22.03.2023 • 07:20 • týden 12

2018.04.19.ZMC.37.Balada.o.stravence• Balada o stravence | 37. ZMČ Praha 11 dne 19.4.2018

Na dubnovém ZMČ byla diskutována významná výběrová řízení, vzbuzující mnoho nejasností. Přítomna byla i zastupitelka PhDr. Šárka Zdeňková (HPP 11), která se krátce po poledni vzdálila opatřit malé dítě. Všiml si toho zjištný Ing. Prokop z ANO a začal se zajímat, zda paní Zdeňková při odchodu odevzdala stravenku v ceně 100,-, suplující zastupitelům stravu na cca 12 hodin jednání.

Když se později vzdálila i JUDr. Jeřábková z ANO, o její stravenku se nezajímal, asi mu nepřišlo vtipné pálit do vlastních řad. Nicméně HPP 11 provokaci přijalo a rozhodlo se touto stravenkou pana Prokopa (ANO) i starostu-principála Jiravu (ANO) "pořádně nakrmit", což se i stalo, nyní sledujte video...

Nepolemizujme, zda Stravenka Prokop z ANO je větší komik než tragéd a jen smutně konstatujme, jaké bezcharakterní šíbry dodalo ANO na Jihoměstský komunál, ačkoliv z plakátů se na voliče usmíval A. Babiš. Stravenka Prokop je trafikant, fanoušek developerů, v ANO na P11 má úlohu tajemníka pro vyšeptávání dohod s koaličním kolegou Mlejnským (JMND) a komunisty, a u významných bodů na ZMČ ukončuje diskuzi.

Volili jste Babiše? Tím jste volili Prokopa a jemu podobné!

Sestavili zastupitelé HPP 11

https://youtu.be/zhQx8EXhUug


Související:

Největší trafikant ANO Praha 11, Ing. O. Prokop


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit