22.03.2023 • 08:03 • týden 12

• Více než o výši pokuty, jde o princip. Jiravova radnice jedná s developery v rukavičkách, plácají se po ramenou, spolupracují s D. Mlejnským (JMND) a s jeho lidmi, kteří podle zasloužených volebních výsledků 2014 by neměli mít na vedení MČ P11 žádný vliv. Ale mají, neboť ANO / TOP potřebují do voleb politicky přežít.

Ovšem odpovědnost nesou radní ANO / TOP, ne pan Mlejnský. Starosta Jirava (ANO) v roce 2014 sliboval voličům: "Chcete zabránit megalomanským záměrům developerů?"

Lidé uvěřili, volili ANO. Dnes všichni vidí, že to byly lži.

Radnice naopak PODPORUJE megalomanské stavby na P11. Ba co více: situaci např. na Roztylech si občanské spolky řeší samy!

K čemu takovou radnici potřebujeme? Kdo z radnice po odvolání HPP 11 brání rezidenty v lokalitách? Dokud HPP 11 kolem kauzy "neudělá dusno", nic se neděje. Sledujte video a uvědomte si, co se kolem vás děje. Zazní vyjímečná myšlenka, týkající se mnohých záměrů výstavby na JM:

"Zbytek Jižního Města vnutil místním občanům aktivitu, která je nadregionálního charakteru, a která místním občanům nic nepřináší. Pouze tedy hluk, zatížení dopravy..."

Zastupitelé HPP 11


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit