22.03.2023 • 07:24 • týden 12

2018.04.Nase.P11.DM.lze.o.cyklostezce.th• Frustrace násobně obviněného exstarosty D. Mlejnského z JMND se projevují i v zoufalém lhaní o Hnutí pro Prahu 11 na všech možných úrovních, dokonce i za hranicemi Prahy 11. Pravidelně k tomu zneužívá stranické konexe s novináři např. z časopisu "Naše Praha 4" , kde v článku "V Praze 11 pokračuje výstavba cyklostezky v parku u Košíkovského potoka" (6.4.2018, str. 4) sděluje:

"Celý projekt byl připraven v roce 2013 a měl být dokončen v roce 2015. Bohužel, vinou exstarosty Štylera (HPP 11) byl projekt zastaven a zpožděn. Je dobře, že se stavba opět rozeběhla. Termín dokončení je plánován na letošní prázdniny," říká bývalý starosta Prahy 11 Dalibor Mlejnský (Jižní Město - náš domov).

Redakci plátku na zveřejněnou nepravdu upozornil Ing. Ladislav Kos, zastupitel MČ P11, senátor PČR: "Dovoluji si Vás upozornit, že se sdělení nezakládá na pravdě. Původní projekt cyklostezky musel být z technických důvodů a z důvodu změny ve vedení trasy přepracován. Exstarosta Štyler nic nezastavil a nepozdržel, jak tvrdí exstarosta Mlejnský. Měli byste si vybírat jiné informační zdroje, než zastupitele JMND, kteří tvoří 3/45 zastupitelstva MČ P11. Předpokládám v dalším čísle článek, kde bude vše uvedeno na pravou míru."

V únoru 2016 byla veřejnost uvedena v omyl jinou (Mlejnského) lží v podobě tvrzení, že starosta Štyler chce “odtrhnout Jižní Město od Prahy”, jindy tvrdí, ze HPP 11 je proti dostavbě pražského okruhu (SOKP), že HPP 11 nemá rádo sportující děti, či šíří podobné nesmysly. V matení veřejnosti a ve vyvolávání nenávisti proti občanským spolkům je Mlejnského JMND mistrem, o HPP 11 vydává barevný časopis plný pomluv a sebechvály, rozesílá jej adresně do všech SVJ / BD na P11, na radnice jiných městských částí a dokonce i senátorům. Kdo jej financuje, nikdo neví.

Korunu všemu nasadil sám zastupitel Mlejnský (JMND), když v únoru na ZMČ P11 podal návrh, podporující rozpuk hazardu na JM, ke kterému se přidaly všechny pol. strany mimo HPP 11.

O této události, velmi neblahé pro občany Prahy 11, časopis Naše Praha 4 překvapivě nic nenapsal…

Infoservis HPP 11


Související:

Právníci pana Mlejnského z JMND vyhrožují HPP 11

Hazard na Jižním Městě má opět zelenou

• OBVINĚNÍ MLEJNSKÉHO: JDE O PADESÁT MILIONŮ

Policisté našli u exstarosty Prahy 11 Mlejnského 29 milionů korun

 


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit