08.06.2023 • 06:10 • týden 23

2018.09.13.ZMC.41.Benkova.Karafiatova• Přestože doba je vyhrocená ve věci GDPR, členka JMND nerespektuje nařízení EU a na emailové adresy z petice proti výstavbě v ulici Benkova rozesílá politickou agitku Mlejnského JMND, aniž by k tomu měla souhlas petentů! Začíná sousedsky a končí tvrdě politicky: Volte Mlejnského! A radí, jak vyplnit volební list.

Dopis končí takto: “ (...) Na kandidátku mě přibrala strana Jižní město - Náš domov, která nás od začátku velmi podporovala a velice nám zatím pomohla. Malá rada k volbám: Volit můžete pouhým zaškrtnutím strany. Volit můžete zašktnutím strany a vybraných kandidátů - tím uberete pár hlasů vybrané straně, ale dáte hlas "svým" lidem napříč politickým spektrem. Samozřejmě budu bojovat dál, i kdbych ve volbách neuspěla :-) S přáním krásného podzimu a přáním: Jděte k volbám ! Jde nám o dost. | Barbora Karafiátová, B****** ul., Praha 11, 17. místo na kandidátce JMND - ve volbách č.2”

• Celý dopis zde > http://www.hpp11.cz/files/docs/ruzne/2018.09.29.BD.Benkova.Karafiatova.docx

Nutno dodat, že JMND s pouhými třemi zastupiteli nemůže nic ovlivnit, natož schválit, a v případě Bytových domů Benkova potřebuje i mandát Hnutí pro Prahu 11. O to zajímavější bylo, že se Karafiátová, zastupující občany Benkova, ve svém projevu vyhrazovala vůči HPP 11, místo aby apelovala na radní ANO / TOP, kteří výstavbu proti přání rezidentů iniciují. Tato politická tendence nás u paní Karafiátové z JMND nepřekvapuje, neboť jde o bývalou zaměstnankyni Mlejnského radnice (rok 2012), bývalou údernici ODS, současnou kandidátku JMND, a tudíž její naočkování vůči HPP 11 je nezvykle silné.

Video zachycuje okamžik, kdy PhDr. Zdeňková i senátor Kos (HPP 11) paní Karafiátovou směrují na osoby, proti kterým přišla bojovat: na radní ANO / TOP. Ti jdou proti veřejnému zájmu na P11, nikoliv HPP 11.

Z klipu vyznívá další velmi podstatná věc: není protest občanů proti záměru výstavby jeden jako druhý. Zatímco HPP 11 se ke všem občanům staví stejně, tj. podporuje obyvatele z Benkovy, JMND se zajímá jen o "své oblíbence" - na obyvatele, dotčené výstavbou OS Výstavní (násobně větším projektem, než jsou BD Benkova!), nereaguje a nechce se připojit k projednání projektu OS Výstavní, jak navrhuje senátor Kos. Pofiderní zájem Mlejnského JMND o kauzu Benkova je tak pouhou předvolební agitkou, neboť sama Karafiátová je důkazem, jak nečistě JMND nakládá s důvěrou obyvatel P11. Mlejnský z JMND rozhoduje, Jirava z ANO jen bezmocně přihlíží...

Infoservis HPP 11


• Videogalerie:

04.Bytové domy Benkova 1/3 > https://youtu.be/4m3bqazQeLE

09.Bytové domy Benkova 2/3 | Paní Karafiátová z JMND apeluje na HPP 11 místo na radní ANO / TOP > https://youtu.be/DmhYRfWODRk

11.Bytové domy Benkova 3/3 | RNDr. Zelenková (HPP 11) ke studii projektu | Hlasování > https://youtu.be/ryXABV-dHhw


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit