08.06.2023 • 06:50 • týden 23

JL.volen.komunisty• TOP-STAN humbukem kolem židobolševika odvádí pozornost od svých politických hříchů | FB

Proč TOP-STAN tolik utíká od přízviska "bolševický materiál", tahá do toho židy / Židy a ze zastupitelů HPP 11 dělá xenofoby, antisemity a rasisty? Protože býti BOLŠEVICKÝM MATERIÁLEM panu Lepšovi moc uškodí o volbách a tato nálepka za každou cenu musí zmizet! Jenomže pol. pochybení nelze vrátit zpět, a bohužel pro celý TOP-STAN, vše je pečlivě zdokumentováno.

Mezi námi: komu by lichotilo býti spojován s komunisty? V případě TOP 09 a pana Lepše je odpověď v achivu. A protože volby se blíží, a aby opět nedošlo k omylu voliče, je třeba připomenout, že TOP 09 v roce 2016 směnila aktivní a pracovité HPP 11 za pakt s KSČ a s Mlejnského lidmi. Článek vše vysvětluje:

• Jakub Lepš, nový předseda pražské TOP 09, v koalici s komunisty a trestně stíhanými (02/2018) - FB (pod článkem je výborná diskuze)

Co v letech 2016 - 18 následovalo, bylo vytrvalé společné hlasování Lepše, Stárka (oba jsou dnešní radní!), Urbánka, Mareše, Jilečka s komunisty. Komunisté zažívali zlaté časy, nemuseli ve veřejném zájmu dělat nic (jako ostatně vždycky) a ANO / TOP 09 kolem nich servilně poskakovali a prosili o jejich hlasy. Toto období si TOP 09 / TOP-STAN za politický rámeček nedají a nikdy nebude zapomenuto, co Lepš Lepšem bude. Takového "zarudlého" politika veřejnost skutečně nepotřebuje!

Společných hlasování Lepšovi TOP 09 s komunisty a Mlejnskými JMND je nespočet. Spolu prosazovali stavební záměry, štědré sportovní granty klubům spřáteleným s JMND/ODS/ČSSD, uzavírali diskuzi k rozpočtu a paradoxně i k projektu ALS / CURLINGU, který se 2022 stává politickým náhrobkem TOP-STAN. Dnes, dle platné stranické ideologie, dělají z občanů hlupáky a snaží se jim namluvit, že "led všem pro děti a seniory" blokuje HPP 11, přitom sami se o ALS odmítali bavit do léta 2021, kdy ANO/ODS došla trpělivost (a to už je co říci!) a vypověděli Dohnalovi / Lepšovi koal. smlouvu, což výstavbu zkomplikovalo.

Pokochejte se důkazem, kterak svorně "Lepšolidé" s komunisty hlasovali, jak podle devótního jednání TOP-STANu a (dnešního) hysterického obviňování členů HPP 11 z rasismu je markantní, že TOP-STAN má k chování komunistů velice blízko. Umlčet, odvolat, zničit, bůhví co ještě? Jména komunistů najdete na hlasovácí tabuli: Bayer, Semela, Hoffman.

31.Ukázka kvalitní práce ANO / TOP: Ing. Urbánek (TOP) znovu ukončuje diskuzi k ledové aréně. Nevyšlo to. A tak ji ukončuje Ing. Prokop (ANO) > YT

33.Ing. Prokop (ANO) navrhuje ukončit diskuzi o rozpočtu. Neschváleno. Proto se hlasuje znovu > YT

17.RNDr. Kvítek (HPP 11): Pan Lepš upírá projev senátorovi Kosovi > YT

19.Cenzura v přímém přenosu! Mgr. Lepš TOP obhajuje svoji roli cenzora: Mohu, tak to dělám > FB

• Ing. Kos (HPP 11): Demokrate Lepši, omezujete diskuzi o rozpočtu. Jste hrobař TOP 09! > YT

A ještě nad jedním komunistou držel TOP-STAN ochrannou ruku - nad panem Adámkem, poradcem MČ pro věci ÚR:

• Pirátský starosta Jiří Dohnal podepsal poradenskou smlouvu bývalému radnímu Prahy 12 Františkovi Adámkovi, který byl na podnět pirátských zastupitelů v r. 2018 odvolán z funkce kvůli kauze tajemné směnky za 10mil.Kč > FB

Martin Farmačka, HPP 11


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit