou prezentuje jako amerikanista a demokrat, veřejně se proti totalitám vymezuje. Pokrytecky však s totalitními postavami Prahy 11 vládne.

Jakub Lepš sedí v Radě MČ s dalším pražským předsedou - Janem Říčařem (ANO). Společně rádi veřejně prezentují, že jsou u moci s ad-hoc podporou zastupitelstva. Přitom TOP 09 má v zastupitelstvu jen 5 zastupitelů ze 45, ANO 7 (dva už ANO Praha 11 opustili). Ke zděšení voličů se nechávají vydržovat (a obchodovat) komunisty a trestně stíhanými. Před komunálními volbami 2014 byli jak Lepš, tak Říčař, občanům Prahy 11 naprosto neznámými jmény a proti praktikám Mlejnského se veřejně vymezovali. Praha 11 tak bohužel vyprodukovala další nechvalně ne/známé politické postavy.

Líheň té nejhorší politické ne/kultury může být dána tím, že jak TOP 09, tak ANO na Praze 11 vedou bývalí členové ODS (ANO P. Jirava, TOP 09 S. Urbánek). Pozůstalí politici si našli uplatnění v ANO a TOP 09 a k obrazu svému “vychovávají” své nástupce, mladé aparátčíky. Buňka ODS byla po eskapádách pana Mlejnského r. 2014 zrušena. S lidmi jako jsou pánové Lepš, Říčař, Jirava a Urbánek se Praha 11 z politického bahna nedostane.

Infoservis HPP 11


Související:

• VIDEO: Ing. Kos (HPP 11): Demokrate Lepši, omezujete diskuzi o rozpočtu. Jste hrobař TOP 09!

• VIDEO: Cenzura v přímém přenosu! Mgr. Lepš (TOP) obhajuje svoji roli cenzora: Mohu, tak to dělám!

Jan Říčař z ANO zpochybňuje “Jihoměstské Palermo”


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit