22.03.2023 • 07:09 • týden 12

ARCHIV 2016 • 2016.02.25. • SSO • Neshody HPP 11, ANO a TOP 09 na téma výstavby na P11 za přítomnosti občanů Prahy 11 | FBYT

Klip ze setkání radnice s občany podtrhuje význam setkání radnice s občany "z okna do oka" i pořizování záznamů, dokumentujících úskočné jednání politiků celonárodních stran. Tehdy bylo HPP 11 na radnici, výstavbu na JM mohlo ovlivnit a jako jediné bránilo obyvatele P11 před zahušťováním sídliště novou výstavbou.

Klip připomíná, proč jsou záznamy HPP 11 podstatné: po letech připomínají politikům jejich veřejné lži a pózy. Absurdnost tvrzení Jiravy (ANO) i Lepše (TOP 09) dokládá realita roku 2022, kdy vládnoucí koalice PIR / ANO / TOP-STAN / ODS zpřístupnila P11 developerům a staví se (bude se stavět) snad úplně všude. Radnice nezastupuje občany v územních řízemích, o vzrostlou zeleň se nestará, na P11 nechává dopadat megalomanské studie, zle hospodaří, cenzuruje, na ZMČ radní vypínají HPP svým oponentům mikrofony a nejdou do středu s developerem a už vůbec ne jmenovitě. Pod své výstupy se leckdy ani nemají odvahu podepsat, jeden se schovává za všechny a odmítají identifikace autora textu, zejména TOP-STAN.

ANO ani TOP-STAN nepodporují výstup nespokojených občanů na ZMČ, nejeví náznak pomoci jim, ač se před nimi na oko tváří starostlivě a vysvětlují, že lidé si musí pomoci sami. Podobné úskoky se za správy HPP 11 neděly, s lidmi se jednalo férově.

Bude-li po volbách 2022 HPP 11 na radnici, znovu uspořádá pravidelná setkávání s občany, jako v letech 2014 - 16, než bylo odvoláno probetonářskou koalicí ANO / TOP / ODS / ČSSD s podporou Mlejnského JMND & komunistů.

Infoservis HPP 11 


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit