31.01.2023 • 14:54 • týden 05

2019.08.24.FB.RMC.strc.si.HG.Brandlova.dopr.th

(při kliku na tento obrázek se ocitnete v diskuzi na FB, přístupné členům.
O členství si snadno požádáte klikem na "+ Přidat se ke skupině")

• Vývěs v lokalitě Brandlova, informující o místní změně ÚP, schválené subjekty ANO / TOP-STAN / ODS / PIRÁTI / JMND na 8. ZMČ P11 dne 13.6.2019 (VIDEO), nenechal sociální sítě bez odezvy. Velice pestrá diskuze se rozpoutala na FB. Nejeden diskutující má dojem, že se radnice zbláznila... Text vývěsu zde:

Vážení, upozorňujeme vás,

že Rada městské části navrhla a Zastupitelstvo MČ Prahy 11 na svém zasedání v červnu 2019 schválilo podnět na změnu / úpravu Územního plánu s. ú. hl. m. Prahy z kódu využití plochy SV (všeobecně smíšené) z „D“ až na „H“ - Parkoviště Brandlova. Po více než 10 letech byl opět vytažen materiál i studie bývalé Jihoměstské parkovací k výstavbě garážového domu Brandlova, Plickova i dalších - což se dalo čekat. Tento koeficient umožňuje velkou stavbu na celé ploše parkoviště u Alberta. Navrženo je zatím 5 podlaží, ale při koeficientu „H“ to nemusí tím skončit. Ten umožňuje nárůst co do výšky, šířky, i funkčního využití. Situaci parkování v této naší lokalitě je nutno řešit případně i garážovým domem, ovšem v daleko menším rozsahu. Předem provést průzkum o zájmu zdejších obyvatel, o počtech vozidel, která by garážový dům využívala, i řešit otázku ceníku pro zdejší rezidenty.

Nesouhlasíme s postupem a s rozhodnutím vedení městské části Praha 11. Vyzýváme zdejší občany, aby zvážili a vyjádřili se vedení městské části ke schválené změně / úpravě Územního plánu, a to bez předchozího projednání s občany, bez provedení průzkumu, který by prokázal skutečnou potřebu změny/úpravy Územního plánu a předešel v tomto místě již hustě zastavěné lokality ohrožení životního prostředí nežádoucí nepřiměřenou betonovou stavbou.

Za z.s. Javor Jižní Město Mgr. Zdena Balcarová, předsedkyně | Odkazy: Důvodová zpráva ZMČ | Příloha k DZ: Usnesení RMČ Praha 11 | VIDEO z 8. ZMČ


• Pro vás, kteří nemáte Facebook, užijte si žhavou diskuzi těmito obrázky: FB1 | FB2

2019.08.25.FB.RMC.strc.si.HG.Brandlova.LKPokud dodnes "nemáte facebook", pak se v něm zaregistruje, abyste se dostali k obsahu, který pro vás tvoříme a šíříme.

FB nejsou tyto webové stránky, FB je kontaktní médium, které nikdy nespí. Politici vás chtějí mít neinformované, pokojné, bez názoru. FB vás nebaví, nemáte na něj čas? Přesně to politici chtějí: abyste si sami našli důvod býti bez povědomí. Nebuďte takoví, nedělejte jim radost! FB je tu s námi a navždy bude. Podpořte nás, jsme jedni z vás.


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit