Články

• Kterak pan Hrabal z ČSSD a pan Mlejnský z JMND prodali fotbalové hřiště developerovi

fb.hriste.volkovova• Vážení občané, sousedé, sportovci...

Hřiště při ulici Volkovova (mapa) v roce 1925 vlastním nákladem pořídil chodovský vlastník pozemku a bezplatně ho daroval chodovským fotbalistům. Vlastnictví přežilo fašistickou okupaci a komunisté ho násilím včlenili do Tělovýchovné jednoty. Jejím nástupníkem se stala TJ Jižní Město Chodov, v současnosti pod vedením „známých hospodářů“ pánů Hrabala (ČSSD) a Mlejnského (nedávno ODS a nyní jakési JMND).

Ti sice MČ Praha 11 předložili nabídku odkupu podle znaleckého posudku za 16,5 mil. Kč, ale než radnice stačila zareagovat, bylo jmenovanými pány hřiště prodáno developerské společnosti s nejasnou majetkovou strukturou končící na Panamě za 10 mil. Kč. Podepsání smlouvy proběhlo druhý den po zápisu developerské firmy do obchodního rejstříku, tj. 17.3.2016. Prodejní cena je o 40% nižší proti znaleckému posudku.

Developer okamžitě malým chodovským fotbalistům zvýšil nájemné, což zřejmě bude mít za následek snížení sportovních aktivit na sportovišti, až nakonec majitel dojde k názoru, že se plocha nevyužívá a zastaví ji betonem.

Na zasedání zastupitelstva dne 9.6. 2016 Prahy 11 podali zastupitelé Hnutí pro Prahu 11 návrh usnesení na vykoupení hřiště městskou částí pro potřeby stávajících hlavně dětských sportovců.

Zastupitelé za ANO a TOP 09 své hlasy nepřidali a tím jasně doložili, že jim nejde o sportování více než stovky dětí. HPP 11 bude dostupnými prostředky dále jednat o možnosti získání uvedeného hřiště. 

Vše co konáme, konáme ve prospěch stávajících obyvatel Prahy 11.

Jiří Štyler

• Situaci kolem hřiště trefně okomentoval RNDr. Kvítek z HPP 11 > video

oddelicka

Ústy pana starosty se seznamte s historií hřiště Skalka, prodaným panem Hrabalem developerovi.

2016.06.09.ZMC.18.Hriste.Volkovova

• Hlasování č. 32 o návrhu starosty Štylera ohledně vykoupení hřiště MČ pro sportovce:

ZMČ

I. konstatuje nemorální chování představitelů TJ JM Chodov, zvláště současných zastupitelů MČ Praha 11, pánů Hrabala z ČSSD a Mlejnského z JM-ND

II. ukládá RMČ Praha 11 vykonat dostupné kroky k možnému vykoupení fotbalového hřiště Volkovova a provozovat ho ve prospěch obyvatel Prahy 11

15 pro, 7 se zdrželo, 10 nehlasovalo > návrh nebyl přijat > foto

• Hlasování č. 33 o návrhu PhDr. Zdeňkové:

ZMČ doporučuje radě MČ zajistit dostupné podmínky pro FC Chodov Jižní Město a FC Háje na hřišti Schulhoffova, příp. vhodném hřišti na území MČ Praha 11, např. na hřišti ZŠ Schulhoffova

18 pro, 14 nehlasovalo > návrh nebyl přijat

Sestavil Martin Farmačka


Související:

Reportéři ČT: Chodovský fotbal v ofsajdu. Reportáž o prodeji hřiště pány Mlejnským z JMND a Hrabalem z ČSSD

• V březnu 2017 byl Petr Hrabal z ČSSD odsouzen na dva roky natvrdo za zpronevěru

 

Komentáře  

0 # Hrabal Petr 2016-07-01 14:49
Vážení spoluobčané,
zde je ukázkový příklad, jak HPP11 záměrně lže.
To je až neuvěřitelné :)
Za prvé- o prodeji hřiště nerozhodl Mlejnský ani já, Hrabal- já jsem pouze řadový člen.
Rozhodla o tom Valná hromada celé Tělovýchovné jednoty, což je cca 30 lidí.
TJ ho předně nabídla paní primátorce HMP a panu Štylerovi a to dopisem ze dne 15.12.2015. Proběhlo jedno jednání, tuším 29.1.2016. Na tomto jednání bylo oznámeno, že TJ tlačí hrozba insolvence. Od MČ jsme nedostali žádnou nabídku. Tento bod byl projednáván na červnovém zastupitelstvu a veškeré podklady si můžete dohledat na stránkách Praha 11.cz. Jediná nabídka, která přišla (byl podán i inzerát) byla na částku 10mio, s tím, že kupující zachová fotbal. Tento prodej proběhl AŽ 18.3!!! TJ žádnou nabídku do té doby od MČ Praha 11 nedostalo!!!

To že stávající klub Jižní město fotbal dostal výpověď je logické. Nový majitel chce na něm narovnat vztahy a komerčně ho prodávat. Jižní město fotbal ho měli v nájmu za 1000,- Kč na rok od TJ. O hřiště (mimo trávu, to se musí nechat) se nestarali, od TJ dostali několik dopisů vyzívajících k nápravě.
Podle mých informací, dostali PRIORITNĚ nabídku k užívání hřiště a to za částku 1800,- Kč na tréninkovou jednotku (ostatním klubům prý nový majitel bude pronajímat za 2200,-).
MČ Praha 11 přišla s návrhem, aby hráli na UMT Hrabákova a podržte se za částku ještě vyšší než dostali od nového vlastníka!!! Ikdyž o ceně rozhodují sami-je to normální??

Kdyby starosta vedl řádně jednání tohoto bodu na zastupitelstvu, a dal mě slovo, což mě neudělil se slovy, že mě ho PROSTĚ nedá, navrhl bych usnesení, kde by se MČ Praha 11 zavázala doplatit po dobu jednoho roku fotbalistům Jižní město částku, prokazatelně vynaloženou, která by jim chyběla v rozpočtu,za pronájem hřiště novému majiteli.

Každý si může na katastru nemovitostí najít komu hřiště patří. Patří dvoum fyzickým osobám, které naleznete v obchodním rejstříku. Pan Štyler absolutně lže!!! Žádná Panama, moc se kouká s panem Farmačkou na televizi, místo toho,aby pro naše Jižní město něco dělali.

TJ si hřiště pracně vybojovala do svého majetku (2000-2003) od Úřadu pro majetkové zastupování státu, následně na něm vybudovala trávu a využíval se k fotbalu, což i dál bude.
Kdyby starosta nekrátil dotace TJ, oproti svým spřízněným oddílům, jako je florbal Chodov nebo gymnastika Chodov, k prodeji nemuselo ani dojít. Nebo kdyby jednal,místo toho, aby se koukal na televizi na dokumenty a jine pořady o Panamě :)

A jedna nejdůležitější věc- abych Vám toto mohl napsat, musel jsem jít na jiný počítač, jelikož, světe div se, otevřené a transparentní HPP11 mě zakázalo se zapojit do jákékoliv diskuze na jejich stránkách!!!

Co myslíte, co to znamená? Na jaké straně bude asi pravda a kde lež?! :)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Martin Farmačka 2016-07-01 16:38
Pane Hrabale, dovolim si paralelu: kdyz jste nekdy v dubnu na ZMC navrhoval odvolat radni Zdenkovou, nedal jste ji ani sanci PROMLUVIT, obhajit se. Vychrlil jste SVOJE obvineni a sve duvody, proc ji nemate rad a navrhoval jsem IHNED jeji odvolani - to je nejaka DEMOKRACIE?! Je demokraticke odvolavat a nikoliv branit se? Mam silny pocit, ze D ve zkratce "CSSD" na P11 neznaci slovo "demokracie", ale nadavku.

Kdyz v kvetnu pani SZ odvolali, opet NEDOSTALA SANCI PROMLUVIT. Pritom vidite sam, ze kdyz se naspise neco o vas, okamzite se ozyvate a obahajujete! Tak v cem je rozdil? Jste vic, nez pani Zdenkova, ikdyz jste vy pro P11 na rozdil od SZ dosud nic neudelal?

CSSD si s sebou pres volby rozhodne sympatie neprenesla, zastavovatele / propagatori zahustovani vystavby panove Belanik, Karsky, Mraz nastvali tolik lidi a zpusobili mnoho paseky a az petice je donutily lidem naslouchat.

CSSD neuznava pravo objahoby? Vas vzkaz bych mel nechat okamzite smazat a nechat vas varit ve vlastni stave bez moznosti obrany! Tak jste me to naucili vy z CSSD na Praze 11. Jiste byste se divil, volal neco o nespravedlive cenzure a vam vzdalenemu slovu "demokracie"...

Na doplneni co je CSSD na P11 zac. Vase vzory, vasi kamaradi... > 26.3.2013. ZMC 20. - Jižák se rozprodává: koaliční ČSSD mlčky sedí, do diskuze nezasahuje > youtu.be/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Hrabal Petr 2016-07-01 16:45
tak ještě stejný komentář ke stejnému vašemu komentáři sem :)
Koukám, že máte rád ctr1+c a ctrl+v, že? :) použiji tedy to samé:)))
Pane Farmačko,
paní Zdeňková tak dlouho váhala, až byla hlasováním diskuze ukončena:)
A paní Zdeňková,jak jsem již zmiňoval, nezvládala ani jednu kompetenci, jen vždy měla připravénou úžasnou slohovou praci, ale výsledek kde nic, tu nic:) Přerostlá nebo hnijící tráva, zašlé či uhynulé stromy, děti z MŠ klouzající se na chodníku, šikana ředitelky MŠ, což ani nepatří do její kompetence atd atd atd. Žádný pozitivní výsledek jsem neviděl. Můžete mě jich aspoň 5 konkrétních vyjmenovat? Jestli aspoň těch 5 zvládla? :))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Hrabal Petr 2016-07-01 16:47
Ale pořád od nikoho z vás neslyším cokoliv faktického, podloženého důkazy na to co jsem napsal. Já komukoliv důkazy předložím o tom co tvrdím.
Co vy?
Asi zase jen budete negativně útočit a lhát, tak jak to je vaším zvykem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Varlam 2016-07-01 15:35
Vážení spoluobčané, lže trestně a soudně stíhaný Petr Hrabal, kmotr z ČSSD která tu spolu s Mlejnským plenila Prahu 11 tak, že sem vtrhlo i UOOZ a že zde bylo 40 obviněných zastupitelů. Hlavně ODS a ČSSD a Mlejnský a komunisté.

Těmto lidem chcete věřit? Já ne...

Zdraví Varlam
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Hrabal Petr 2016-07-01 16:35
Pane Varlame,
to jsou ale zasadní fakta, co jste zde napsal:)))
Pane Farmačko, nenecháte ho také zablokovat?:))
Vždyť jen plká:) Jak jste napsal vaše slova cituji:
Hledam na tvem vkazu veci pozitivni, fakticke a ctenarum uzitecne, a nenalezam
Co nalézáte v tomto ohledu na Varlamově komentáři,prosím?:))
Pane Varlame, vyvraďte mě fakty, to co jsem napsal a předložte mě důkazy o tom, co tvrdí pan Farmačka.
Máte nějaké pro toto tvrzení?
Ja pro své ano a jsem schopen ho komukoliv z občanů Prahy 11 předložit!!!

Ale chápu, tonoucí se stébla chytá,že? :)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Varlam 2016-07-01 16:57
Je faktem že bylo obviněno 40 zastupitelů v roce 2013-14? A že byli všichni od tehdejší koalice? Je to fakt nebo lež? Tvořilo tu koalici hlavně duo: ODS-ČSSD? Ano! Fakta

Jste trestně stíhaný a před soudem? Ano, fakta!

Co není fakt? Že k nám vtrhlo UOOZ v době vlády ODS-Mlejnský-ČS SD? :)

To je fakt! Opět doložitelný a ověřitelný fakt!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Varlam 2016-07-01 16:58
Takž si tu plkejte co chcete, já rád fakta. Hezký den a příjemný soud vám přeje Varlam. Hezký víkend :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # Petr Hrabal 2016-07-01 17:16
Pane Varlame, nebavíme se tu náhodou o prodeji hřiště?:))
K tomu nic co říct nemáte, nemáte žádná fakta, jen plkáte a lžete.
Protože víte, že to co napsal pan Farmačka je lež a to co píši já je pravda.
Už se opakuji asi po 100. Já cokoliv z toho, co tvrdím,doložím- a co vy? Jste schopni z toho cokoliv prokázat?
Prosím, předložte mě důkazy o tom, že lžu ohledně hřište.
Jelikož nemáte žádné argumenty pouze osobně napadáte, stejně jako celé HPP11:)
Jste již opravdu k smíchu....nebo možná spíš k pláči, bohužel :(
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Ladislav Kos 2016-07-01 19:34
Pane Hrabale, můžete nám prosím sdělit jak bylo v TJ Chodov naloženo s 5mil. dotací od hazardní společnosti Helvet Group v r.2011? A můžete nám také sdělit čeho se týkal soud dne 16.6.2016? A ještě jeden dotaz, jak se stalo a kdo je zodpovědný za to, že TJ Chodov hrozí insolvence?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # Petr Hrabal 2016-07-01 19:49
Pane Kos,
s dotací bylo naloženo v souladu, na co byla určena.
O soudu 16.6 vám nic sdělit nemohu, protože netuším, co to bylo za soud :)
Kdo je zodpovědný za insolvenci- to je jednoduché, tehdejší předseda TJ pan Daniel Holý, a další pánové, jako například pan Kváš, kteří stihli za 8 měsíců prakticky TJ položit s tím, že chtěli převzít její vedení a její majetek. Dále třeba MČ Praha 11 která nedala skoro žádné peníze na provoz TJ v roce 2015. Florbal Chodov, který jí do teď dluží více jak 400tis. Jestli se nepletu, florbal Chodov od vás dostává nejvíce peněz, stejně jako gymnasika Chodov, kterou vede váš kamarád pan Holý. Je zároveň členem sportovní komise, která doporučuje radě přidělování sportovních grantů.

Mohu vědět jak vy jste prohospodařil za rok více jak 50miliónů korun z našich daní?:)
To je rekordní schodek od revoluce, pane Kos.

Pořád ale nechápu, co toto má společného s tématem- prodej hřiště??? Nějak všichni od tohoto tématu odbíháte. Hlavně že má monstrozní titulek. Jak je vidno, pan Štyler a pan Farmačka opět občanům prezentují lživé informace. A vy se všichni snažíte pouze odklonit od tématu, jak je vaším dobrým zvykem, že?!
Není divu, když jako politik se nevyhnete neverbálním gestům na kolegy. To samo o sobě něco o vašem charakteru vypovídá:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Ladislav Kos 2016-07-01 21:04
Omlouvám se, soudní líčení nebylo 16.6., ale 14.6.. Mělo by jít o trestné činy dle §206 odst. 1, § 206 odst. 5a. Je tomu tak?

Schodek rozpočtu r.2015 byl kryt převodem prostředků z minulých let, fakticky byl tedy rozpočet vyrovnaný. Původní rozpočet měl dokonce plánovaný schodek 198mil.Kč. Zejména odložením splátky za zahrady Opatov do r.2016 a úsporou běžných výdajů v r.2015 ve výši 53mil.Kč je schodek 53mil.Kč, které jak jsem již uvedl, je krytý tzv.financování m – převodem prostředků minulých let. Jedná se o jednu ze základních účetních operací a MČ Praha 11 tedy neprohospodařil a ani korunu. Předtím, než něco napíšete, pročtěte si na webu MČ fakta. Nebo se radši nepleťte do věcí, kterým nerozumíte, i když u Vás se jedná spíše o účelové lži.

Neodpověděl jste, jak byla využita dotace TJ Chodov od fy Helvet Group v r.2016 ve výši 5mil.Kč. Není zde začátek dnešní insolvence TJ Chodov?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Varlam 2016-07-03 17:36
Pane Hrabale, bavíme se nejen o hřišti, ale i o vaší celkové důvěryhodnosti a to co jsem napal k tomu prostě patří, jste spojen s mafiánskou koalicí ODS-ČSSD a s Mlejnského trestně stíhanou "vládou" tady na Praze 11, to mluví za vše :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-13 # Petr Hrabal 2016-07-01 21:27
Takže vy tedy teď tady tvrdíte, že vlastně po demonizovaném minulém vedení zbyly v kase peníze?! Takže nebyla až tak prázdná,že?
Já vám ale odpověděl- peníze byly využity v souladu, jak být využity mely být, tzn na veřejně prospěšný účel. Nevím, čemu nerozumíte, pane Kos? Ne nebyl to začátek insolvence- já vám napsal, kdo může za začátek insolvence, četl jste vůbec můj příspěvek? A pane Kos, byl to rok 2012. Ne rok 2016 :) jste poněkud zmatený:)

Ale opět:
1) proč mě neodblokujete, když se mnou chcete diskutovat zde? Mě nebaví neustále si brát cizí počítač, abych vám mohl odpovědět
2) co má tato konverzace společného s fakty ohledně tohoto tématu, tj. prodej hřiště?

Proč jste sami nenavrhli, že dorovnáte alespoň na rok rozdíl v ceně novému majiteli? Proč jste jim nabídli UMT Hrabákova za ještě vyšší cenu, než jim nabízí majitel hřiště? Jste 100% vlastník, tak můžete přeci cenu komukoliv upravit.
Předem se omlouvám, ale do pondělí vám nebudu schopen odpovědět, jelikož ze svého počítače psát nemohu a jiný mít k dispozici také nebudu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Ladislav Kos 2016-07-01 22:13
Otázky na cenu pronájmu hřiště Hrabákova dávejte prosím svým kamarádům – radnímu Lepšovi (TOP09) a zastupiteli Stárkovi (TOP09), kteří jsou za oblast sportu a pronájem ploch zodpovědni. Pokud si nevzpomínáte spolu s těmito a dalšími Vašimi kamarády s TOP09 a ANO jste mne v březnu t.r. odvolali z funkce radního pro finance.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Roman Vacek 2016-07-06 12:20
Pane Hrabale: Kasa byla prázdná v tom smyslu, že peníze v ní byly vázané na šílené projekty typu Sandra. Takže co je to za "přebytek"? Navíc ty peníze byly z rozprodeje obecního majetku, ne že byste si jen našetřili.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Marek Latal 2016-07-01 21:52
Pane Hrabal furt rikate to same, ale vite sam ze to neni pravda. Ani ja jako podnikatel bych nechtel prijit o 6 milionu jako jste to udelal Vy.
Rozhodl jste Vy a mozna dalsi lidi kterym jste rekl at se to proda, Le verte ze to vyleze na povrch komu jste to prodal budu si stat za svym ze to je clovek Mlejnskyho.
A dalsi miliony co jste dostal do kapsy se taky najdou a tyto lidi tu byt nemaji. A jeste ne v zastupitelstvu doufam ze se vam to jednou vrati.
Co jste delali s chodovskou halou x let??? Vubec nic. Kdo by tam chtel hrat florbalisti na parketach x desitek let starych, tanecnice? No neblaznete. Za dalsi ted mate penize a je rekonstrukce chodovske haly kde jste vzal penize? Doufam ze i pres rekonstrukci tam nikdo chtit byt nebude. Pro chodov jste mrtvy muz a krasne se nam sdili tento clanek po FB a dalsich komunikacnich zarizenich. Nic dobreho jste pro Chodov neudelal a ty deti co tam jsou to maji radi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Milan Lisý 2016-07-02 20:46
"Na zasedání zastupitelstva dne 9.6. 2016 Prahy 11 podali zastupitelé Hnutí pro Prahu 11 návrh usnesení na vykoupení hřiště městskou částí pro potřeby stávajících hlavně dětských sportovců.

Zastupitelé za ANO a TOP 09 své hlasy nepřidali a tím jasně doložili, že jim nejde o sportování více než stovky dětí. "
To že zastupitelé Ano a Top nehlasovali pro návrh pana starosty , bylo jeho šalamounské sloučení dvou návrhů do jednoho.Pokud by se hlasovalo pouze o vykoupení hřiště městskou částí nebyli by proti.Starosta chtěl ovšem do tohoto hlasování vložit svoji poznámku " nemorální chování představitelů TJ JM Chodov ". No a takto sloučené příspěvky nebyly akceptovatelné. Takže pan starosta dělá z lidí hlupáky a jak je jeho dobrým zvykem , překrucuje pravdu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Varlam 2016-07-03 17:06
Pane Hrabale, opět: to že dostává ČSSD rozkaz vám tu naklikávat hlasy a trollovat vám volby nevyhraje, ani vaše lži. S tím hřištěm je to vysvětleno v článku. Zkuste ho rozporovat věcně, to ale neumíte... :)

Hezký den :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Martin Farmačka 2016-07-03 17:15
Pane Lisy, ale ono JDE o "nemorální chování představitelů TJ JM Chodov, zvláště současných zastupitelů MČ Praha 11, pánů Hrabala z ČSSD a Mlejnského z JM-ND". Proc asi SPOLECNE vsichni sedi v predstavenstvu TJ CHodov - pro sve krasne usmevy? Ze vseho tecou penize, nejlepe obecni. A nejvetsi zpupnost je LEVNE uzivat obecni sportoviste P11 a jeste zadat o granty, aby se z obecniho vysalo jeste vice (vas pan Sykora na Mikulovce). Co zrovna vam, panu Lisymu, budu povidat, vzdyt jste z JMND, tam vas v tomto duchu jiste dukladne proskolili, ze volby jsou dobre k prisati se na "obecni cecík" - staci mit kamarada starostu + kamarady v JMMajetkove a hned mate na 10 let vyhodnou smlouvu.

Skoda, ze JMND ve volebnim programu nema prekupniceni s obecnimi sportovisti, musel bych vas pochvalit, jak svedomite jej plnite a vy byste se mohli "camrat", ze HPP 11 neni jedinym subjektem na P11, ktery "volebak" dodrzuje:-)

Cili prvni bod hlasovani bych podporil i separatne. A druhy take, ovsem mam problem s tim, ze to prodava zrovna TJ Chodov / pan Hrabal - roky porad ta sama jmena PODNIKATELU, ochomitajicich se kolem obecni kasy a inkasujicich granty do SVYCH soukormych podniku, jenz sami sobe hromadne odhlasovavaji. Za ferove povazuji ODECIST si z ceny hriste dosud inkasovane polozky ci jine vstricne gesto, ale nic takoveho se nestalo, ba dokonce situace je zlojedsky prekrucovana tak, ze za prodane hriste muze HPP 11, ktere s tim nema nic spolecneho. ANO / TOP kolem toho tichounce preslapuji, asi aby se neznelibili...

Vezmete si treba lonsky pozar v hale TJ Chodov. Spis to byla zavada na elektrice a vykropeni haly vodou. Pan Hrabal si se samozrejmosti pozada ZMC o financi prispevek na opravu haly, misto aby vsechny uklidnil, ze hala byla pojistena > youtu.be/.../

Prvni, kdo rekl slovo "pojistovna", byl radni Leps. Pan Mlejnsky se hned pripojuje k napadu nahazet do Chodova obecni penize na opravu, jen neni jasna castka > youtu.be/.../

Vzapeti pan Hrabal zminuje skodu 3,2 milionu, takze "neco malo by mu bodlo" > youtu.be/.../

Zatim "podnikani ve sportu" na P11 na me dela ten dojem, ze (temer) kazdy chce mit sve podnikani JISTENO z obecnich prostredku. A kdyz nekdo namitne: "je to VAS profitujici byznys, koukejte o nej postarat vy sam, sezente si sponzory nebo vyhodte neschopne ci chamtive managery", zacne se schovavat za deti a temer plakat, kterak "sirotci nebudou mit kde trenovat". Tyto manyry na P11 predvadi obcanske sdruzeni Time4Sport, tvoreno cleny fotbalu FK Dukly, kteri jsou zaroven zastupiteli z Jizni Mesto - nas domov za VASE penize. Pritom jim a rodicum bylo OPAKOVANE sdeleno, ze deti o zadne sportoviste neprijdou, pouze bude odstranen parazitujici subjekt pana Sykory z JMND, nebot sportoviste jsou obecni. Ale to uz je jine tema, o kterem jeste hodne uslysime...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Všetečka 2016-07-16 12:54
Tak jsem se dočetl, že se o prodej hřiště zajímají redaktoři z pořadu Reportéři ČT.
Že kontaktovali D.Mlejnského a předali mu otázky k tématu. To je dobrá zpráva, snad se dozvíme více o pozadí prodeje.
Pánové Mlejnský a Hrabale, to jsou jiní redaktoři než ti vaši oblíbení a zaplacení z Novy....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Varlam 2016-07-16 13:48
No to je opravdu jiná liga, těším se!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Otmar Mansour 2016-07-05 11:38
Dobrý den,
strašně mě mrzí, jak to funguje ve sportu na JM. Je zde obrovský potenciál, stát se velmi silnou městskou částí v oblasti sportu, avšak to by zde nesměla probíhat politika, namísto potřebných věcí pro sportovce. Dovolím si sem vložit článek, jak radní Urbánek (ne)argumentova l při navržení nuly na dotací fotbalistům z Hájů, respektive cca 400 dětí a mládežníkům do 18 let z Jižního Města..../nulove-argumenty -pro-navrh-nuly-haje ckym-detem-z-ust-rad niho-urbanka. Přeji pěkné léto. Otmar Mansour
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # J.K 2016-08-05 20:25 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Všetečka 2016-08-06 21:17
Po dlouhé době na Nově objektivní reportáž. Tentokrát to Mlejnský,Sýkora a Hrabal neuplatili.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Čestmír Otta 2016-08-07 16:38
Tak jsem zhlédnul reportáž na novaplus a myslím, že není o čem hovořit. Opět tedy Mlejnský s tentokrát s panem Hrabalem.To, že se pan Hrabal obhajuje, že je pouze řadový člen je taktika Mlejnského, který tvrdil, že pro prodeje pozemků hlasovali ostatní zastupitelé a on tam nebyl sám. Taky jsou tito zastupitelé (komplicové) společně obviněni. Pan Hrabal vystupuje na zastupitelstvu jako neohrožený hlídač demokracie. Tady je jeho pravá tvář. Úsměvné je, že na jeho návrhy přistupuje a odvolává jemu nepohodlné zastupitele Ano a Top 09.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jan Horvat 2016-08-08 01:58
Tak jsem na to koukal a neni me z toho jasne vubec nic. MC tedy dala te jednote nejakou nabidku nebo ne? Kdy bude ta reportaz od reporteru ct?
Muze me nekdo vysvetlit jak to vlastne ted je? Diky a starosto- drz se!!! Cela rodina ti fandime
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Otmar Mansour 2016-08-08 07:57
Pane Horváte, nejsem si jistý, zda MČ dala za Chodov konkrétní nabídku, spíš si myslím, že tomu tak nebylo. Řešili to radní v lednu na poradě vedení/radě, konkrétní nabídka myslím nepadla. Zde je odkaz, kde k tomu najdete v přílohách informaci od pana Lepše.praha11.cz/.../...

Nyní je to tak, že hřiště bylo prodáno soukromníkovi. Oproti reportáži bych nepoužil slovo developer, neboť zatím si myslím, že není jeho zájem stavět baráky, ale pronajímat hřiště. Zde je však důležité říci, že za komerční nájemné za účelem zisku. MČ ústně slíbila klubům na JM finanční příspěvek, avšak mimořádná dotace zatím žádná neproběhla.

Situace okolo fotbalu na JM je tak velmi nejistá a nestálá. Věřím však, že se nakonec vše vyřeší ve prospěch dětí a mládeže, protože o ty by mělo jít především. Snad budou ti, co o nás rozhodují, činit kroky v zájmu dětí.
Pěkný den. O.M.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Petr Hrabal 2016-08-23 15:28
Dobrý den všem,
jsem velmi rád, že se potvrzuje to co jsem říkal.
Nový majitel provozuje fotbal, již má údajně plně obsazené tréninkové hodiny.
Starosta lže- vše se potvrzuje.
Jen se těším, až nám pan starosta předloží nabídku, kterou , dle jeho slov TJ JM Chodov dostala na odkup hřiště.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Varlam 2016-08-23 17:17
Proč jste to tedy prodávali, když tam bude stejně fotbal? Chtěli jste si vydělat prašule, jako za vlády Mlejnský-ČSSD? :(
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Petr Hrabal 2016-08-25 09:34
Vážený pane Varlame,

TJ hřiště prodala, aby se dostala z dluhů.
Hrozila jí insolvence. To jsem již zmiňoval

Z velké části za to může nepřidělení provozního grantu MČ Praha 11 v roce 2014 v adekvátní výši. TJ nebyla schopná dostát svým závazkům, proto se zbavila nepotřebného majetku, aby se zachovala činost ostatních oddílů (TJ má cca 1200 aktivně sportujících)

Dle mého názoru, jak si můžete všimnout, je toto celé smyšlený příběh Starosty Štylera a dalších z HPP11.
Hřiště je zachováno, fotbal se hraje dál, fotbalový klub Háje na něm bude hrát spolu s dalšími fotbalovými kluby z Jižního Města.

Jsem rád, že se pravda ukazuje, kdo lže, a kdo mluví pravdu a opravdu pro sport něco dělá.
Ať si obyvatelé udělají svou vlastní představu.

Příjemné čtvrteční dopoledne
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Radek Šimon 2016-08-25 12:49
Vážený pane Hrabale

Pokud vím TJ JM Chodov v roce 2014 sportovní grant dostala. Granty nejsou nárokové takže nemůžete s nimi ve financování v jakémkoliv sportu 100% počítat, prostě jeden rok dostanete víc a druhý rok méně.
V roce 2014 kdy jste měli "1100" členů od Vás odešli oddíly Florbal Chodov a Gymnastika Chodov, počet vašich členů klesl na zhruba 700. Takže věta -- ( TJ má cca 1200 aktivně sportujících)-- je lživá. Hřiště jste prodali za cca 10-15 milionu, výše grantu je maximalně v řádech statisíců u takto velkého oddílu jako je TJ JM Chodov.

Jinak jako člen sportovní komise P-11 musím kladně hodnotit fungování oddílu házená a taiči ve vaší jednotě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # Petr Hrabal 2016-08-25 15:35
Pane Šimon,

místo 320tis necelou třetinu , jestli si dobře pamatuji.
Porovnejme to s protěžovanými oddíly, jako je Florbal Chodov a gymnastika Chodov.
Což absolutně neodpovídalo počtu členů, velikosti majetku, který potřebuje údržbu atd.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Varlam 2016-08-25 10:46
Insolvence kvůli nedodání grantu? :)

To jste byli závislí jen na MČ a neuměli jste hospodařit s tím, co vám dávali rodiče dětí atd.?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Ladislav Kos 2016-08-25 13:53
Pan Hrabal je veliký šprýmař. 1200 členů je možná jeho zbožné přání, nikoli však skutečnost. A zdůvodňovat prodej hřiště za 10mil.Kč nepřidělením grantu (max. několik málo set tisíc) je opravdu komické.
Nebyl on ten důvod insolvence úplně jiný, nebyl spojen s událostmi, které v současné době řeší soud?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Petr Hrabal 2016-08-25 15:32
Pane Kos,

je vidět, že o sportu, stejně jako o financích nic nevíte. :)
Představte si, že Jednota nestagnuje, ale intenzivně nabírá nové členy a nové oddíly:)
Nebudu se s Vámi hádat, však MČ Praha 11 díky HPP jednotu ohledně sportovců chce kontrolovat- sami budete překvapeni, kolik má opět členů. Florbal a gymnastika odešli před rokem a půl.
Jak jsem zmínil výše, největší "paseku" tam za půl roku udělal, jako předseda, pan Holý. Teď je předsedou sportovní komise, a schválně, porovnejte si , kolik oddíl gymnastiky dostal peněz s porovnáním s Jednotou.
Respektuji, že granty nejsou nárokové a nemůže se na ně nikdo spoléhat.
Pane Varlame, kdyby rodiče měli platit veškeré náklady, myslím, že by rapidně snížil počet sportujících dětí. Myslím, že proto jsou granty,ne?
V každém případě říkám, že bylo jednoduší se zbavit pro Jednotu nepotřebného majetku a zachránit ostatní sporty, než ukončit činnost.
A jak se ukazuje, celé toto téma je Vámi nafouknutá bublina a lži. Hřiště jede dál, hraje se tam fotbal, bohužel za vyšší nájem- ale od toho jsou přece granty, ne?
Nebo mohu použít slova pana Varlama- to si fotbalisté nevystačí s tím , co rodiče dětí dávali?! :)))
Kdyby se starosta rozhoupal, a nečekalo se dva a půl měsíce, než vůbec projeví zájem nebo dá nějakou nabídku, mohla mít MČ Praha 11 krásné hřiště. Jeho neschopností ho nemá!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Petr Hrabal 2016-08-25 15:41
A ještě dodávám- Starosto, tvrdíte, že jste nabídku TJ dal- předložte ji! Nikdy žádná nabídka nebyla předložena. My předložíme zastupitelům dokumenty, jak starosta nekonal!!
Opět lžete, jak je Vaším zvykem!!!
Už odstupte!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Varlam 2016-08-25 15:53
Vzhledem k tomu, že Hrabal je trestně stíhaný, omlouvá a brání minulé mafiánské vedení, podílel se na tomto vedení, je členem místní ČSSD což je v Praze něco jako gang (jako dřívější ODS), vzhledem k tomu, že neuměl financovat fotbal z příspěvků od rodičů atd.. a spoléhal se na granty od MČ, nepovažuji ho za důvěryhodnou osobu.

To jen sám z sebe...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Varlam 2016-08-25 15:55
čili dle mě to hřiště prodali kvůli prachům pro sebe...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Petr Hrabal 2016-08-25 17:43
:)
Ja jsem se nepodílel na minulém vedeníradnice, nebyl jsem zastupitel ani nijak jinak se nepodílel na vedení MČ Praha 11.
Fotbal z TJ odešel (členská základna) v roce 2012. Jejich nástupce oddíl futsalu je celkem úspěšný a má vyrovnaný rozpočet.

Já jsem s fotbalem a jeho financováním neměl nikdy nic do činění:)
Je zajímavé, proč fotbalový klub Jižní město nezvládá platit své náklady? Asi, dle Vás, jsou to diletanti,že,pa ne Varlame.
Já, jak psáno výše, chtěl navrhnout dorovnání rozdílu pro placení nájmu na červnovém zastupitelstvu. Kdyby starosta Štyler vedl zastupitelstvo řádně, mohl teď mít fotbal Jižní město třeba víc peněz.
Ano, pane Varlame, a kupodivu z grantů.:)
Vy jste opravdu zaslepený a neberete žádné racionální argumenty.
Já jich zde sdělil mnoho a jsem schopný je doložit. Na rozdíl od starosty Štylera...
snad si občané Prahy 11 sami udělají obrázek, jak to je a kde je pravda.

Jak říkám, celý tento humbuk je pro nic, jelikož se stalo pouze to, že TJ prodala hřiště, fotbal se na něm hrát bude.
A že ho nevlastní MČ Praha 11- občané poděkujte starostovi Štyrerovi, který ho svou neschopností nekoupil!!! celou anabázi starostovi neschopnosti budou mít k dispozici zastupitelé a kdokoliv z občanů bude chtít, velmi rád mu ji také poskytnu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Varlam 2016-08-25 18:25
"Ja jsem se nepodílel na minulém vedeníradnice, nebyl jsem zastupitel ani nijak jinak se nepodílel na vedení MČ Praha 11."

Nebyl jste tou dobou v ČSSD? A jestli ano, protestoval jste? Vystoupil jste?

S Mlejnským se znáte? Jaké byli vaše vztahy?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Alexandr 2016-08-25 20:04
Pane Hrabale, nevymlouvejte se na druhe, jediny neschopny jste dle vseho jen sam. Zadny racionalni argument jste neuvedl. Nazyvat vlastni hriste "nepotrebnym majetkem" neni ani trochu racionalni... Pouze jste priznal, ze nedokazete radne hospodarit a neumite vytvorit rezervu na horsi casy. Stejne tak racionalni neni prodat ve spechu to nejcenejsi, co vlastnite...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dana Konečná 2017-03-22 10:36
Tak jsem si dnes přečetla Pražský deník. DVA ROKY NATVRDO ZA ZPRONEVĚRU. Předsedu zastupitelského klubu ČSSD Petra Hrabala na Praze 11 čeká kriminál za to, že v roce 2011 během svého působení v Tělovýchovné jednotě Jižní Město Chodov spolu s dalším spolupachatelem zpronevěřil finanční příspěvek ve výši pěti milionů korun od společnosti Helvet Group.
Informaci Pražskému deníku potvrdila mluvčí soudu Markéta Puci. „Předseda senátu vyhlásil nový rozsudek, změnil se však jen výrok o trestu. V ostatním zůstává platný a tedy už i pravomocný původní rozsudek Obvodního soudu pro Prahu 4,“ uvedla s tím, že soud původní trest o něco zmírnil.
Samotný Hrabal s rozsudkem sice nesouhlasí, bere ho však na vědomí a podřídí se mu. Zastupitelského mandátu se k dnešnímu dni vzdal a navíc vystoupil i ze sociální demokracie. Prý aby jí nedělal ostudu. „Nechci, aby údajná chyba mojí osoby škodila pověsti takto významné strany,“ uvedl.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Roman V. 2017-03-22 11:06
Ha ha, Hrabal do tepláků. Jestli nechtěl, aby "údajná chyba" (ověřená a potvrzená soudem) dělala špatné jméno ČSSD, měl odstoupit už dávno, to samé Mlejnský a spol. Ne se držet funkcí jako klíšťata a dělat špatné jméno svým stranám.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Roman V. 2017-03-22 11:24
Hlasoval zločinec Hrabal pro starostu Jiravu? Asi ano, aby to matematicky vyšlo...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Varlam 2016-08-25 18:26
Já bych ve straně co roky podporuje takovouto koalici nebyl...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Pepek 2017-03-22 16:16
tak snad doHrabal..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Pepek 2017-03-22 16:18
Bohužel nejde o údajnou chybu jednotlivce, ale o zločinnou chybující chobotnici prolezlou nejen Prahou 11..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dana Konečná 2017-03-23 09:35
Jasné spojení s Mlejnským: Články Peníze z hazardu rozkmotřily sportovce (Lidové noviny 20.4.2015) a Žalovaných zastupitelů v Praze přibývá (Pražský deník, 8.2.2017)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Copyright © 2021 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist