08.06.2023 • 08:12 • týden 23

Mikulas.na.Chodove.th• Vážení obyvatelé JM, přinášíme vám ohlédnutí za pátečním Mikulášem v OC Chodov!

Mikuláš 2014 na pražském Chodově konal se za účasti mnoha občánků i občanů. Občánci, střídající úleky z čertů s utíráním slziček při následném chlácholení andělů, úspěšně u Mikulášů směňovali básničky za sladkosti z košíku, zatímco občané pobíhali kolem a zachycovali své ratolesti na rozličné digitální aparáty. Přítomní Mikuláši s potěšením konstatovali, že děti byly po celý rok hodné - což dobrovolně přiznávaly buď za zvuku řinčení čertova řetězu nebo i na přímý povel rodičů.

Dostavili se i zastupitelé z HPP11. Někteří v civilu, jiní ve zcela nenápadných převlecích Mikuláše i čerta. Během kontaktu s občany (a jejich rodinami) vnímali atmosféru optimismu z nedávných voleb, jenž byly pro JM zlomové. Organizátoři měli akci pod kontrolou, tváře přítomných prozrazovaly spokojenost - nebylo co více si přát.

Kolem páté se vydal mikulášský A-tým zkáznit nezbedná dítka do rodin starého Chodova. Tehdy ještě vedoucí skupiny (Mikuláš) netušil, jak nesnadné bude udržet v týmu většinovou abstinenci, z jejíž pout vyklouzl obětavě jako první. Po neplánované zastávce u chodovského řezníka a vybaveni se cestovní uzeninou proběhla poslední štace v Ledvinově ulici a poté se již cesta zavinula do rest. U Papežů, kde došlo k důkladné analýze mikulášské nadílky za přítomnosti členů klubu HPP11 a jejich přátel.

Přežil a zapsal: Mikuláš

• Fotogalerie zde:

 


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit