08.06.2023 • 08:13 • týden 23

2022.04.21. ZMČ 27 • Senátor Kos (HPP 11) okřikl Sedeke (ODS), když ponižoval občany z Roztyl. Pak zaznělo: Jirava (ANO): Chcípni! Sedeke: Zavři hubu, ty sráči. Farmačka (HPP 11) navrhl bod o tom, co je v ODS normální. | FBYT

V médiích a na FB jste viděli fragment události: hulvátského výstupu místostarosty Sedeke (ODS) poté, co ho senátor Kos (HPP 11) zpražil v jeho záchvatu pocitu nadčlověka, do kterého se často stylizuje při jednání s lidmi. Samotný výstup byl alarmující, ovšem podstatné jsou souvislosti, jenž uvidíte v klipu, kdyz přišli občané z okolí záměru výstavby BD Ovčárna požádat radnici o pomoc a ta jim tradičně ústy Sedeke sdělila, že si maji pomoci sami. K čemu takové radní za miliony potřebujeme? Ani Lepš z TOP-STAN je nepotěšil, životní prostředí není jeho hobby, pouze formální gesce, aby si mohl říkat "místostarosta" a inkasovat 82k/měs. + odvody z našich daní.

To, co ve sterilním a cenzurovaném záznamu MČ veřejnost nevidí, jsou koaliční propletence, např. jak velcí kámoši se Sedekem jsou hulvátský předseda Pirátů Muzikant, Souček z Mlejnského JMND a samozřejmě proruský extremista Vašíček, vydávající se za opozici, ač jeho aktivita spočívá v útočení na HPP 11 (jehož několikrát marně chtěl býti členem) a požívání proviantu v okolí.

Račte si pustit na záznamu P11 stejný moment, z něhož není patrné vůbec nic! Takhle se na Praze 11 občané lakují na růžovo... > VIDEO

Zarážející je, že zazněním hanlivého výroku pana Sedeke (i Jiravova (ANO) dvojího "chcípni" směrem k Farmačkovi z HPP 11), se nikdo z koaličních zastupitelů, z těch "slušných a vzdělaných lidí", necítil pobouřen. Zejména mravokárci z TOP-STAN Lepš a Soukupové, běžně se okázale se pohoršujících nad kritickými výroky zejména na jejich politickou adresu, mlčel jako zařezaný.

S výrokem Sedekeho se nabízí úvaha, zda a jak bude nabubřelý místostarosta pro územní rozvoj z ODS potrestán? Zatím se radnice snaží odvolávat z poradních orgánů zastupitele Farmačku (HPP 11) za něco, co nikdy neřekl, což je absurdní. Nyní je jisté, že co řekl Sedeke je nezpochybnitelně zaznamenané a vzhledem k předvedené agresivitě vyžaduje zvýšenou pozornost.

Přímým svědkem události byla místopředsedkyně TOP Praha P11 Mgr. Dolanská, která by měla výrok Sedeke potvrdit v přestupkovém či jiném řízení, což vzhledem k předešlému žertování s místostarostou (na záznamu HPP 11), je nejisté. Bude tedy zapírat, jak ji stranická role velí, nebo bude bránit napadeného, jak slibovala advokátní komoře? Nechme se překvapit.

Událost připomíná význam unikátních záznamů, pořizovaných HPP 11 na vlastní náklady, určené pro širokou veřejnost za účelem jejího informování. Děje se tak již 10 let.

Infoservis HPP 11


2022.04.21. ZMČ 27 • "Zavři hubu, ty sráči" • Porovnání záznamu ze ZMČ HPP 11 se sterilním MČ Praha 11 | FBYT

Další klip z edice "Zavři hubu, ty sráči" vám, vážené lidové masy, doloží, jak jste balamuceny oficiálním přenosem MČ Praha 11. Dojde vám, proč starosta Dohnal (PIR) a amerikanista Lepš (TOP-STAN) neustále vypínají mikrofony - abyste neslyšeli nic z podstatného co zazní! Máte vedět jen to, co koalice PIR / ANO / TOP-STAN / ODS chce, abyste věděli, resp. nevěděli. Tím z občana dělají ovčana!

Proč zejména starosta do mikrofonu (live streamu) furiantsky napomíná senátora Kosa (HPP 11), ač nemusí? Proč zneužívá svého závěrečného slova k pomluvám vůči opozici a HPP 11 na ně nemůže reagovat? Proč náruživě do mikrofonu sděluje, že vyhlašuje přestávku na "uklidnění HPP 11", když zejména po některém ze svých chucpe-projevů nezvládne v sále zjednat klid? Protože on určuje, co vy slyšíte, a dobře to ví.

To samé platí o poradních orgánech, kde za vás od 2018 bojuji, abyste si v souladu se zákonem mohli natočit zástupce při výkonu veřejné funkce ve veřejném zájmu, s čímž dodnes mají zástupci radnice obrovský problém!

Nevěřte politkům, jenž vás tónem sladké zmije přesvědčují, jak je na P11 všechno růžové a jak je HPP 11 zlé. Vypnutý mikrofon je znakem nekomunikace a nezájmu o názor. Korzár Dohnal / démokrat Lepš porušují jednací řád, cenzurují výstupy HPP 11 a z jejich fragmentů generují antisemitistické kauzy, které nám vkládají do úst. Proto HPP 11, k velké nechuti vládnoucích panduláků, záznamy pořizuje, jinak se pravdu nedozvíte a budete ovladatelnými loutkami v rukách loutek (politikou) ovládaných.

Infoservis HPP 11 


Související:

"Zdravím, hulváti ze zastupitelstva MČ Prahy 11... > FB

2021.12.09. ZMČ 24 • Senátor Kos (HPP 11) není spokojen s materiály pro projekt Lidlu, Sedeke z ODS reaguje dobytkem, Lepš (TOP-STAN) vypíná mikrofony, Farmačka (HPP 11) chce budí spící a mlčenlivé zastupitele TOP-STAN. | FBYT

ARCHIV 2020 • 2020.05.14. ZMČ 14 • HPP 11 tepe do diletantního zacházení s financemi na Praze 11. Ing. Sedeke (ODS) kritiku neunáší a hned 2x zazní "dobytek". > FB

2022.04.21. ZMČ 27 • 1. interpelace M. Farmačky (HPP 11) ve věci nepravd uvedených na FB MČ Praha 11 > FB

2022.04.21. ZMČ 27 • 2. interpelace M. Farmačky (HPP 11) ve věci nepodepsaného výroku na FB TOP Praha 11 > FB

• Další hot stories ze ZMČ Praha 11 > YT

• Osobní stránky pana Sedeke > FB


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit