31.01.2023 • 13:39 • týden 05

duska.cepice• Dne 28.10.2014 se hlásí do Pirátů 22letý Martin Duška slovy: “V politice jsem si již jednou stranou prošel a zároveň hned odkryji svého kostlivce: Rok a půl jsem aktivně spolupracoval s Dělnickou stranou. V současné době se připravuji na bakalářskou práci na téma Legalizace měkkých drog. Mezi moje koníčky patří hudba, zajít na pivko s kámoši a protloukání se životem.”

Předseda Pirátů Bartoš v diskusi kolem přijetí Martina Dušky na podzim 2015 píše: “Lezu do DSSS a po roce a čtvrt zjistim, že jsou rasisti? Pochopim, i když těžko, že může být někdo sympatizant myšlenek DSSS, ale aktivní vstup do strany jako gesto rozhodně nechápu. To fakt není jako připnout si placku.” | Za necelých pět let se v únoru 2019 Martin Duška stává za Piráty radním pro dopravu na Praze 11. Kromě naprosté nekompetentnosti pana Dušky zaujala veřejnost jeho neschopnost psaného textu, gramatické hrubky a arogantní přístup k občanům. | Přestože se Martin Duška podle svých slov v DSSS věnoval prodejům pražských pozemků developerům, nemá nyní problém být součástí prodeveloperské koalice s ANO / TOP 09-STAN / ODS na Praze 11, hlasuje pro prodeje pozemků developerům, podporuje hazard a trafikantské smlouvy v řádech miliónů korun. Nestydí za něj Pirátská strana? | Přejeme Jižnímu Městu důvěryhodné, kompetentní a demokraticky smýšlející vedení.


• Další ostuda radního Dušky (Piráti): Duška vyzývá zastupitelku HPP 11, jestli si s ním nechce “umotat brko” | 9.7.2019

Nemístná SMS zpráva dorazila znenadání v pondělí večer zastupitelce HPP 11. Nezůstala bez reakce, jak ale reagovat na někoho, kdo má nulovou úroveň chování? “Má rodina, se kterou trávím prázdninový čas, nevěřila svým očím, že je něco takového schopna napsat veřejně činná osoba, navíc opoziční zastupitelce, kterou prakticky nezná a vykáme si. Panu Duškovi jsem ještě reagovala ve smyslu mdlého ducha a zoufalství pisatele.” Pan Duška (Piráti) je proslulý svou náklonností k marihuaně a působením v extremistické Dělnické straně. Nyní dělá pan Duška ostudu Pirátům ve funkci radního pro dopravu MČ Praha 11.

 


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit