29.09.2023 • 08:40 • týden 39

2022.04.21.ZMC.27.Sentor.Kos.okrikl.Sedeke2022.05.05. pokr. ZMČ 27 • Vyloučení z výborů ve vykonstruované kauze "židobolševik" | 1. díl | FBYT

Vykonstruovaná kauza, zastírající, že radnice starosty Dohnala (PIR) nepracuje! Místostarosta Sedeke (ODS), autor výroku směrem k senátoru Kosovi (HPP 11) "Zavři hubu, ty sráči" -poté, co se ani jeden z koaličních partnerů nad událostí nepohoršil- opět nabral sebevědomí a vyhrožuje žalobami zastupiteli Farmačkovi (HPP 11), který připomněl, že v roce 2013 stejným výrazem počastoval pana Kosa člen ODS Mihálik. Jde o doloženou dvojitou urážku členy ODS na Praze 11 pana Kosa, ovšem podle Sedeke došlo k urážce členů ODS, tuto demagogii snad nemá smysl komentovat.

Zajímavostí je, že ač důvodem k odvolání Farmačky je prý urážka Židů, Sedeke řeší svoji ODS, za což ho v bodu Odvolání z výborů nikdo neusměrní. Starosta Dohnal vůbec ZMČ řídí velice podivně. Pokud Farmačka (HPP 11) cokoliv upřesní, je vypnut. Starosta Dohnal (PIR) předvádí licoměrnost a furiantsky do mikrofonu poučuje o jednacím řádu, který sám porušuje. Piráti, kteří politicky selhali na celé čáře, vrátili Prahu 11 do dimenze Jihoměstského Palerma jako za doby starostování D. Mlejnského z ODS. ANO a TOP-STAN mlčí, extrémista Vašíček exhibuje a lže. Starosta jej chválí, jak krásně fakticky diskutuje a neomezuje ho.

M. Farmačka (HPP 11) chce omluvu za nařčení z rasismu od TOP-STAN Praha 11 na všech platformách, jimiž předtím pomluva prošla. 


2022.05.05. pokr. ZMČ 27 • Vyloučení z výborů ve vykonstruované kauze "židobolševik" | 2. díl | FBYT

Divadlo pokračuje. Extremista Vašíček si mluví co chce, starosta Dohnal (PIR) vždy najde důvod pochválit ho za věcnost. Z výstupu trafikantky Šorfové (ODS - ANO) vyplývá, že je jedno co se stalo, ale omluva by to vyřešila. Pan Farmačka se má omluvit Židovské obci za... za co vlastně? Farmačka mluvil o urážkách, používaných v ODS směrem k HPP 11, Židovská obec s tím nemá nic společného. V tomto mají žalobci velký chaos.

02:30 - Místostarosta Lepš po rádoby demokratické omáčce a zmínce o slušné společnosti (kam on a jeho TOP-STAN rozhodně nepatří, hlavní důvod je neplnění volebních slibů) potvrdil, že důvodem odvolání Farmačky není jeho xenofobní či rasistické chování, nýbrž politická formulace. Přesto Farmačku nazval rasistou. Ten logicky reaguje přímým dotazem, proč tedy byl Lepšem veřejně nazván rasistou? Zde končí legrace a Lepš si to uvědomuje, zní pouze jeho osobní názor. Farmačka ironizoval historickou událost, nemající s rasismem nic společného. Farmačka (HPP 11) na předsedajícího Sedeke (ODS) : - Pokud Lepš nebude odpovídat, přerušte jednání, až si to rozmyslí, a řekne mi, proč jsem rasista!

Další furiantský prvek předváděný jak Sedeke (ODS) tak Dohnalem (PIR), je divení se, proč si řečník bere TP, když je i řádně přihlášen. Vysvětlení je snadné: v TP bezprostředně reaguje na řečníka a nemá v ŘP souvislost. Zastupitel si TP bere v souladu s JŘ a není povinen toto zdůvodňovat. Jde o pokus cenzora ovlivňovat diskuzi a komentovat, co mu nepřísluší.

06:50 - J. Mareš (TOP-STAN) moc děkuje za prezentované klipy, Soukupová (STAN) je v názoru na žbolševika prý "konzistentní", zato Kosovi ani Štylerovi (HPP 11) tehdy nevadilo, že tak byli nazváni Mihálikem z ODS - jde evidetně o normální výraz v HPP 11. Uf! Tak co tu vlastně řešíme? Pan Kocourek (PIR) vnesl úplně jiné téma, zastává se radního Jiravy (ANO), který minule nenávistně hulákal směrem k HPP 11, aby Kos s Farmačkou chcípli, případně ztichli. Jedno horší, nežli druhé.

10:00 - Ing. Štyler (HPP 11) přečtě dopis pana Sedeke (v roli koncesionáře), zaslaný zaměstnavateli pana Farmačky, generálnímu řediteli České televize! V něm si stěžuje, že Farmačka se v práci po nocích fláká, z podnikové techniky komunikuje pod falešnými profily členů SPD a uráží Sedeke tím, že má na věci jiný názor. Jde o velice epický moment! Sedeke se závěrem dopisu přiznává ke členství v ODS, Štyler autora neuvádí.

18:21 - M. Farmačka (HPP 11) doplňuje: MF vůbec nebyl v práci, šlo o účelově napsaný dopis, aby kdyby náhodou v práci byl, aby dostal výpověď. Aby zkrotl a přestal kritizovat někoho na radnici a umožnil jim tam klid na práci. Jde o zastrašování a šikanu.

Smutné pro daňového poplatníka je, že hodiny tu trávíme řešením nesmyslu, zatímco vládnoucí koala zahálí a neřeší problémy Prahy 11!

Související:

2022.04.21. ZMČ 27 • "Zavři hubu, ty sráči" • Porovnání záznamu ze ZMČ HPP 11 se sterilním MČ Praha 11 | YT | FB

"Zdravím, hulváti ze zastupitelstva MČ Prahy 11... | FB

2021.12.09. ZMČ 24 • Senátor Kos (HPP 11) není spokojen s materiály pro projekt Lidlu, Sedeke z ODS reaguje dobytkem, Lepš (TOP-STAN) vypíná mikrofony, Farmačka (HPP 11) budí spící a mlčenlivé zastupitele TOP-STAN. | YT¨| FB

ARCHIV 2020 • 2020.05.14. ZMČ 14 • HPP 11 tepe do diletantního zacházení s financemi na Praze 11. Ing. Sedeke (ODS) kritiku neunáší a hned 2x zazní "dobytek". | FB

2021.06.10. ZMČ 20 • TOP-STAN účelově zneužil oficiální záznam ze ZMČ, ODS vyhrožuje bolševickými metodami | YT | FB

2022.04.21. ZMČ 27 • 1. interpelace M. Farmačky (HPP 11) ve věci nepravd uvedených na FB MČ Praha 11 | YT | FB

2022.04.21. ZMČ 27 • 2. interpelace M. Farmačky (HPP 11) ve věci nepodepsaného výroku na FB TOP Praha 11 | YT | FB 


2022.05.05. pokr. ZMČ 27 • Vyloučení z výborů ve vykonstruované kauze "židobolševik" | 3. díl | FBYT

Víte, co je kipa? V klipu hraje významnou úlohu. Nasadil jsem si ji, abych všem v sále připomněl kulturní hodnotu, kterou proradní politici z celonárodních stran na Praze 11 údajně brání, ale zároveň po ní politicky šlapou za účelem likvidace svého kritika, jehož nepřekonají prací, energií, ani technickými zdatnostmi. Pak jim nezbývá, než obvinění vybafulovat a navzdory předloženým důkazům svěřepě vznášet.

M. Farmačka (HPP 11) promítnul grafiku, na níž ho J. Lepš, lídr TOP Praha 11, amerikanista a démokrat, vědomě a veřejně nazval rasistou. Odpověď je na snadě, neboť z materiálů dnes promítnutých je zřejmé, že Farmačka se žádného výroku proti židům / ani Židům nedopustil. Přesto by se měl omluvit, proto se ptá komu a za co? Vládnoucím nabobům, farizeům, jejim trafikantům?

02:15 - Proč pan Lepš nemá rád pana Farmačku? Akce kipa. Koala odvolává Farmačku, ale netuší, jakou práci v poradních orgánech odvádí. Není k odvolání žádný důvod, pouze vysněné fabulace.

06:59 - Janečková (TOP-STAN) se zajímá, zda členové VORAD berou odměnu, i když výbor nejedná. Je dojemné, jak se stará, ale už se nestará o zcela zbytečnou mediální komisi s uvolněným Holanem (ODS) v čele za 63k měsíčně. STAN nikdy neměl odvahu zabrousit do koaličních trafikantů, když sám má jednoho (Molenovou) ve vedení KC Zahrada, jemuž v době covidu naposílal mnohé miliony, ač KC bylo zavřeno.

08:24 - Lídr Soukupová ze STANu nebude na Farmačku reagovat, neboť nemá argumenty a teď už politicky nemůže uznat, že se výrok Farmačky není rasistický ani xenofobní, přiznala by pochybení TOP-STAN, tedy akcentuje omluvu. Na tento moment pozor: opakovaně je zmiňováno slovo OMLUVA. Je vysvětlením, proč se vládnoucí politici tak okatě vrhají do velkých průšvihů, proč P11 zadlužují, proč ignorují názor obyvatel a nebojí se, že se ním to vrátí o volbách, proč neřeší parkování, ruší lidem pohotovost, rozprodávají poslední volné pozemky P11, likvidují zeleň betonem, tají své neplněné volební programy a chovají se stylem "po nás potopa". Mohou pokazit cokoliv, mají totiž sugerovanou představu svého očištění: stačí se o-m-l-u-v-i-t a bude to pro ně vyřízené. Zase budou čistí, cnostní, slušní, volitelní. Leč na tento způsob "přijetí odpovědnosti" jim skočí pouze hlupák.

Soukupová zmiňuje atmosféru ZMČ - ta se od doby Mlejnského na ZMČ Praha 11 nezměnila i díky TOP-STAN, kteří do zápisu udávají prkotiny svých kritiků, ale např. hulvátský výrok Sedeke ze dne 21.4.2022 "neslyšeli". TOP-STAN fabulovali s nekompletním výstupem Farmačky v Blesku i na Židovské obci, později výrok přetvořili na urážku ODS a teď Soukupová "lituje", že tento amorální chaos v jednání TOP-STAN Farmačka "nechápe". Farmačka "nechápe" odpornou a slizkou politiku těchto stran a nechápe především TOP-STAN, jak se tak snadno mohl stát součástí probetonářské koalice, ignorantem názoru občanů a vlastního volebního programu. RS se odvolává na jakési "korektní postupy", ovšem ty v režii TOP-STAN nejsou příkladné: zneužití ofic. záznamu ze ZMČ, suverenní prezentování zcenzurovaného výroku zastupitele za kompletní, rozesílání do bulváru a na další cíle politické pomluvy.

Nelze říci nic jiného, než že tak nepovedený politik, jakým Soukupová je, nesmí být v žádné veřejné funkci. Když má komentovat, mlčí. Když má mlčet, moralizuje a odvádí pozornost od toho, proč nekomentuje. A měla by, neboť tristní správa P11 jde i za ní a bývá o názor žádána zejména Farmačkou z HPP 11, který se s mlčením zastupitelů TOP-STAN k problémům P11, nesmiřuje.

11:16 - Vrchol klipu: Souček z Mlejnského JMND pohoršeně hříme nad výstupem Židovské obce, jíž TOP-STAN "nakukal" co potřeboval, aby věděla. Souček je další, komu nevadil výrok Sedede ("Zavři hubu, ty sráči"), ale jelikož chvíli předtím spočíval se Sedeke v přátelském objetí (viz. záznam), nelze od něj k hulvátství ODS očekávat žádnou kritiku. A pak to zazní: "Odvolejme Farmačku, nebo tady někde vyběhne s plakátem Židi do plynu". Díkybohu za tento alarmující okamžik nezvládnuteho vzteku prokaoličního zastupitele ze stáje D. Mlejnského, dokládající, pod jakým tlakem a jak jsou na HPP 11 valena absurdní obvinění. Je pravděpodobné, že Souček, podobně jako extremista Vašíček, dostal zadání. TOP-STAN na něco zkrátka nemá odvahu a vysílá kopat "své koníky". Překvapivě nezareagovala incidentu přítomná Mgr. Dolanská, funkcionářska TOP-STAN, moralizující o ochraně občanů, jejich "šikanozní natáčení" na ZMČ, a posouvající kameru HPP 11 ještě blíže k nim. Chucpe!

Farmačka: Bude Souček za svůj výrok odvoláván odněkud z výboru jako já? Sedeke dotaz vyhodnocuje jako "rozvracení jednání ZMČ". Kdyby to nebylo tak smutné, je vcelku humorné, jakého bizáru jsme svědky. Cíl je jediný: odvést pozornost od neschopnosti PIR / ANO / TOP-STAN / ODS kvalitně spravovat MČ Praha 11.

14:26 - Ing. Štyler (HPP 11): Budou ze slov pana Součka také vyvozovány důsledky? Samozřejmě, že nebudou.

14:46 - Mgr. Lepš (TOP-STAN) potvrdil, že Farmačku tlačí do omluvy. Je jedno co se stalo, kdo co řekl, podstatná je uplatněná represe za účelem vynuceného doznání a omluvy. Cílem je ponížit jiného zastupitele, vystrašit, pokořit, a zneužít při tom politickou moc.

16:19 - Místostarosta Sedeke (ODS) se přiznává k sepsání "bonzovacího" dopisu. Nechtěl Farmačku nechat vyhodit z práce, jen upozornit, že v pracovní době nepracuje. Uf. Dále přidává "dobrou radu" k formulaci s "bílým klukem", jímž Farmačka ironizoval postup radnice vůče své osobě. Farmačka reaguje: "Nebuďte si jistý, že jste si tehdy psal se mnou, nebo i s někým jiným" . Pan Sedeke si totiž tehdy nepsal s panem Farmačkou. Tak kdo se tu komu bude omlouvat?


 2022.05.05. pokr. ZMČ 27 • Vyloučení z výborů ve vykonstruované kauze "židobolševik" | 4. díl | FBYT

V bodu odvolání M. Farmačky (HPP 11) z Výboru pro otevřenou radnici za výrok, jímž připomíná úroveň zastupitelů ODS, kterým nikoho neuráží, si Piráti Kocourek a Muzikant stěžují na údajné pomlouvání v zaměstnání ze strany HPP 11. Samozřejmě doložit to nemohou, špatně se na ZMČ připravili a lze je považovat za lháře.

00:55 - Po chvíli chaosu je M. Farmačkovi umožněn třetí výstup, v němž vysvětluje důvody výroku "bolševický materiál" v RMČ. Zní: "Pane Lepši, vy byste nikdy neměl mít nic společného s komunisty." Po 5 minutách je Lepš (TOP-STAN) rozladěný, výstup účel splnil. Kocourek (PIR) reklamuje neodpověď, na kterou bohužel nebyl prostor.

07:15 - M. Šorfová (ANO) má nezvyklý požadavek: aby se Farmačka (HPP 11) omluvil za výrok jiného řečníka. Je tohle vůbec možné, že takto někdo uvažuje? Někdo, kdo odpovídá za MČ?

08:15 - Pirát Muzikant uvádí, že někdo z HPP 11 o něm vylepil pomluvy na domy, byty, výtahy a stěžoval si na něj v zaměstnání. Neví kdo, ale určitě to byl Farmačka a proto by měl být odvolán. Malé dítě by ublíženeckou scénku předvedlo lépe. Farmačka reaguje: Kdo byl autorem těch výlepů? Lepš: Porušujete JŘ. Farmačka: No a co, vy ho porušujete 4 roky.

09:55 - Ing. Poláková (PaZ) urguje odchýlení se diskuze.

10:22 - Ing. Kulhánek (HPP 11): V případě pana Muzikanta byla poškozena MČ. Muzikant: "Já přesně nevím, kdo vylepoval plakáty, ale když to tady slyším, co všechno on tedy dokáže říct, je to Farmačka." Tak to je neskutečný argument pro odvolání, Farmačka reaguje: „Když nevím, tak mlčím a nepomlouvám."

11:00 - ZMČ hlasuje pro třetí výstup pana Štylera (HPP 11), mluvit nebude. Pirát Duška blábolí do zápisu osobní nenávistný názor, jeho zakopání se do židovské otázky je udivující. Dalším hlasováním přeci jen je třetí výstup schválen, ale řečník o něj nemá zájem.

12:29 - Ing. Poláková (PaZ) nechce být soudcem a žádá o vynechání menšin z politického boje na P11.

14:38 - Mgr. Stárek (TOP-STAN) opět zabředává do židovské otázky. Nezmiňuje, že radnice Prahy 11 poskytla Židovské obci cenzurovaný záznam (!) ze ZMČ, tj. nekorektní a neúplné informace. Snaha vykonstruovat kauzu je evidentní a snaha odvracet pozornost od mizerné správy P11, kterou PIR / ANO / TOP-STAN / ODS dlouhodobě předvádějí, je neskutečná.

16:53 - Farmačka se ujišťuje o významu usnesení, že jde o odvolání z výboru, který se rok neschází. Je to tak a nikomu to nepřijde divné. Farmačka i Štyler hlasují pro své odvolání, aby z poradních orgánů zmizel především extrémista Vašíček, kterého radnice nemá odvahu odvolat sólo! Proto se koaličníci bránili odvolávání po jménech: chtěli "spláchnout" Farmačku a Štylera společně s Vašíčkem, takoví chytří a upřímní politici nám na P11 vládnou...


2022.05.05. pokr. ZMČ 27 • Vyloučení z výborů ve vykonstruované kauze "židobolševik" | 5. díl | FBYT

Po dětském dnu vskočím rovnýma nohama do politické stoky Jihoměstského Palerma, kde jsem na téma svého odvolání z poradních orgánů za kritiku neschopné, hamižné, nabubřelé, nesourodé vládnoucí partičky PIR / ANO / TOP-STAN / ODS & Mlejnského JMND / SPD neřekl vše.

Je tu jeden krátký, leč podstatný klip, v němž politruk Lepš z TOP-STAN, údajně vzdělaný muž, ba VŠ pedagog, vyjádří princip, vystihující, jak na Praze 11 funguje systém pomluv. Když vládnoucí politik, jenž na P11 nikdy nevyhrál volby, neplní své volební sliby a nepracuje ve veřejném zájmu, ztratí nervy, svolá stejně "výkonnou" stranickou sebranku a začnou dumat, jak se kritika zbavit. Moc možností nemají, tím spíš, pokud kritik má pravdu a každý z Prahy 11 se o šlendriánu může přesvědčit tím, že z domu vyjde na ulici a rozhlédne se. Kritika lze umlčet pouze odvedenou prací, ale té, jak vidíme, se u TOP-STAN nedočkáme.

Tedy padne rozhodnutí vymyslet si kauzu, kritikovi vložit do úst nějakou nekompletní fabuli (v mém případě jde o první 4 slova z regulérního projevu na ZMČ) a vymyslet si, na co všechno může mít vliv, což je pořád málo smrtící - kritika je třeba nelidsky onálepkovat, aby vzbudil i lidí pohoršení. Mě pan Lepš ve označil za rasistu, nesnášejícího Židy.

Později se vyjádřil, že sice šlo o jistý výraz kohosi z ODS vůči členovi HPP 11, ale že "přesto je to nepřípustné" (?!), však "rasistu" neodvolal, výstupy do médií nezměnil, což hodnotím jako nestandardní chování. Proto jsem se musel znovu zeptat, zda po doložených důkazech, co jsem řekl / neřekl, si pan Lepš z TOP-STAN pořád myslí, že jsem rasista, protože na tom bylo postaveno moje odvolání z poradních orgánů. Najednou nejde o urážku Židů, zato prý členů ODS - fajn, a proto snad nemohu být za HPP 11 členem IT komise a VORADu?

Každopádně nejde o rasismus, což Lepš dobře ví a odůvodnění nově formuluje stylem p-o-d-m-i-ň-o-v-a-c-í-m. Problém je, že já nic takového neřekl, takže co bude, kdo se mi omluví? Demagogie vládne Praze 11, TOHLE máme na radnici, a jak jsem pochopil, TOP-STAN chce znovu kandidovat a škodit Praze 11. Za mě jde o obskurní nevolitelný komplikovaný subjekt politických lehkoživků, kteří nám chtěli zrušit pohotovost, zvýšili daně, vzali dětem školní pozemek a zastavili komercí, nepípnou proti betonování P11, nemají názor na ZMČ a ukončují demokratickou diskuzi. Skutky svědčí o lidech, dle nich TOP-STAN hodnotím.

Sestavil M. Farmačka (HPP 11) 


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit