• Rozpočet 2020. Volební sliby a realita

2020.01.30.ZMC12.Sliby.Piratu2020.01.30. ZMČ 12 • PhDr. Zdeňková (HPP 11) konfrontuje volební sliby a realitu | TOP-STAN a Piráti

Vládnoucí magistrátní koaliční strany přistoupily k rozpočtu velice interesantně: v rozporu se svými volebními sliby 2018! Všechny subjekty koalice ANO / TOP-STAN / ODS / PIRÁTI slibovaly zlepšení kvality a dostupnosti zdravotní péče, Piráti dokonce nemocnici na JM (!!!). Realita - zrušení pohotovosti na JM k 31.3.2020! Všechny subjekty koalice ANO / TOP-STAN / ODS / PIRÁTI slibovaly fontány, pítka, vodotrysky, nakonec i koupaliště. U všech těchto položek svítí v rozpočtu VELKÁ NULA! HPP 11 předložilo pozměňovacími návrhy o prodloužení pohotovosti a na několik miliónů korun do "vodních" položek rozpočtu. Všechny byly zamítnuty. Piráti jako obvykle mlčeli.

Démokraturní TOPák Lepš, v médiích nadšeně cukrující o americké demokracii, vypínal mikrofony a o úsporách v nepovedeném rozpočtu se schodkem 180 mil. nechtěl nic slyšet. PhDr. Zdeňková (HPP 11) konfrontovala volební sliby a realitu! Voliči dívej se, takhle s tebou zametli! Poprvé po mnoha letech je MČ Praha 11 zadlužená. Rozpočet na r. 2020 odkrývá nehezkou finanční situaci MČ po roce vládnutí koalice. Starosta Dohnal a spol. si napůjčovali za rok 180 mil. Kč, a to nikoliv ve prospěch veřejného prostoru, ale např. na "bezednou" ubytovnu Sandra. Přesto si v rozpočtu koalice ponechala 5 mil. Kč na „trafiky“ pro své koaliční zastupitele, zatímco na provoz lékařské pohotovosti peníze údajně nemají.


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Copyright © 2021 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist