08.06.2023 • 07:22 • týden 23

2022.04.21. ZMČ 27 Odvolaná radní Ujhelyiová ja tam nejdu 2022.04.21. ZMČ 27 • Odvolaná radní Ujhelyiová (PIR) byla nominovaná do návrhového výboru, radost z toho neměla | FB | YT

Není záznam jako záznam, P11 má dva: oficiální / cenzurovaný / sterilní / drahý a pak ten od HPP 11 / bez cenzury / zadarmo - občan si může sám vybrat vyhovující alternativu nebo si přijít natočit svůj vlastní. Zastupitelé jsou veřejní činitelé, konají ve veřejném zájmu a jejich souhlas k tomu nepotřebujete, viz. NOZ 2012, par. 88 a 89.

Ne vše je na obou záznamech identické a záznam MČ Praha 11 přenaší pouze diskutující osoby (a zvuk s nimi spojenými včetně vypnutých mikrofonů), z čehož nepoznáte, jak se kdo chová mimo záznam a už vůbec na vás nedýchne skutečná atmosféra jednání včetně hlášek a mnohdy zajímavých dialogů i létajících nadávek. Mimo kamery jsou mnozí zastupitelé jiní - tací, jakými skutečně jsou. Dokud nepřijdete na ZMČ, své zastupitele nepoznáte, HPP 11 vám toto poznání umožnuje distančně. Seznamte se s odvolanou radní Ujhelyiovou (PIR), pozbyvší stranickou disciplínu. Dojde vám, proč jsou na ni všichni ředitelé škol na P11 naštvaní.

Závěrem klipu se mihne částka, kterou nás všechny stála obstrukce Ujhelyiové. Ten den své body do programu navrhoval i extrémisticky orientovaný proruský troll R. Vašíček (SPD / My co tu žijeme), což trvalo bezmála tři hodiny. Cena 1 hodiny ZMČ = 13 tis., čili částku si vynásobme, jaké škody Praze 11 působí tento exot svým vystupováním nejen mimo ZMČ. 


2022.04.21. ZMČ 27 • Muzikantovi (PIR) nevadí dluhy MČ, zato kamera. Farmačka (HPP 11): Nevymlouvejte se a pracujte! HPP 11 čelí útokům JMND a SPD | FBYT

Kuriozním momentem je sebefabulace pirátského předsedy Muzikanta (PIR) chovajícího se jako děcko. Vymyslel si, že speciálně on je natáčen kamerou HPP 11, leč záznam svědčí o opaku. Jeho obavy lze chápat, neboť má stejný slovník jako pan Sedeke, jen tolik nekřičí.

Přesně tento typ politiků potřebuje neustálou kontrolu, zda koná ve veřejném zájmu, zda se kontroluje. Za panem Muzikantem není žádná práce a jeho role v jihoměstské politice je velice zvláštní. Nikdo neví, co ten člověk, mimo lhaní, pomluv, udávání prkotin do zápisu a mlčení k velkým tématům P11, vlastně dělá. Rozeštval pirátskou buňku P11, znepřátelil si ANO (a to už je co říci!) a spolehlivě se na ZMČ vždy postará o erární proviant v dosahu.

Jeho specialitou je znepřístupnit Facebook prostor lidem, které v něm spolu s JMND, SPD a TOP-STAN pomlouvá, zatímco práce správce P11 mu stojí. Je takový náš jihopalermský antihrdina.

Infoservis HPP 11 


2022.04.21. ZMČ 27 • 1. interpelace M. Farmačky (HPP 11) ve věci nepravd uvedených na FB MČ Praha 11 | FB |YT

Zástupce MČ Praha 11 o mně na ofic. FB P11 napsal nesmysl a myslel si, že si to nechám líbit. Neztotožňuji se se lživým výrokem bezejmenného profilu MČ P11 a ptám se, kdo si to a na čí pokyn dovolil? Jde o člena PR týmu a radního. Nikdo z nich se nechce přiznat, proto vznáším interpelaci na ZMČ.

Text: Laskavě žádám o sdělení, kdo jmenovitě dne 12. 4. 2022 na FB MČ Praha 11 reagoval o moji osobě slovy "Pan Farmačka byl odvolán pro schvalování oslovení "Židobolševik" jako "normální" na jednání ZMČ", a kdo jmenovitě (zřejmě z radních?) mu ke zveřejnění textu v této podobě vydal pokyn či souhlas. Které osoby jmenovitě spravují FB MČ Praha 11 a komunikují na něm?

Související:

• Dotaz ve věci správy FB Praha 11 > FB  


2022.04.21. ZMČ 27 • 2. interpelace M. Farmačky (HPP 11) ve věci nepodepsaného výroku na FB TOP Praha 11 | FB | YT

TOP-STAN Praha 11 se rozhodli lhát a nepodepisovat se pod to. Zbabělci, vydávající se za slušné a vzdělané lidi, odmítají odpovědně čelit situaci, do které špinavými intrikami sami sebe přivedli.

Politika, převáděná TOP-STAN a Lepšem samotným, je postavena na pomluvě, lživém sdělení, absurdní výzvě, anonymizaci jejího autora, zapírání a alibistickém rozmazávání odpovědnosti mezi "všechny" v TOP-STAN - o koho se jedná? Nevím, nepodepsali se, na ZMČ nemluví, aktitivu nekonají, nevíme o nich nic.

V arogantní výstupu, při nemž lídr TOP Praha 11 neodpověděl na banální dotaz poškozeného M. Farmačky (HPP 11), směřovaný na výrok "neznámého autora", člena TOP-STAN, potvrdil k "bolševickému materiálu" další přízvisko pro TOP-STAN: zbabělci.

Je evidentní, že výrok o "bolševickém materiálu" v případě TOP-STAN Praha 11 dopadl na úrodnou půdu! Dokladem je prezentovaná nepracovitost, zbabělost, lhaní, šikana svých kritiků, na což dohlíží místopředsedkyně místní TOP 09 Dolanská, pohoršující se, že na ZMČ si ji veřejnost dokumentuje při neustálém špitání si s Mlejnského JMND a při vřelé komunikaci s SPD a jejími fanoušky, probíhající přímo v sále před kamerami během ZMČ. Devótnost členů TOP-STAN Praha 11 nemá hranic a bohužel, všichni vidíme co za "materiál" Lepšovi lidé jsou.

Ovšem nejhorší je, že práce správce P11 jim stojí, CURLING naopak nestojí, parkovat není kde, špína, dluhy, hazard či všudypřítomní bezdomovci jsou jen smutným dokladem neodbornosti a diletantství, aplikovaných subjektem TOP-STAN na občanech Jižního Města, okázale neplnícího volební sliby!

Související:

2022.04.21. ZMČ 27 • 1. interpelace M. Farmačky (HPP 11) ve věci nepravd uvedených na FB MČ Praha 11 > FB

• TOP-STAN humbukem kolem židobolševika odvádí pozornost od svých politických hříchů > FB 


2022.04.21. ZMČ 27 • Obecní fabulátor Vašíček z SPD pomluvil senátora Kosa (HPP 11), starosta Dohnal (PIR) ani jeho zástupce Lepš (TOP-STAN) mu nebránili, hezky se jim poslouchá, když někdo haní HPP 11. Senátor se dostavil na ZMČ a navzdory násobnému vypínání mikrofonu lži uvedl na pravou míru. Tento scénář je na Praze 11 zcela běžný a místo práce ve veřejném zájmu se koaliční zmetci z celonárodních stran rozptylují urážením Hnutí pro Prahu 11. | FBYT

Ukázka dezinformační kampaně obecního klauna, jenž dělá koalici PIR / ANO / TOP-STAN / ODS užitečného idiota, ale myslí si, že "dělá politiku". Za tuto podporu nenávistného proruského demagoga jej odmítají odvolat z poradních orgánů P11, čímž mu mimo jiné zajišťují potřebný finanční příjem, což i sám Vašíček potvrdil. 


2022.05.05. pokr. ZMČ 27 • Radnice Prahy 11 se po vulgárním selhání Sedeke z ODS pokusila ovlivnit pořízení záznamu | FBYT

Pokusila se místopředsedkyně TOP Praha 11 Tereza -fotím se veřejně s fanoušky SPD a pak jsem nervozní- Dolanská, pravá ruka cenzora Jakuba -komunisté jsou fajn chlapci- Lepše, ovlivnit natáčení ZMČ Praha 11? Dle jejího vyjádření to tak vypadá > FB

Na její popud na pokr. 27. ZMČ předsedající Martin -zavři hubu ty sráči- Sedeke z ODS vyzval zastupitele Martina -respektuji zákon, ač se vám to velmi nelíbí- Farmačku (HPP 11), aby posunul občanskou kameru HPP 11, kterou obsluhuje, kamsi dozadu ke zdi, za sloup, za velkou projekční televizi, odkud je viditelnost po sále zásadě omezena! A právě o to šlo: omezit výhled na radní (zejména pány Sedeke a Jiravu) a "natáčet záda" zastupitelů, obvzláště těch za Hnutí pro Prahu 11. Vše zazní v klipu.

Přijde mi absolutní chucpe, pokud si po hulvátském výroku pana Sedeke z předešlého ZMČ dne 21.4.2022 někdo z koalice PIR / ANO / TOP-STAN / ODS dovolí poukázat na "závadnost" kamery HPP 11, z kteréžto záznam jako jediný dokládá skutečnou atmosféru ZMČ a dokonce byl použit i v pořadu 168 hodin! Takový rýpal si zaslouží zvýšenou pozornost, což se funkcionářce Dolanské z TOP-STAN povedlo a o jejích cenzorních tendencích i stranických schopnostech si představu udělejte sami. Určitě ji najdete na kadidátce TOP Praha 11, neboť za to co předvádí, si jí "velice cení". Pro mě je samozřejmě nevolitená, stejně jako nabubřele se chovající, a P11 mizerně spravující, silně animozní TOP-STAN.

Paní Dolanská z TOP-STAN nejen, že v kauze Sedeke "nic neslyšela" (ač byla pár metrů od nadávajícího místostarosty), ale teď 5.5., když po sále běhal šílený R. Vašíček s tyčí v ruce, raději úplně odešla a nechala občany (které výzvou starostovi "brání před natočením") beze svědectví zcela napospas dvoumetrovému proruskému monstru s extremistickým chováním - sledujte klip HPP 11, jenž poslouží jako důkaz policii, ohrožovaná občanka má obavu běsnění SPD zveřejnit soukromě.

Za pozornost stojí netečnost i radost odpovědných koaličních zastupitelů, s jakou počínání extrémisty přihlíželi, pirátský předseda si jej dokonce pobaveně natáčel! Tento MATERIÁL nám na P11 vládne?! Nemají v hlavách špetku politické ani veřejné odpovědnosti.

09:08 - Ve výstupu Soukupové (STAN), stejně jako v jiných zdůvodněních, proč kameru HPP 11 přesunout, nezazní jediný konkrétní příklad, jak / kým byla "veřejnost natočena při soukromých rozhovorech"? Kdo byl "dehonestačně sestříhán"? Soukupové nevěřím ani pozdrav, TOP-STAN se pohoršuje nad něčím, co opakovaně není schopen doložit. To je jejich odporná politika, dobře ji znám. O jejich zbabělosti píši na jiném místě.

Vládnoucí politici PIR / ANO / TOP-STAN / ODS, správci P11, včetně svých nohsledů a Facebook podržtašek, mají toto společné: nejsou kde mají být, nedělají co mají dělat, z věcné kritiky jsou nervozní, místo sebereflexe dětinsky útočí a vymlouvají se na kde koho, čímž jen podtrhují svůj nevýznam na pozicích radních, zatupitelů, členů poradních orgánů. Všichni pak společně inkasují výplaty z fondu Prahy 11, snaží se tvořit většinu v ZMČ a pózérsky přežít ve funkcích od voleb do voleb. Neštítí se holportu s komunisty, Mlejnského JMND ani SPD, to je TOP Praha 11 s předsedou Lepšem a jeho pravou rukou Dolanskou!

Braňme demokracii před cenzorními egoistickými, mnohdy rudými zmetky - furianty, generovanými mamonářskými politbyry, i před extrémisty, které zlojedi, v rámci udržení se u moci, podporují!


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit